Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-07-2009   #31
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Milito i Motta
prvi dio

Kakvi su vaši prvi dojmovi? Što je od vas tražio Jose Mourinho ovih prvih sati treninga?
Milito : ''Veoma sam sretan što sam došao u jedan veliki klub kao Inter.
Odlično su nas dočekali, što mister što njegov staff, naši suigrači i cijeli klub.
Sretni smo. Pričali smo s misterom i poželio nam je dobrodošlicu, s njegove strane a i one cijele momčadi. Od sada ćemo učiti njegov način rada, moramo se još priviknuti, ali sigurno je lijep tip treninga. Nadamo se da će nam donjeti puno rezultata.''
Motta: ''I ja sam veoma sretan. Diego je sve rekao, mister nas je zaposlio ova dva dana i sad je na nama da naučimo i priviknemo se na novu metodu rada. Želim zahvaliti cijeli klub i nadam se da ću raditi dobar posao od sad na dalje.''

Koja je osnovna razlika u načinu rada Josea Mourinha za razliku od prijašnjih?
Milito : ''Za nas je to nov način treninga. Radi se puno sa loptom i istovremeno se puno radi sa fizičkog aspekta. Ukratko, kao da izađemo na teren za službeni meč. Međutim dva dana su malo da bi se u potpunosti razumio ovaj način rada i priviknuti se savršeno, ali meni se zaista svidilo.
Drugačiji način od onog kojeg smo primjenjivali u Genoi, ali veoma lijep''.
Motta : ''Slažem se s Diegom. Veoma je lijepo raditi na ovaj način, različit od onog kojeg smo prakticirali prošle godine. I u Genoi se radi vrlo dobro, radi se jako puno s fizičkim trenerom koji je bio odličan. Sada ćemo raditi na drugačiji način, ali cilj je uvijek jedan jedini : pripremiti se što bolje i biti spreman za početak prvenstva. Istina je radi se malo više sa loptom i sa fizičkog aspekta, i trener nas traži da pokušavamo posjed lopte koji je drugačiji od onog Gasperinija. Ali ako se nešto mijenja, treba se priviknuti.
I nogomet je takav : svatko se treba pripremiti za sljedeći cilj''.

Milito, koji su najbolji igrači, argentinci ili brazilci?

''(smije se) Ne radi se o tome ko je bolji. Nalazimo se u važnoj momčadi, načinjenoj od velikih pobjednika koji su puno toga osvajali i koji su nas odlično primili. Veoma smo sretni što možemo biti s njima da bi nastavili pobjeđivati i dostizali uvijek sve važnije i važnije ciljeve''.

Milito, kako se doživljava taj rivalitet između brazilaca i argentinaca?
''Ne postoji rivalitet. Nema jačeg jer smo svi ovdje da radimo u istom smjeru pokušavajući dostići važnje ciljeve''.

Thiago Motta, jesi li imao prilike popričati sa tvojim sunarodnjacima Juliom Cesarom i Maiconom?

''Ne, još ne''.

Pomoću Intera se osvaja poziv u reprezentaciju, Militu je bila dovoljna i Genoa. Thiago Motta ciljate li i vi na brazilski dres?
''Teško je, uvijek sam bio na rasplaganju, ali nisam nikad bio pozvan. Ako bi jednog dana trebalo doći do toga bio bih veoma sretan''.

Kako se zamišljate u taktičkoj postavi Intera?
Motta : ''Uvijek sam igrao u veznom redu, ali to je pitanje koje bi trebalo postaviti misteru. Mi smo tu da pokušamo pomoći momčadi i pokušat ćemo to uraditi na 100%''.
Milito : ''Uvijek sam bio napadač. Stavit ću se na raspolaganje misteru, on će biti taj koji će odlučiti najidealniju poziciju na koju će me staviti''.

Milito, koliko je bilo teško napustiti Genou, klub i grad koji su ti toliko puno dali?
''Kao što sam uvijek govorio, u Genovi sam napustio svoju kuću. Moram se zahvaliti svima, gradu klubu i onim navijačima zbog kojih sam se uvijek osjećao kao kod kuće. Zbog toga imam samo riječi hvale za njih. Tamo sam ostavio dio života, vrlo dobro sam se osjećao tamo. Želim sve najbolje klubu, mojim bivšim suigračima i treneru. I ja i Thiago smo se osjećali vrlo dobro u Genoi''.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2009   #32
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ova dvojica su mu strasno sumnjivi, da nisu zajedno?
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009   #33
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

drugi dio
(zapalila mi se tipkovnica od ovog prevađanja :/ )

Inter je potrošio mnogo da bi vas kupio, osjećate li pritisak da se odužite klubu?
Milito : ''Ne ne osjećam pritisak. Mi moramo samo raditi dobro i pomagati momčadi da dostigne važne ciljeve. Inter je zasigurno u stanju da osvoji nove trofeje. Nadamo se da ćemo odigrati dobru sezonu''.
Motta : ''Tu smo da bi poboljšali razinu kvalitete momčadi. U ovom trenutku je rano za pričati o budućnosti, jedino što je važno je pripremiti se što bolje i, kada će biti trenutak - bit ćemo spremni na sve''.

Milito prošle sezone ste ste borili s Ibrahimovićem za prvog strijelca lige. Tko će pobijediti ove sezone?

''Bio je to normalni rivalitet između dva napadača koja su se borila za isti cilj. Nije to nikada bio problem, on se borio za svoju momčad a ja za moju.
Ove godine se nadamo da ćemo ga osvojiti oboje. Uglavnom sada je najbitnija momčad, Inter''.

Thiago Motta, imate talijansku putovnicu. Mislite li da bi ste ikad mogli nositi dres azzurra?
''Ako bi postojala šansa da me izbornik pozove bio bih veoma sretan''.

Ove sezone je liga prvaka primarni cilj. Što mislite o Interovom potencijalu s obzirom na velike kupovine koje je napravio npr. Real Madrid?
...intervenira Marco Branca : ''Ne, to nije primarni cilj''.
Milito : ''Slažem se sa tehničkim direktorom. Mislim da veliki klub kao Inter koji nastupa u mnogo natjecanja mora uvijek pokušati da ih svih osvoji.
Ne može imati samo jedan cilj. Inter ne može reći ''Liga prvaka je primarni cilj ove sezone'' , pobjediti u evropi nije lako, ali moramo se uvijek boriti da bi osvojili sve''.

Thiago Motta, brojke u vašoj karijeri govore da ste zadobili veliku ozljedu prije sezone velikog povratka, kako ste i kako se osjećate?
''Odlično sada. Nakon ozljede pred dvije godine, od kad sam se vratio sam se snašao odlično. Mislim da je loš period definitivno prošao i sada će biti pozitivniji period. Sada sam sretan, osjećam se vrlo dobro i siguran sam da ako se dobro pripremim mogu dati svoj doprinos u ovoj momčadi''.

Igrali ste puno godina u Španjolskoj, je li tako velik gap izmešu talijanskih i španjolskih momčadi?
Milito : ''Ne mislim da je tako. Talijanska liga nastavlja biti veoma kompetitivna, apsolutno jedna od najboljih u Evropi''.

Mislite li da ste došli u Inter u najboljem trenutku vaših karijera?
Motta : Da, imam 26 godina. Sigurno mogu još napredovati, siguran sam u to, ali mislim da sam dosegao jedan važan trenutak u svojoj karijeri gdje mislim da mogu ponuditi veoma dobre performanse''.
Milito : ''Mislim da je to najbolji trenutak moje karijere što se tiče zrelosti i nastojat ću to iskoristiti i pomoći momčadi''.

Jedna zanimljivost, vaši brojevi na dresovima će biti 8 i 9?
''Milito : ''Ja sam izabrao broj 22''.

Thiago Motta, vaše je ime biloo više puta povezivano uz Milan, kako to da nije nikada ostvaren transfer?
''Istina je, pričalo se puno o ovoj mogućnosti, ali ja nikad nisam bio kontaktiran od Milana. Ali smaram se veoma sretnim što sam išao prvo u klub kao što je Genoa, i da sam sada u jednoj od najvažnijih momčadi evrope kao što je Inter''.

Milito jeste li očekivali da tako kasno dođete u vrh svoje karijere?

''Zadovoljan sam i sretan s karijerom koju sam ostvario. Svaki igrač uvijek ima ambiciju da zaigra za veliki klub, ja sam to uspio sa 30 godina. Postoji mnogo razloga zašto se to ne postigne prije. Ali ponavljam sretam sam sa prijašnjim iskustvima i klubovima u kojima sam igrao''.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009   #34
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

dakle milito če nosit 22 ili kako sada?

ajde neka još postigne 22gola u sljedečoj sezoni i sretni smo svi
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009   #35
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

lijepo decki zbore al u svakoj recenici se skoro ponavlja "mister"
Huska is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009   #36
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

da to sam i ja primetio i stalno spominju da su sretni i da zele najvise ciljeve
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2009   #37
Imp
Allievi
 
Imp's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Siroki Brijeg-Pecara
Age: 33
Posts: 189
Default

ma sta ce drugo rec,ovo ih pricu nauce kad potpisu prvi ugovor i cijelu karijeru ponavljaju
__________________
1:0
Imp is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009   #38
jopapadu
Esordienti
 

Join Date: Jul 2009
Location: dubrovnik
Posts: 14
Default

mislim da 30 god. nije puno u današnjem nogometu, važno je da čovjeka poštede ozljede a u militove kvalitete ne treba sumnjati gdje god je igro nazabijo se golova i čudi me da ga prije nije kupio neki veliki klub
dobio je životnu šansu u 30oj i ne sumnjam da je vjerojatno najmotiviraniji napadač ove godine u interu
jopapadu is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2009   #39
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Milito: Jednostavno je igrati u ovom Interu


Sa svoja dva pogotka Diego Milito je odlučio američki derbi između Intera i Milan, prvi u svojoj karijeri u dresu nerazzurra:
“Da, napadaču je uvijek zadovoljstvo davati golove, čak i ako je to prijateljska utakmica. Danas je još bio derbi i moja radost je tim veća što sam dao doprinos na tom polju. Lako je igrati za ovaj Inter. Radi se o momčadi sa velikim igračima koji su me dobro prihvatili i smatram se dijelom ove ekipe.”
Tijekom sljedećih nekoliko dana Milito će imati novog prijatelja sa istim ciljem.
“Eto’o? To je veliki napadač koji je ima mnogo iskustva i napravit će veliki doprinos momčadi. Ja ću pokušati prilagoditi svoju igru kad sam na terenu. Nadam se da ću započeti sezonu na najbolji mogući način i uvjek ću dati svoj maksimalni doprinos ekipi kako bi pobjeđivali.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009   #40
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=7058

prevedite
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009   #41
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Ako nastavi ovako zabijati,ovu sezonu bi mogao biti jedan od efikasnijih napadaca u ligama petice.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009   #42
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

pa ako mu dovedu snajdera i deca verovatno ce i biti
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #43
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post


kaze ima da etoo i ja zadajemo golove ko uciteljice zadacu
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #44
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
samo naslov(koji sve i govori hehe) : Ubrzo ćemo se ja i Eto'o razumjeti instantno/napamet il ne znam koju riječ baš ali mislim da ćeš shvatit
znači želi jednostavno reć da će bit dobro uigrani međusobno
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #45
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

aha...tek mi sad nista nije jasno
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic