Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2010   #121
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

Moglo je i bolje ali et.nisam toliko ni razocaran,drago mi je da sam vidio onakvog Balotelija,Marigu i Santona stvarno su mnogo pokazali za onoliko vremena,onaj Mota mi muda moja pojede koliko je nepokretan i spor,igraci ga prolaze a on samo gleda ko tele ili nekad skrsi a svaki start mu je za zuti karton!!! I cambiaso u zadnje vrijeme opo skroz
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #122
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Evo sad sam vidio da je gol parme iz ofsajda, sjajno.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #123
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

I ja sam pomislio da je mozda bio ofsajd, ali nisu dale dobre snimke i nisam pogledao bolje... gde si video to?
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #124
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

daj ba ljudi malo "ohladite" sta vam je....dobro je bilo i nismo imali igraca vise ( brojeci materazija).. covjek je povrijedjen igrao...a sampioni smo i odbranit cemo titulu pustimo malo nek se milan i roma nadaju da nas mogu stici....) Forza Inter
adointer is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #125
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Quote:
Originally Posted by adointer View Post
daj ba ljudi malo "ohladite" sta vam je....dobro je bilo i nismo imali igraca vise ( brojeci materazija).. covjek je povrijedjen igrao...a sampioni smo i odbranit cemo titulu pustimo malo nek se milan i roma nadaju da nas mogu stici....) Forza Inter

Baš tako onda ne bi bilo zanimljivo nek se još "nadaju"
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #126
Artband
Substitute
 
Artband's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,ali Beograd trenutno
Age: 33
Posts: 334
Send a message via MSN to Artband
Default

Gledao sam od 20 minuta, jer me gradski prevoz zeznuo, grrrrrrrr.
Ali eto nisam mnogo propustio.
Na kraju sa 4 špica i Materaci u petercu, pa i bilo je očekivano da ne možemo bez sredine.
Ali dobro bod je bod. A i dugujemo im nešto.
__________________
Inter forever in my heart!!!!!!!
Artband is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #127
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

biabiany je pokazao da ima talenta, i za par sezona ce ga traziti Juve itd..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #128
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

jao dera ti i tvoje teorije

secam se kako su svi plakali za peleom ali se sada jasno vidi da nismo pogresili, a o acquafresci da ne pricam
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #129
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

Mariga u prvi tim umjesto mote!!!!pod hitno
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #130
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Drago mi je što sam opet posle dužeg vremena vidio malo više zainteresovanog Balotellija na igralištu. On i Santon su bili ubedljivo najbolji na terenu. Neznam šta je Mourinho mislio sa Cordobom na levom boku. Nije bio slab samo Maicon nego i drugi, Pandev, Cambiasso, Motta... Ali činjenica je da Maicon ne igra više kako bi trebao igrati. Ali svaka čast Matrixu koji igrao povređen i izdržao utakmicu do kraja. Mariga je bio vrlo dobar šteta što nije pogodio onaj vole udarac. Bog zna kakav bi bio onaj Fernandes umjesto Marige.
Ali dobro je Balotelli dao onu konačnu izjavu Mali bez dlake na jeziku.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #131
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

mene je sinoc biabiany odusevio kako je decko prolazio zanettija,materazzija,cordobu.... sve sa lakocom brz je ko metak a i uz to ima dobru tehniku i odlican osecaj....srecom ga nismo dali celog parmi tako da ocekujem na leto njegov povratak bio bi veliko pojacanje
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010   #132
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Mourinho: Materazzi je uzor svim mladima

Serie A — By nraguz on February 11, 2010 at 15:26 | 54 views
Nakon remija u Parmi izjave novinarima dali su Mario Balotelli. Diego Milito, Javier Zanetti, Esteban Cambiasso, Julio Cesar i Jose Mourinho…
Balotelli: “Samo sam polovično zadovoljan i ne može biti drugačije kada sam olako shvatio udarac na volej, a trebao sam zabiti. Sretan sam zbog gola, ali nesretan jer sam mogao dati još jednog. Oni su bili jako dobri, ali mogli smo isto dobiti.” Na pitanje da li će ikada slaviti pogotke rekao je: “U finalu Svjetskog prvenstva ću sigurno slaviti.” Odnos s Mourinhom: “Ružinav? Ne, ne radi se o ružini, samo ponekad zaiskri, ali to je zato što ja želim stalno igrati, a ako ne igram ili me zamijeni nije mi drago. To je normalno.”
Milito: “Mirante je bio odličan, sve je branio. Mi smo svejedno odigrali odlično protiv odlične Parme. Znali smo da će biti teško, borili smo se i odnjeli bod. Teren je bio težak, lopta je ubrzavala po mokrom. Oni su bili odlično postavljeni sa petoricom otraga. Tako su spriječavali naše napade po bokovima, bilo je teško, ali momčad se trudila do kraja. Ono što nas ostavlja mirnima je predstava. Sada mislimo na Napoli, to će biti jako teška utakmica.”
Zanetti: “Važna utakmica protiv odlične Parme. Željeli smo pobjedu, ali nismo uspjeli. Namučili su nas s kontrama, posebno Biabiany. Uzeli smo bod i dobro je. Rekao sam predsjedniku Parme: Biabiany ća biti sjajan, zabit će puno golova i raditi razliku.” Zanetti je također komentirao teren: “Nije bilo lako, lopta se nije odbijala kako je trebala.” Na kraju, kao i uvijek kapetan je pokazao svoju velikodušnost i altruizam: “Današnja kapetanska traka posvećena je Naniju Franzosiju, prvom kapetanu na terenu i u životu. Bio je prvi kapetan ovog kluba i naše misli su s njegovom obitelji.”
Cambiasso: “Neodlučeno je korektan rezultat, njihov vratar je sve obranio, ali svakako zaslužuju remi. Srećom mi imamo naviku pobjeđivati, pa nas ovaj rezultat ne zadovoljava. Ostaje gorak okus, ali dobro je i ovako, borili smo se do kraja. Žao mi je Materazzija, sada mora pauzirati i to nije lijepo: hvala mu za žrtvu koju je napravio. Kakvo je stanje momčadi? Ja sam uvjerenja da fizička kondicija dolazi iz one psihološke, pa je sada stanje odlično. Ipak, ostaje razočaranje ovim rezultatom. Sada mislimo na Napoli i kako tamo osvojiti tri vrlo važna boda za tablicu.”
Julio Cesar: “Moja obrana udarca Biabianyja? Bila je važna. Utakmica je bila uravnotežena, zato je bod dobar.Odlazimo tužni iz Parme, jer smo došli po tri boda, a na kraju je dobro da smo uzeli i jedan. Sada mislimo na Napoli. Moram nešto reći: Mirante je bio ključan igrač, želim mu čestitati, bio je sjajan. U globalu, svi oni su bili strašno napaljeni.”
Mourinho: “Remi pravedan rezultat? Da, Inter je ušao na teren da pobijedi i da pobijedi odmah. Doduše, znali smo da utakmica s Parmom dolazi kao treća u sedam dana i da neće biti lako. Sve smo napravili kako bismo poveli u prvom poluvremenu da možemo kontrolirati utakmicu u drugom, ali Parma se odlično branila, Mirante je bio sjajan. U drugom poluvremenu je utakmica bila izjednačenija, a obilježila su ga epizode kao dva gola, crveni karton, ozljeda Materazzija kada više nisam imao mogućnost zamjene. Nisam ljut na momčad, dapače jako sam zadovoljan, jer sam tražio da izađemo na teren ozbiljni, a momci su to napravili. Parma je zaslužila bod, jer su se borili na terenu. Protivnik je znao pretvoriti ovu utakmicu u tešku, ona to nije postala zato što je Inter ušao s krivim mentalitetom. Sigurno da je zbog situacije na tablici bilo bolje da smo uzeli tri boda, ali i jedan je dobar.”
Pandev, Milito i Eto’o su opet bili sjajni prema novinarima: “Drago mi je da svi moji napadači igraju ovako, jer bez polušpice je to jedini način kako igrati. Žao mi je što smo primili gol iz prekida, jer bilo je situacija u kojima smo se više mučili, kao primjerice brzina Biabianyja. Zašto nisam ostavio brzog Cordobu na terenu? Zato što sam zbog prekida preferirao visinu Materazzija. Marco je danas pokazao primjer svim mladima, ostao je na terenu unatoč bolovima.” Balotellijev gol nakon 120 sekundi: “Pa nećemo pričati o njegovom talentu, on je neosporiv. Moj posljednji problem s Mariom bio je kada se nije vratio braniti udarac iz kuta, jer ga je netko lagano udario. Materazzi, žrtva istegnutog mišića, istrčao je sprint od 50 metara kako bi se obranili. Takvi detalji jako puno vrijede u mom načinu rada.”
Na kraju su Mourinhu pokazali poruku Pietra Chiambrettija, voditelja emisije Chiambertti Nights koji je izjavio kako je Mourinho samo izvrstan komunikator: “Što reći? Ne znam, ja nastavljam raditi ono što mi se sviđa, ono što mogu kako bih pomogao svome klubu.”
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic