Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-04-2010   #16
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ma ljudi...ne moze ni barsa u polufinalu da igra svoju igru klasicnu...bez ako im mi ne dozvolimo...a siguran sam da necemo...ipak je ulog finale...i ne vjerujem da ce biti nesto pretjerano golova...koliko god barsa bila efektna i koliko god madjionicara imali u timu...prva utakmica lako moze biti bez golova...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #17
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Prvo i osnovno - Barsa je mozda najjaci tim svih vremena. Drugo, jedina ekipa koja trenutno moze zaustaviti njih je Inter! Ovo kazem iz mnogo razloga... Sigurno da imamo mi sta pokazati u ovom dvomecu. Sigurno da te utakmice nece biti ni nalik onima iz grupe... Murinjo je i nevjernim Tomama pokazao da je za kratko vrijeme uspio da PREPORODI nasu ekipu... Stvorio je ekipu za velika djela... Ekipu koja moze sa svakim da se nadigrava. Pa i sa Barselonom, zasto da ne... E sad... Na tehnickom planu i ne bas, ali takticki ih mozemo nadigrati... U to sam ubijedjen... Sigurno je da ce on majstorski spremiti ekipu za dvomec... I na kraju - Ovo je nasa sezona! Ovo je sezona za velika djela! Bice to finale prije finala. Utakmice zivota za sve nase igrace...
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #18
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Samo da napomenem da je Inter bio razmontiran na Camp Nou BEZ Messija i Ibrahimovića.

Inače, Abidal se sinoć opet povrijedio, ali će biti spreman za prvu utakmicu s Interom.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #19
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ali barsa nije dobila prvu utakmicu sa mesijem i ibrahimovicem...a vjerujem da ove dvije utakmice nece ni biti priblizne onim iz grupe...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #20
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Samire ako se mislis da ce biti isto sada kao u grupi varas se...tada smo previse respektovali svako malo jacu momcad i to nas je tjeralo nazad tj. uvijek smo igrali sa nekom dozom straha protih tih momcadi...i to je Interova najslabija partija ove sezone kao i ona druga utakmica protiv Genoe u prvenstvu...ali ovim izbacivanjem chelsea jednostavno igraci su dobili krila i vidjeli da nema tima sa kojim ne ozemo da igramo i kojeg ne mozemo da izbacimo...i to je tako...jer imamo tim da mozemo sa njim pobijedit svakog...sad sve zavisi tko ce biti kako raspolozen i tko ce biti spreman...

po meni ako kod vas ne bude inieste tesko da cete moci nesto vise napravit na sredini...dok kod nas ako sneijder ne bude imao svoje vece lose nam se pise sto se tice naseih napada
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #21
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Napomeni prvo sebe, da taj Inter nije ni nalik bio sadasnjem Interu...
I unaprijed mi se svidja situacija dje ce mediji da pumpaju ovakvu atmosferu... Samo nek nam svi stavljaju ulogu autsajdera - SUPER!
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #22
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ali pogledajte samo koliko inter nema srece sa zrijebom...pocevsi od grupe...pa preko osmine ...eto da kazem da nas je sreca pogledala u cetvt finalu...a onda opet polufinale je najjaca utakmica ove godine...
mozda cu zvucati neskroman...ali ove godine ja mislim da bi pobijedili bilo koju ekipu...sem evo barselone...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #23
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

neka neka...na kraju kad dignemo onu kantu nece se moci izvlacit na to da nas je zdrijeb pomazio i slicne price kao sto sve ostale mazi...od barce do man.utd...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #24
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Da ne bi ulazili u bespotrebnu raspravu (govorili ste i da će Arsenal izbaciti Barcu i slične nebuloze), čekamo 20. april pa ćemo vidjeti.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #25
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

samo ih trebamo tuci sto vise
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #26
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ma pustiti Materazija s lanca da polomi Mesija i zdravo!
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #27
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

haha....nemojte tako...Najgore za bilo kojeg sportistu je povreda...( mozda se ko pronadje ) ..... Ali se mozemo nadati da ce Lucio ustopati mesija kao sto je Drogbu.... rezultat ne smijem komentarisati zbog il maga.....
adointer is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #28
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Inter Milan coach Jose Mourinho has promised Barcelona they can expect a “completely different” performance from his side when the teams go head to head for the third time this season in the Champions League semi-final.

The Nerazzurri clinched their place in the last four of the competition on Tuesday night for the first time since 2003 as Wesley Sneijder’s early goal earned a 1-0 win at CSKA Moscow to complete a 2-0 aggregate quarter-final triumph.

The two teams played home and away in the group stage, with a 0-0 draw at the San Siro followed by a 2-0 home win in Catalonia and Mourinho said: “Rest assured, this time we’ll play another game – completely different. They will have the advantage of playing the return at the Nou Camp, but we will know how to treat the two matches.”


Bah.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #29
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ljudi spustimo se na zamlju..ovo je uspjeh do sada i ako ispanemo od Barse ispascemo od jednog od jacih timova od kad se igra fudbal..

Nije da se ne nadam prolazu jer onda ne bih bio ni navijac ali realno nas samo moze spasit neka cudesna taktika Josea i losija partija Messija i svih iz Barse u te dva meca a znamo kako oni imaju iskustva sto se tice lige sampiona..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010   #30
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

barca ima dosta ozlijedjenih , sad igraju sa madridom, Iniesta se tek vraca, mislim da imamo sanse ako budemo igrali(i ako sudija dozvoli) grublju igru , dosta tempiranih prekrsaja, bodycheckova, presjeci dotok lopti do messija (Xavi,Iniesta) , Bendtner je sinoc sasvim slucajno dao gol , on inace fuli gol sa pola metra 1 na 1, Vermaelen je dao vise golova od njeg u prvenstvu, tako da malo impozantno zvuci ona sinocna pobjeda, ali u javi vise je los bio arsenal (tj odbrana> Silvestre) nego je Barca bila dobra, vjerujem u JM i mislim da ce ih gledati protiv Madrida i skovati plan, dok Barca naravno ne gleda nikog s kim igra, i nadam se da ce im arogancija doci glave
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic