Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-04-2014   #406
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mozemo samo da sanjamo Simeonea,pa nije izlapio doci da trenira ovo na sta smo mi spali.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #407
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ko zna Sile, možda mu to bude izazov. Zamisli da s ovim našim levatima osvoji ligu, pa bio bi odmah proglašen za najboljeg trenera na svijetu. A osim toga, možda dođe kod nas zato što voli naš klub (više je puta to govorio).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #408
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ma nema sanse... mislim, to bi nama bilo ostvarenje sna.. kao da smo scudetto osvojili..
Ali na ljeto mi raspustamo pola ekipe, smjena generacija.. pitanje je koliko cemo imati sredstava za pojacanja itd itd.
Ja i dalje zelim Spalettija.. za tranziciju je idealan.. nek napravi ekipu koja ce igrati LP a onda dovesti strucnjaka koji ce donijeti histrijske rezultate kao nekad Mancini/Mourinho.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #409
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Voli on i Atletiko i volece ga jos vise ako napravi neki istoriski uspeh ove godine,i ima dobru ekipu,prodace Costu kao sto to rade uvek sa svojim spicevima i to papreno,za tu kintu ce dovesti novog spica i pojacati gde skripi i opet ce biti konkurentni Realu i Barsi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #410
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ali Atletico nikad neće biti ekipa za maximalne domete (isto tako ni BvB), dobiju dobru generaciju, onda ih prodaju, naprave nove itd ali nema tu kontinuiteta. Dok Inter valjda ipak ima te ambicije da se ponovo vratimo u sami svjetski vrh. I Simeone to zna. Ja mislim da će na ljeto biti pojačanja (između ostalog i Vidić je došao zato što smo mu obećali da ćemo još pojačati ekipu), i uz ovih nekoliko dobrih igrača što ih trenutno imamo (Handa, Kovačić, Juan, Hernanes, Icardi, Guaro, Ricky, Palacio...) mislim da bi Simeone imao respektabilnu ekipu, bolju nego što je ima u Atleticu. Atletico sve dere ove sezone ali to nije zbog prejake ekipe nego zbog prejakog trenera. Sa Simeoneom bi možda i ovaj Inter sve dero po Italiji. Jbg ja se ipak nadam, možda nas Thohir sve obraduje.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #411
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

On je na putu da osvoji Primeru te Ligu prvaka. Ukoliko se to dogodi, on odlazi, jer isto ponoviti je nemoguće. Pogledajte samo tu ekipu, imena skoro nepoznata, ali kada vidiš kako igraju, sve je timski, ništa individualni skill, a za sve je zaslužan trener! Strašan frajer, baš se vidi da je sve uigrano, korneri, kontre, presing, sve se zna, svi izgaraju na terenu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #412
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ma lik bi nas vratio tamo gdje nam je mjesto, suvisno je pricati. Ali vjerovatno nakon 3 godine razocarenja tesko sebi stvoriti sliku u glavi da jedan takav strucnjak sjedi na nasoj klupi..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #413
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Moz jedino Toresom na pozajmicu da "obraduje" nicim vise,ne zanosite se Simeoneom.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #414
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Moz jedino Toresom na pozajmicu da "obraduje" nicim vise,ne zanosite se Simeoneom.
Doći će Kruno konjska glava Jurčić sigurno,jedino ako ga mamić ne pozove 4-i put u dinamo...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2014   #415
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

FC Inter vas zeli za trenera za iducu sezonu,sta mislite o tome ? Dugo ste pricali o povratku u FC Inter,jeli to taj trenutak?
Neznam o tome nista. Kao ni vreme povrataka u Inter, imam jos puno posla u Atletico Madridu klubu koji me voli i pruza mi sto boblje uslove. Ali siguran sam da cu ubrzo biti u Interu,klubu kojem sam puno duzan.Jednostavno,sada sam u A.Madridu i nemislim o nicemu drugome. Naravno kao i svakom treneru ,biti trener velikana kao sto je Inter je san.
Da li navijate za Inter,jos uvijek ili je to bio samo vas posao?
Igranje u Interu je za mene bajka. . Interista zivi za svoj klub,za svoj Inter.Kao i svaki Interista tako i ja.''
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2014   #416
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Meanwhile in Genoa:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2014   #417
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Novo ime: Mauricio Pochettino
Trener Southtamptona. Gledao sam par tekmi ove sezone i mogu reci da igraju meni najljepsi fudbal na Otoku zajedno s Liverpoolom.
Eh sad.. ko je on i kako je dospio na klupu ovog kluba niti sam citao niti znam.. Znam samo da njegov tim zasluzuje bolju poziciju na tabeli jer igraju zaista fantasticno..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2014   #418
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bio stoper Espanyola, gdje je dobio i priliku da bude trener 3 sezone, a potom došao u eng. Zanimljivo, stoper a igra atraktivan fudbal . Još je on nepouzdan, ako bih mogao birati između njega i Simeonea, Interista je izbor.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2014   #419
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

solidan trner kao sto je i igrac bio .. ali mi vec takvog i imamo solidnog na klupi ...

namam treba sama elita od trenera jer nas nikakav drugaciji trener ni ne moze vratiti gdje mislimo !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2014   #420
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

I Brendan Rogers se smatrao solidnim trenerom pa vidi sta napravi sa Liverpoolom.. i to sa podmladjenim timom...
Pochettino radi odlican posao ali slazem se da se treba jos dobro pokazati..

Pa i Simeone je poslije blamaze u Cataniji bljesnuo u Atleticu...
emperor is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic