Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-04-2011   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Svidja mi se sastav, samo, trebamo obratiti paznju da ako primimo u bilo kojem segmentu igre jedan gol, morat cemo da zabijemo 5 .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #32
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Nema Cambiassa, nego ona ziva rupa od Motte igra ispred odbrane, i sto je rezultat? Gol Raula... Leo, za trenera nisi...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #33
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Gol Raula je greška Lucia...Motta je danas najbolji interov igrač
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moratti, nabijem ja tebe ako ga zadrzis do kraja sezone.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #35
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Drugi gol čista greška Ranocchie, koji je izašao prema centru, a raul samo spustio u prostor za Howedesa....neki če opet da krive Mottu ali neka...

slabo, slabo...Prvo jakog trenera dovesti na ljeto, pa tek onda možemo razmišljati o boljim igrama
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Razlog poraza - umor igraca, ipak je Chievo bio tezak zalogaj .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #37
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #38
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ma mi smo najvece pizdurine od ekipe mi i ne zasluzujemo da igramo ligu prvaka a kamal ovo sto smo branili cast proslogodisnje titule i ugled i italijanskog fudbala sramota,treba da ih bude sram navca koji zaradjuju
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter 2-5 Schalke
Schalke 2-1 Inter
Aggregate: Schalke 7-3 Inter

Sta reci nego - pokrijmo se i cekajmo iduceg Josea, nadam se ne 45god. Ovo mi je najtezi poraz (sveukupni) koji sam dozivio kao navijac.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 13-04-2011 at 22:45.
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #40
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Inter 2-5 Schalke
Schalke 2-1 Inter
Aggregate: Schalke 7-3 Inter

Sta reci nego - pokrijmo se i cekajmo iduceg Josea, nadam se ne 45god. Ovo mi je najtezi poraz (sveukupni) koji sam dozivio kao navijac.
Ohoho
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #41
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

momci i strucnjak na klupi bi trebali da uzmu da pogledaju utakmicu totenhem-real i vide kako se bori za klub iako je sve gotovo. Ovo se posebno odnosi na Lea i Maciona. Mada i ostaatak. Izdvojio bih samo Nagatoma i Cezara,koji su jedino igrali za klub srcem
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #42
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Sramotno smjesno na ljeto velike promjene nekim igracima reci zbogom a neke prodat neke protjerat kao i trenera Samo mi nije jasno kakao Coutinho sjedi na klupi a Stankovic i Motta igraju kojisu spori tmorni jbg nemogu vise ..Uprava napolje ...
Motta is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #43
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ovakvom igrom i ne zasluzujemo da prodjemo dalje.Ne zasluzujemo ni da kazemo da smo prvaci Evrope jer pravi prvaci ne igraju ovako.Gde je to zalaganje i ostavljanje srca na terenu.Dal je to do trenera sto nije motivisao ili sto su vec imali u glavi da je sve izgubljeno,nznm.Leo dobar si ti,gotivan lik,dobar motivator al si takticar za Chievo!Zbogom tebi,idi iz kluba ili ostani u skaute odns. sa Brancom.
Prvo,trenera naci,Pep,Mou,Villas-Boas,Ancelotti...drugi neko ne dolazi u obzir (sry ako sam koga zab.).Onda podhitno promene,treba nam jedno krilo umesto Pandeva,jedan centralni vezni i jedan tipa Mascherano.I kad se vrati Walter da vidimo kakva ce biti odbrana,ako bude idalje ista trebace nam i tamo pojacanja.Mada i levi bek nam treba (Nagatomo se trudi,najvise trci samo nije toliko dobar kako nama treba...mzd do kraja pokaze suprotno,mzd Santon zasija...).Ovakav Inter,sa ovakvom igrom i ovakvim trenerom ne moze nista da uradi!
I na kraju sta reci...
Nella gioia e nel dolore,io sono Interista!Per sempre!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #44
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neka su nas izbacili drugo nismo ni zaslužili ove godine u CL. Sada se fokusirati na Scudetto i Coppa Italiju da spasimo sezonu.

Više nego očigledno je, da je potrebna poštena rekonstrukcija ekipe. Mnogi igrači su više nego zreli za odlazak. Velika čistka je potrebna posebno u veznoj liniji. Komentator je fino rekao Leo je biše motivator nego trener, Motta, Zanetti i Stankovic su prespori bili, puno netačnih pasova, statični.... Mislim da bi Leonardo mogao bolje sastaviti zadnji vezni red. Pod hitno je treba dovesti trenera visoke klase pa tek onda početi sa rekonstrukcijom ekipe.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011   #45
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a znate sta mene raduje, sto sam ja jedan od rijetkih navijaca Intera koji nije gledao ni jednu od ove dvije blamaze...prsolu sedmicu u utorak bio druga smjena, a evo i danas hvala bogu...

nego znate sta je najveca ironija, sto ova nasa trenercina stalno trubi o lijepoj igri i o tome kako je u njega filozofija da uvijek zabije gol vise, a mozda je ipak mislio da mu je uvijek cilj primiti gol vise...

o utakmici necu da pricam, jer nisam gledao...uletio sam preko moba par puta da vidim kakvo je stanje i da vidim prvih 11 i kada sam to vidio znao sam da od toga nema nista...covjek koji juri zaostatak od 4 gola igra sa tri klasicna vezna igraca i da nesto napravi, ma nema sanse...

jedino pozitivno je sto je Coutinho barem na klupi bio....nisam jos vidio dali je mozda dobio koju minutu u sudijskoj nadoknadi...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic