Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2015   #32296
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

ma iskreno roma je najbolje trgovala, pa nek prica sta ko hoce, inter je doveo puno igraca, al osim jovetica ne vjerujem ni jedan od igraca da cini bitnu prevagu, al eto vidjecemo, ovo kazem na osnovu prva dva kola, igra se nije nista bitno promjenila u odnosu na prije, sreca nasa da su ekipe bile slabe i da je bio tu jovetic
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32297
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by vejza00 View Post
upamtite da ce mancio za zimski prelazni rok traziti jos bar 4 pojacanja
Da je pametan tražiče u to sam siguran da hoče (trebamo veznjake).

Ima i dosta igrača još za prodaju posebno bekovi a i kojeg stopera bi se mogli rešiti (Ranocchia, Vidić). Sa time bi dobili malo lufta za kojeg igrača novog. Palacia i Brozoviča bi se rešio takodje.

Inače sam zadovoljan sa rokom dao bi jednu 8 za mercato, mada me je na kraju zbunila prodaja Hernanesa i Kove ali jbg ipak smo dobre pare dobili i verujem da čemo moči dobro iči dalje i bez njih. Ipak treba gledati na finansije jer smo tu najtanji. Šteta što se nismo još bar dva beka rešili prodajom kao i Taidera i Andreollija (a ne posudbe razne).
__________________


Last edited by Quaresma#7; 01-09-2015 at 13:00.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32298
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zadovoljan sam uradjenim, a da su uspeli zadrzati Kovu onda bih bio prezadovoljan, jos se nekog resiti na zimu i dovesti jednog kreativnog veznog i milina. Da mi je neko pre pocetka rekao da cemo ovako proci nema sanse da bih verovao. Mancini je dobio sve sto je trazio, na kraju mu je eto i ispunjena zelja da dodje i Melo i levo bek i jos jedan napadac, osvezena mu je odbrana, necemo vise gledati one panjeve koji su lagano kiksali i protiv mailih ekipa. Doveden mu je igrac top klase na sredini i skupo placen, uz sve to i mlad, otislo je dosta skartova, bas je osvezena ekipa. Ove sezone nema izgovora za Mancia, 3 mesto je imperativ, da ne pucamo visoko na skudeto mozda je malo rano za to ali LP je realna sa ovim timom.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32299
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Taider je prodan isto ko i nadi sto su kupovali posudba otkup a andreoli ima klauzulu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32300
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kakvu klauzulu?
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32301
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32302
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Kakvu klauzulu?
Za otkup ugovora . Srvilla ga moze kupit kad hoce ak im se pokaze lik
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32303
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kondogbia 1993
Murillo 1992
Telles 1992
Montoya 1991
Ljajic 1991
Perisic 1989
Jovetic 1989
Miranda 1984
Melo 1983

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

Možda bude nešto ovako:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32304
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Joveta nece na krilu biti ubojit kao u napadu ili iza napadaca.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32305
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Shaqiri View Post
Ova gore ekipa bi mogla igrat protiv carpija i dat 5-6 golova i primit 2-3 gola.
Ono uopće nije pretjerano ofanzivna formacija. Imaš 4 igrača u zadnjoj liniji i ispred njih imaš 2 klasična zadnja vezna, pa kud ćeš više da pokriješ odbranu. Ono je sasvim normlana formacija za normalnog trenera ali pički Manciu je ono možda previše ofanzivno naravno.

Ovo je ofanzivno:

Rezultat? 3-0 za Bayern naravno. Nijednog jedinog stopera u ekipi i opet od jakog Leverkuzena nisu primili gol. Šta vam je ljudi, kad imaš pravog trenera i Xabi Alonso će bolji bit u defanzivi od reprezentativnog stopera Italije (poznate po najjačim stoperima) pod Manciovom Palicom. Sve je do trenera

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

Ona gore postavljana 4-2-3-1 je optimalna za ovaj igrački kadar jer tu Jova igra iza Ikca što mu je najprirodnija pozicija i tu će najviše dati, a i Kondi je mnogo prirodnije da igra u formaciji sa 2 vezna ispred odbrane nego u formaciji sa 3 CM-a jer je tako igrao i u Monacu a kod nas sa trojicom se nije pretjerano pokazao. Nije loša ni ta derina 4-3-3 ali mislim da će ona slabije funkcionisat jer ne iskorištavaju najbolje naša 2 glavna igrača (Jovu i Kondu) ali obe su dobre samo da ne igra 4-3-1-2 jebla ga ona više.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-09-2015 at 16:13.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32306
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bitno je blatiti Mancija, kakva podrška to je strašno. 2 utakmice 6 bodova, tek došli novi igrači a on ga blati. Pomalo sebično kada vidiš da je Mazzarri imao podršku sezonu i pol zar ne?

---------- Post added at 16:18 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32307
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zbog te podrske Mazzariju smo dobro najebali, jos je rano suditi Manciniju iako radi neke pogresne poteze, ali ako nastavi gurati Palasia u prvu i raditi slicne stvari, poput guranja Jovetica na poziciju gde nece biti ni upola koristan, to ce vec biti druga prica.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32308
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini zaslužuje najmanje koliko i Mazzari (realno i više ali eto), tako da bi bilo lijepo da svaki vaš post ne počinje sa - bolje bi mu bilo ili debil itd.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32309
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Već nakon pola godine je postalo jasno da je Mazzari levat i ja sam ga počeo blatit, da su ovi iz uprave na vrijeme progledali kad i ja ne bi mu to ljeto produžili ugovor i milione izgubili. Tako isto i za Mancia gledam malo unaprijed, tačno je da imamo 6 bodova ali igrom nismo zaslužili više od 2 i to protiv dvije ekipe koje će se borit za opstanak. Ono je bila igra bez igre i samo velika sreća i Jovina genijalnost nas je spasila. Ako ozbiljno ne popravimo igru neće nas bit nigdje čak ni s ovim pojačanjima.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #32310
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne ide to tako, nakon pola sezone blatiti trenera, ti gori od Morattija i Pereza. Atalanta se bori za opstanak? Uostalom, igrali smo sa ekipom bez ofanzivnih igrača, dolaskom Pere i Ljajića stvari će se promjeniti, sada ostaje jedini problem neuigranost ovih igrača jer jbg Ausilio je morao čekati do zadnje minute da bi opet dao isti novac koji su tražili na samom početku.

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

Bili su i Kovačić, Kuzmanović..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic