Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-01-2010   #16
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

bravo grujo sve si tacno rekao
p.s jel ce da im igra pato???
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #17
dscholle
Giovanissimi
 
dscholle's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Age: 49
Posts: 85
Default

Hoće li Milan igrati u srijedu protiv Udinesea? to bi nam dobro došlo da se još malo umore ; )
dscholle is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #18
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Biće dobra utakmica.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #19
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Nikakva forma nema veze, da se forma gleda ne bi izgubili u torinu.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010   #20
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

u pravu je curva, to je gradski derbi, forma ne znaci nista
cinimi se da kad smo ih ponizili sa 4-0 da su i tada bili u boljoj formi
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #21
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ima jedna dobra vijest samo ne znam koliko ima istine u tome al nesta bi mogao propustit derbi zbog povrede nadam se da ce bit tako
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #22
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Da, morao je biti zamijenjen, ali ne zna se još, vidjet ćemo, već sutra bi se trebalo znat

Što se utakmice tiče forma je i nije bitna ovisi kako se gleda, bolje rečeno stanje na tablici nikad nije bilo bitno, kad su oni bili nekoliko godina daleko u vrhu a mi niže znali smo i mi dobit koji derbi

usporedba formi ipak ima svoju stranu, a to je da se očekuje da pošto su oni u vrlo dobroj formi da odigraju daleko bolje nego što su odigrali onaj derbi
psihološka strana je isto jako bitna, a tu se Milan od zadnji puta dosta pojačao, postali su svjesni svojih potencijala i oružja
ovdje će oni biti željni osvete, nije lako dobiti dva derbija u istoj sezoni
nažalost kako sada stvari stoje imamo više izostanka nego oni, i podatak da je Ronaldinho u daleko boljoj formi nego li je bio u prvoj, a to nije mala stvar, ipak kada u pojedinim trenucima pokaže onaj svoj stari sjaj može pošteno naškoditi bilo kojoj momčadi na svijetu, u skoku ga svi potcjenjuju, sjećate li se onog derbija kada nam je presudio - glavom!
i juve je nedavno upoznao njegovu glavu, i o slobodnjacima da ne govorim, tu i tamo zabije
bit će jako teško, da smo kompletni bio bi puno više optimističan, na kraju krajeva ovo nije utakmica gdje se gubi ili osvaja prvenstvo, jer kad nam se vrati Eto'o i neki ozljeđeni imamo opet ekipu koja ''in the long run'' osvaja više bodova od njih i osvaja prvenstvo, ali ako bi dobili to bi bio jako težak udarac za njih, oni su od kada su izguibili od nas se nekako preporodili i sada su zbog svih ovih pobjeda i dobrih utakmica za redom vrlo motivirani s moralom na nebu, ako bi nas pobijedili to bi za njih bio vrh i postali bi još tvrđi orah u nastavku prvenstva, tako da bi bilo super da im zadamo težak udarac sada, unatoč svemu tome ja predviđam remi, al eto neću reći ako Bog da ovo ono nego.. nek pobjedi bolji
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

holle, i mi cemo se umoriti protiv jubeta heh
a sto se utakmice tice, baptista bi trebao biti na izboru
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #24
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Mou nije izgubio kuci utakmicu jos od porta, nastavlja se niz mislim
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #25
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

u odnosu na prvu utakmicu imacemo vecu podrsku sa tribina ali definitvno i preporodjenog protivnika...cinimi se da bih u trenutnoj situaciji potpisao remi...ali mislim da mozemo izaci na kraj sa njima...neka smisle nacin kako zaustaviti Ronaldinja i mislim da smo zavrsili 40% posla, posto im je trenutno najbolji i najopasniji igrac sto smo i danas mogli vidjeti...
nama bi pobjeda dosla super, ali treba se izboriti za to na terenu, a mislim da motivacije nakon ove dvije dosta problematicne utakmice nece nedostajati...povrede su nas poremetile dosta ali mislim da mozemo izaci sa dosta jakim sastavom. ja bih ocekivao nesto ovako cesar-maicon-lucio-samuel-zanetti-muntari-cambiaso-baloteli-snajder-pandev-milito....naravno i dekija bih tu ako se oporavi..ali je ppitanje kako ce Mou igrati protiv milana. u svakom slucaju ovo je trenutno jedna od najvaznijih utakmica sezone, koja ili nas ili njih moze dobro poremetiti
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #26
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ne moze balotelli, pandev, milito i jos sneijder, mislim da ce deki igrat ne mario.
A oce li se njima patko oporavit?
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #27
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

mogu zasto ne mogu??? pa sad protiv barija je igrao tako...

.................Milito.....................
mario..........snajder.......pandev
.......muntari.......zanetti............


ja se iskreno nadam da nece patak igrati....navodno je trebao i protiv siene ali je napustio trening zbog problema sa povredom...bilo bi dobro da propusti utakicu protiv nas...mada i ovaj borijelo je opasan...u svakoj da neki lud go
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #28
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

http://www.youtube.com/watch?v=UP1mDHRZqJc
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #29
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

bice zajebano!!!!!!!!
CAX is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #30
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Milan je u stasnoj formi i igraju vise nego dobro, zubonja pogotovo, koliko god volio Inter, mora se priznati da su u puuuno boljoj formi od nas tako da bih ja i sa nerijesenim rezultatom bio zadovoljan!
Dejo is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic