Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Podrška > Obavještenja

Obavještenja Sva obavještenja će biti smještena ovdje

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 31-07-2009   #136
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

na ti, glasaj
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 24-08-2009   #137
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Čitao sam malo pravila dera, nisam našao za ono, evo da svi vide, možda pomogne nekom ubuduće

* reklamiranje usluga i proizvoda bez dozvole administratora (molimo da se obratite marketingu ako želite reklamu)
* postanje nepotrebnih i nepoželjnih informacija, informacija nevezanih za temu, postanje na nacin neprimjeren forumu ili postanje na nacin koji smanjuje
citljivost foruma (ukljucuje i neprimjerene naslove i sigove)
* korištenje klonova dok Vam bilo koji korisnicki racun ima zabranjen pristup forumu (ban) ili korištenje više korisnickih racuna na nacin koji zbunjuje ostale
korisnike (raspravljanje na istoj temi s više nickova, slaganje s vlastitim argumentima...)
* vrijedanje sugovornika, namjerno provociranje svade na osobnom nivou, nekonstruktivnih nacionalnih, vjerskih i slicnih sukoba (trollanje)
* objavljivanje privatnih podataka drugih forumaša


e sad...jedino sam mogao ovo boldano prekršit, ali nije bilo namjenjeno nekome, ja i hulle pričali međusobno i on kao mod nije ništa rekao a i zna se u kakvim se to kontekstima izgovori
ne vidim u pravilima da se ne smije prostačiti
nije problem u tome da kao ja ne mogu bez tih riječi pa da se branim zašto se ne može bla bla, nego si onda mogao poslat pm i reć čuj prijatelju nije ovo baš dopušteno ili ružno je bla bla pa reć a ne odmah infraction - jer to je najlakše
poslje kad smo ja i ti pričali o tome dođe grujinho i kaže uh admini se svađaju tako nešto i ja mu kažem : ''e moj grujinho nisam ja aadmin dera je tu jedini admin i on je tu šerif jedini glavni ono što on kaže to je tako
i sad samo sam priznao tvoj autoritet i zbog toga si mi poslao još 3 poena
sad smo se malo zezali po chatu i ti opet da ne poštujem tebe???
ne dragi dera, ti ne poštuješ mene, a mislim da sam kao stariji član zaslužio bar malo poštovanja, nakon što sam i ja kao mnogi drugi pridonio evoluciji kako starog tako i ovog novog sajta
neki dan sam prevađao intervju mourinhov skoro dva sata, ai takvih je bilo dosta od kad sam tu...
nisam nikad prije prekršio neko pravilo(da se razumijemo smatram da nisam ni sada) i mislim da sam zaslužio ako ništa neko upozorenje a ne odmah s tim infrakcijama
i ti sad kao ''vidiš do koje mjere primam šalu'' pa mislio sam da se možemo i neki put zezat pošto se znamo od starog sajta još i ako ne primaš od nas kao npr. mene i moce onaj dan onda ne znam stvarno šta
ili ako sam te nečim prije uvrijedio onda si mi mogao reći, ali iskreno, ovako vidim da me želiš izbacit sa foruma, pravednije bi bilo da kažeš šta pa da kažem ok nema problema doviđenja al ovako je kao da me polako ubijaš i namjerno živciraš
mislim da nisam zaslužio takvo postupanje ne samo kao što sam prije naveo nego i kao čovjek
i nisam jedini kojeg su takve i slične stvari naživcirale, sad mi je jasno zašto je curva otišao, tada ga nisam shvaćao iako mi je i tada već objasnio, ali sada ga shvaćam u potpunosti, i mogu ti reći da u razgovoru s nekim ostalim članovima(pa i starijim) sam uvidio iste probleme, sada naravno neću o imenima(iako biš ovako mogao reći da izmišljam) - zato ako netko od njih želi nešto reći neka i kaže sada pa da se predstave ti problemi pa možda i to pomogne nekima ubuduće, jer meni je ... dosta.
Ovo više nema nikakvog smisla..i kao što je curva rekao : ''Možda se vidimo negdje drugdje...''

__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #138
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Koje sranje... Nećete se valjda zbog gluposti svađati?

Ja nisam u toku i nemam pojma zašto si dobio infraction points, ali bez obzira šta je u pitanju, nije vrijedno da napuštaš forum. Možeš li mi reći šta ti KONKRETNO smeta? Ja ću pomoći koliko mogu. Ipak sam ja administrator preko štele.
Culé is offline  
Old 24-08-2009   #139
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Dajte molim vas, to su gluposti. Mauro, ti si jedan od clanova koji je davao najkonstruktivnije komentare, jedan od najstarijih clanova i glupost bi bila da napustis ovaj forum zbog toga sto te dera naruzio
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline  
Old 24-08-2009   #140
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Ma pusti Samire nije bitno...sve je počelo od one slike koju sam stavio, još mi je dera i rekao da sam trebao i ban dobit, da sam nekoga poslao u da ne kažem šta il nešto shvatio bi tj. poslje se smiriš pa kažeš ok u redu i zaslužio si, shvatiš, ali ne znam šta da shvatim...nema smisla..za koga da se živciram? umjesto da ljudi pričaju na forumu moraš se živcirat
osježaš se kao konj kojeg lupaju štapom da bi brže trčao, trudiš se trudiš ali i dalje te udara, kao e ja sam admin evo ti bodić za ovo pa za ono...mah
žao mi je ja sam takav, ja sam se naživcirao i to je tako
ali a kraju nije toliko stvar u samom infraction poenu/ima nego u ptristupu i (ne)poštovanju
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #141
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Najlakse je svaliti na onoga ko odrzava forum (ko mora sankcionisati), a da ne bi bilo da je na meni, svim drugim clanovima cu da dokazem da nije do mene.

Prvo i jedino sto mi smeta u tvome postu jeste to sto podrzavas psovke koje su najnize moguce, i da u pravu si, nema ih u pravilima, a sada cu da ih dodam, mozda kasno za tebe? Ti si sam rekao da pomazes razvoju sajta (foruma), i istina, i ovaj put si pomogao. Nemoj misliti da to omalovazavam, naprotiv, hvala ti na svemu, ali izgleda da cu staviti jos jedno pravilo a to je, svi su jednaki na forumu. Privilegije? Da, za onako nesto do sada su svi dobijali ban, kako ko, neko par sati, nego pad dana, ti si dobio samo 3infr boda koja ne znace skoro nista jer sam siguran da bi istekla bez novih, da ti nisi krenuo sa uvredama na moj racun.

Uvrede nisam mogao da podnesem, sigurno niko ni od vas ne bi da je na mome mjestu, a nakon sto se prvi put vratio, na svaki moguci post mi je prigovarao, ali izgleda sa nedovoljno dokaza.

Ako neko zeli, citirat cu njegova obracanja meni, i za to je dobijao neke infr. bodove, umjesto ban.

Sigurno je da cu nesto izostaviti, dosta se toga desilo poslijednji mjesec izmedju njega i mene tako da je moguce, ali updateat cu ja ako se sjetim necega.

Da, ja sam mu predlozio da me stavi na ignore listu, i tako bismo zaobisli ovako nesto, ali ne, dao je sebi za pravo da bude svakome loncu poklopac, ne samo meni (tih dokaza ima puno puno ovaj mjesec).

Zasto ja njega ne stavim na ignore, upravo zato sto sam MOD, i zar treba da ne vidim sta on pise, da se ponovi ono kao u chatboxu i sl.?

Hvala ti Mauro7, i da znas, uvijek si dobro dosao na forum koji glasi na temu FC Internazionale, a ti u poslijednje vrijeme to zaboravljas, i bavis se sa moderatorima (tacnije, sa mnom).

Prisjetimo se, zasto je Curva napustio forum? Jer mu se nije stavio smajli nindza?! Da, ja sam kriv za sve, hvala!

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
ali a kraju nije toliko stvar u samom infraction poenu/ima nego u ptristupu i (ne)poštovanju
pa sta bi ja tek trebao reci?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 24-08-2009   #142
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Evo jedan prijedlog: Svi infraction points korisnika Mauro7 će biti izbrisani. Sve što se do sada desilo će biti zaboravljeno, i od strane dere i od strane Maura7.

Može? Mauro? Dera?
Culé is offline  
Old 24-08-2009   #143
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Evo jedan prijedlog: Svi infraction points korisnika Mauro7 će biti izbrisani. Sve što se do sada desilo će biti zaboravljeno, i od strane dere i od strane Maura7.

Može? Mauro? Dera?
Potpisujem
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline  
Old 24-08-2009   #144
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

ko da gledam NBP od prije par mjeseci.....
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline  
Old 24-08-2009   #145
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kao sto sam rekao, infr bodovi su bili samo kao neko, ne znam kako da ga nazovem, da se potrudi da to ne ponavlja.

Spreman sam naravno to zaboraviti, jer bi svakako istekli, i da je bilo samo to, ne bi dobio ban ni sa 10, ali to nije dovoljno.

Vec smo se "kao pomirili" preko maila, dosao danas, i ponovo isto, tako da je moj prijedlog da me stavi na ignore, i nastavi raspravljati sa ostalim clanovima na forumu o INTERU.

Kako god zelite. Add: (Dokaz da mi nije do njega, nego foruma. Jednostavno ja i on nemamo sta razgovarati vise, jer se itekako ne slazemo oko nekih stvari, ali ako on napusta forum zbog mene i to je smijesno. Znaci, neka zaboravi na to ko je mod, nastavi raspravljati o voljenom klubu, i kako neki kazu, mirna Bosna)
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 24-08-2009   #146
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

nije u tome stvar Samire, barem za sada mi treba neko vrijeme da se smirim
dera prije si mi rekao da ne serem u chatu i znači ja ne poštujem, istina da sam ti prije i u chatu i jednom jedinom postu dobacio za infraction : kad si reko ono za Morattijevu sestru
ali interesantno vidiš kako se tu može primijenit jedno od tvojih pravila, ali Bedy nije tu i nije to mogla pročitati pa se tužiti, znači ti kao admin možeš vrijeđati...
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #147
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Pa u čemu je stvar onda?

Skinuće ti se infraction points. Ti staviš deru na Ignore (ili mu se ne obraćaš nikako). Poštuješ sva pravila (uključujući i to da nema psovanja) i to je to. Šta kažeš?
Culé is offline  
Old 24-08-2009   #148
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
ali interesantno vidiš kako se tu može primijenit jedno od tvojih pravila, ali Bedy nije tu i nije to mogla pročitati pa se tužiti, znači ti kao admin možeš vrijeđati...
mozda sam joj opsovao roga? rospija, to je moje misljenje, a *ebem ti *oga je tvoje?
kazem ponovo, ignore ili nista

ako ti pase, evo odmah 5 infr za mene!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 24-08-2009   #149
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Može nema problema ja ću pravila poštivati, ali koliko je bilo toga na tisuće kao ''jbg'' znači kad netko napiše skraćeno onda nije psovka? pa onda je tu trebalo bit već banova na stotine
pardon dera zaboravio sam za curvu : nije otišao zbog jednog smajlija naravno nego slična situacija: davao si mu mnogo infractiona i to bez objašnjenja(dobro neću se u to previše upuštati jer nisam ipak curva pa precizno ne znam) ali naravno da nije čovjek otišao zbog jednog smajlija
ja ne tražim da me poštuješ na silu niti uopće tražim da me poštuješ ali da me se tretira kao čovjeka s kojim se može ipak normalno porazgovarati preko npr. pm-a
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #150
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Završena stvar. Ti stavi deru na Ignore.

Što se tiče psovki, može se reći "jebi ga" i slično, ali psovati boga je već malo previše.
Culé is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic