Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-08-2009   #31
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

svinjski H1N1 to dobio kad igrali protiv milana haha
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

AMEOBI banovan godinu i pol igranja fudbala zbog droge
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

E neka mu, nema mesta za rogiraše u fudbalu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009   #34
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

jadan sola hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #35
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default



---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Prvi čovek engleskog nižerazrednog tima Nots kaunti Sven Goran Erikson odlučio je da nakon dovođenja bivšeg reprezentativca "gordog Albiona" Sola Kembela u Notingem još jednom oduševi navijače. Erikson naime planira da kupi bivšeg reprezentativca Italije Kristijana Vijerija i Šveđanina Fredija Ljungberga! Erikson i Bobo Vijeri već su radili zajedno u Laciju u sezoni 1998/99 i Šveđanin o nekadašnjem golgeteru "azura" ima sjajno mišljenje. U prilog mu ide što Vijeri od aprila nema klub a više puta je izjavio da Eriksona veoma ceni. Dolazak Fredija Ljungberga u Nots kaunti biće malo komplikovaniji budući da je on ugovorom vezan za američki tim Sijetl Saunders. Sa druge strane, švedski mediji već su pisali o Ljungbergovom teškom privikavanju na život u Sijetlu, pa bi Fredi ipak mogao da se vrati na Ostrvo.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

wau, drugoligaski bilan, ali ce izboriti premijer ligu sto da ne.. navijaci ce biti odusevljeni
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Luis Felipe Scolari Pips Jose Mourinho As Highest-Paid Coach - Report


The former Brazil and Chelsea manager takes over the reigns at Uzbeki side Bunyodkor, and earns more than the Inter gaffer...

Inter coach Jose Mourinho is no longer the highest-paid coach in the world.

That honour has now gone to the former Chelsea and Brazil manager, Luis Felipe Scolari, after signing an 18-month contract with Uzbekistan side Bunyodkor.

Scolari is set to earn €13million for his services, topping Mourinho's €11million a season that he currently earns.

The 2002 World Cup-winner says that he is there to win, and wants to grow the game in Uzbekistan.

"I am here because I believe I can contribute to the growth of the Uzbeki game," Scolari said, as reported by Corriere Dello Sport.

"I also believe in this project."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #38
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

"I am here because I believe I can contribute to the growth of the Uzbeki game," Scolari said


hahahahahahaha...ja mu vjerujem
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #39
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

haha ovo je stvarno prava komedija, ni mou ne zasluzuje 11 a kamoli ovaj saban 13
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

samo se sada bojim da mourinho ne podje sa procentima, i traziti 15m heheheh
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #41
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
samo se sada bojim da mourinho ne podje sa procentima, i traziti 15m heheheh
moze da se desi i to veoma lako
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2009   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kenyon otpusten iz Chelsea, navodno, Abramovich smatra njega krivcem zasto Deco i Carvalho nisu prodani. Juhuu!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2009   #43
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Bendtner: "Samo čudo i pojas su mi spasili život"
Petak, 02.10.2009.
Napadač Arsenala Nicklas Bendtner vjeruje da su ga neke 'više sile' spasile da u nedjelju iz slupanog automobila izađe praktički neozlijeđen. Danac je u nedjelju ujutro krenuo na trening kada je sa svojim Aston Martinom sletio sa ceste i zabio se u ogradu i drvo.

Zbog ove nesreće je propustio utakmicu Lige prvaka protiv Olympiakosa u utorak, ali nada se kako će biti u momčadi za nedjeljni premierligaški dvoboj protiv Blackburna.

"Netko ili nešto se pobrinuo za mene na cesti. Ne znam tko ili što, ali jednostavno je postojalo nešto što mi je pomoglo. Čvrsto vjerujem da jednostavno nije bilo vrijeme da napustim ovaj život. Policajci i svi ostali koji su se našli na mjestu nesreće su mi rekli da bih bio mrtav da nisam bio vezan. Rekli su mi i kako bih bio mrtav da sam vozio manje siguran auto. Zapravo su svi nazvali čudom to što nesreća nije završila mojom smrću ili u najmanju ruku teškom ozljedom." rekao je Bendtner.



"Bio je to veliki šok za mene, ali ne treba mi psiholog. Već sljedećeg dana sam vozio svoj drugi auto i nisam imao problema. Osjećam se dobro, iako mi je rame jako nateklo. Imao sam i nekoliko posjekotina i modrica, a koljena mi je ozlijedilo drvo koje je prošlo kroz vrata auta. Koljena su mi dosta modra, ali ništa u njima nije polomljeno ili istegnuto." dodao je Bendtner.


---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #44
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default


hahaha gledajte kakav gol dao martin usao u ginisovu knjigu rekorda glavonja
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009   #45
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Drogba: Mama me zvala 'maršal Tito'

Centarfor Čelsija Didije Drogba izjavio je za „San“ da je njegov nadimak u detinjstvu bio „Maršal Tito“.

Drogbina majka Klotild bila je veliki obožavalac jugoslovenskog komunističkog vođe, Josipa Broza Tita, čiji je „borbeni duh i hrabrost“ želela i da prenese na svog sina, kada mu je davala nadimak. „Kada sam bila trudna sa Didijeom, postojao je jedan čovek koji je bio vođa Jugoslavije, Maršal Tito i ja sam ga cenila zbog njegovih vrlina i posvećenosti“, rekla je gospođa Drogba.
Volela sam ga puno zbog njegovog borbenog duha i zato smo ga zvali Didije Tito“, rekla je Klotild Drogba.

Posvećenost koju je Tito pokazivao kao lider Jugoslavije inspirisala je Drogbu da se bavi fudbalom, čak i kada su okolnosti bile protiv njega.

Kada je imao 11 godina, zbog finansijske krize koja je pogodila Obalu Slonovače, Drogba se preselio u Francusku sa svojim ujakom, Mišelom Gobom, profesionalnim fudbalerom.

Prvu prepreku pri bavljenju fudbalom imao je već u 13. godini kada su mu roditelji zabranili da trenira godinu dana, zbog toga što je ponavljao razred u školi.

Par godina kasnije, u 17. godini, ponovo je godinu dana bio van fudbalskog terena, ovaj put zbog slomljenog stopala na treningu.

Veliki proboj centarfor Obale Slonovače načinio je u svojoj 25. godini kada je iz Marselja prešao u Čelsi za 24 miliona evra i kada je postao velika zvezda.

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Vidić među deset "naj gunđala" u Engleskoj

Autor: Blic online | 07.10.2009. - 19:03

Srpski reprezentativac Nemanja Vidić našao se na Mirorovoj listi "deset najvećih gunđala" u engleskom fudbalu zbog prošlogodišnjih komentara na račun engleskih običaja i grada Mančestera.

Mesta na listi zaslužili su fudbaleri koji su se u proteklih desetak godina proslavili različitim izjavama vezanim za protivničke klubove i navijače, novu sredinu ili loš rad stručnog štaba.
Deseto mesto na listi zaueo je Jens Leman koji je pored raznoraznih gafova na terenu prevazišao sebe kada je zbog slabe forme morao da ustupi mesto Manuelu Almuniji.
"Sedeti na klupi i biti iza nekoga ko počinje da brani u 30. godini nije nimalo smešno. On nije u mojoj klasi", rekao je sada već bivši golman Arsenala.
Deveto mesto zauzeo je fudbaler Mančester sitija Robinjo. Za razliku od Nemanje Vidića Brazilcu se dopalo što sumorni Mančester makar ima brazilski restoran, ali je problem bio na terenu.
"Nisam se navikao na konstantne porcije batina tokom utakmica. Iznenađen sam što sudije ne sviraju faul čak ni kada me tuku kao životinju", rekao je nekoliko meseci po dolasku u Siti Robinjo koji danas na treninzima može da se čeliči sa momcima a-la Kreg Belami.

Osmo mesto zauzeo je Izraelac Tal Ben Haim koji je kukao na Avrama Granta posle odlaska Žozea Murinja iz Čelsija, a sedmi je nekadašnji napadač Midlzbroua Fabricio Ravaneli. Sredinom devedesetih poznati sedokosi napadač zarađivao je 70 hiljada evra nedeljno i bio među plaćenijim fudbalerima u zemlji što ga ipak nije sprečilo da se večito žali na loše uslove za rad, klupsku infrastrukturu i nedostatak kvalitetnog života na severoistoku Engleske.

Ravaneli je otišao posle godinu dana, a u poređenju sa njim Nemanja Vidić dobro gura.
Njegova izjava od prošle godine da neće ostati da živi u Engleskoj zbog večitih padavina i nedostatka sunca dobro je zapaćena na Ostrvu, a pogotovo onaj deo u kome Vidić kaže da je najatraktivnija lokacija u Mančesteru železnička stanica odakle ljudi mogu da odu u neku lepšu sredinu.

Ešli Kol koji je zauzeo peto mesto svakako nema problema sa klimom, ali je svojevremeno imao problema oko produžetka saradnje sa Arsenalom zbog čega je usledio odlazak u Čelsi.
"P... uz vetar", rekao je Kol svom agentu kada mu je ponuđeno da za 55 hiljda funti nedeljno ostane "tobdžija".
Četvrto mesto na listi zauzeo je ukrajinski napadač iz Liverpula Andrej Voronjin koji je letos po drugi put među "crvenima".
Pre odlaska na pozajmicu u Nemačku Voronjin je često kukao na rotacioni sistem Rafe Beniteza, a smetao mu je i nedostatak discipline i reda u Engleskoj što u Nemačkoj, naravno, nije imao prilike da vidi. I ne samo to.
"U poređenju sa Nemačkom, Engleska je daleko iza u smislu komfora i kulture. Posebna priča su engleski doktori. Kada nam je dete dobilo kožnu infeekciju satima smo čekali u redu za lekara, da bi nam on na kraju rekao da ne zna da leči infekciju i predložio da samo utrljamo neku mast. Bio sam zatečen", rekao je Voronjin.

Treće mesto na listi zauzeo je Didije Drogba sa čuvenom izjavom "ovo je j... sramota" nakon eliminacije Čelsija od Barselone u polufinalu LŠ prošle sezone, a daleko veću količinu psovki istresao je Roj Kin. Bivši kapiten Mančester junajteda je 2002. godine napustio pripreme Republike Irske pre SP u J.Koreji i Japanu što je dovelo do verbalnog sukoba sa tadašnjim selektorom Mikom Mekartijem.
"Vi ste gledali treninge i vidite da ja nisam primadona. Mik je j.. lažov i p.. od čoveka koji Svetski kup može da gurne tamo gde sunce ne sija. Jedini razlog što se bakćem sa njim je što je sasvim slučajno on selektor moje zemlje. A i to može da zabije na jedno mesto", rekao je tada Kin.

Konačno, prvo mesto zauzeo je nekadašnji Kinov saigrač iz Mančestera Geri Nevil koji se u svojoj autobiografiji okomio na večitog rivala Liverpul i to ne samo kada je u pitanju fudbal.

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Ni Kisindžer nije uspeo da pomiri Zidana i Materacija

Autor: Blic online | Foto:Reuters | 07.10.2009. - 11:40
Zinedin Zidan i Marko Materaci se nisu rukovali ni posle tri godine od čuvenog udarca glavom na finalu Svetskog prvenstva 2006. godine, a italijanski mediji su objavili da je njih pokušao da pomiri čak i nobelovac Henri Kisindžer.


Čovek koji je vodio pregovore o kraju rata u Vijetnamu nije bio dovoljan da se "Zizu" i "Matriks" sretnu u jednoj televizijskoj emisiji u kojoj su se prikupljali dobrotvorni prilozi. Kako navodi "Gazeta delo Sport" pored bivšeg državnog sekretara SAD, među onima koji su hteli da tokom teletona pomire dvojicu fudbalera bili su i Žak Širak, Mišel Platini, Didje Dešam, Masimo Morati i Marčelo Lipi. Svojevremeno je propao i pokušaj Sepa Blatera da spoji dvojicu igrača i to na utakmici protiv rasizma pod nazivom "90 minuta za Mandelu".
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic