Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-03-2010   #31
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

pa dal je ovo moguce!!sta se ovo desava u prvenstvu vise!!!
CAX is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #32
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma ne mogu idu mi svi na kurac vise...odigras tekmu decenije citav svijet ti se divi i onda dodjes poseres se sam na sebe...

nismo imali prilike postene...tj. nismo je nikako ni imali samo smo kruzili oko gola ni kako treba centarsuta ni sut ni nista
Huska is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #33
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

e ne znam sto da kazem....posle duze vremena mozemo da gledamo drugu ekipu na celu...ali se iskreno nadam da nece biti tako nego da cemo mi povecati prednost na ova trenutna 2 boda

teska utakmica definitivno...ja ne znam ali momci su mi djelovali preumorno...i samo se pitam kako ce izdrazati ovaj tempo igranja svaka tri dana do kraja aprila....prvenstvo...kup.....liga sampiona

e sad ono sto je mene iznerviralo je to sto se nisu mogli dogovorit nocas sa loptom nista...dosta dosta gresaka u dodavanjima...
kako smo krenuli bili mislio sam da cemo ih napuniti...ali posle datog gola ide ona nasa standardna igra...i opet prilicno lako primljen go...cak mislim da je julio mogao da hvata ono...
u svakom slucaju u srijedu jos jedna utakmica....momcima treba pobjeda to je sigurno...
sjutra navijam za napoli citavim srcem...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ko je kriv zasto igraju umorni igraci? pa covjece mi imamo klupu vrijedniju od prve postave palerma
jedino etoo je djelovao svjez od ovih prvotimaca, lucio igrac utakmice

arnautovica u napad, quaresmu u sredinu itd itd.. ali ne, principi velicanstvenog su puno bitniji
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #35
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

SRAMOTA
pa mi u sred londona razbijemo chelsea mogli smo jos 4-5 gola da im damo a protiv palerma za 90 minuta 2 polu sanse i gol iz penala....ja neznam sta se sa nama desava u prvenstvu...a i mou mng kenja u zadnje vreme,postujem ja sve to razbio je cheslea u dve utakmice odlican je trener i sve ali jbt protiv ovih ekipa koje kod kuce daju go i svi u svojih 16 da se brane moraju da igraju ofanzivni igraci a ne Motte,marige itd... trebao je balotellia da pozove,vidi se da bez njega MNOGO teze ide kad nas nece jer on jedini moze da predje nekoliko igraca ,sutne iz daljine ,resi utakmicu jednim potezom,takodje Q je trebao da igra jer i on moze da probije sta je mislio Mourinho da ce cambiasso i motta da probijaju a da ce go da dodje sam od sebe....jbt upropastise posle one pobede protiv chelsea morali smo ovo da dobijemo...sad samo da se nadamo da ce Napoli da uradi nesto na MEazzi ili moracemo da vadimo prvnestvo protiv juvea,rome i fiorentine u narednih nekoliko kola a nemamo prava na kix...
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #36
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

dera....evo ti nocas prilika da kritikujes murinjaaaa

Deki je u ocajnoj formi...i mislim da je trebao igrati Q....i to vise po lijevoj strani kako bi pravio prostor za Maicona...ali to je samo moje misljenje...

nista strasno da milan i ode taj 1 bod iznad...oni namju ekipu koja moze izdrzati do kraja ako mi budemo bolji...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

vanja, ma nije on ljut na marija, mario ima samo gripu vec 2 sedmice, nema sanse da sjedne na klupu, toliko je bolestan
po meni nadimak milita se moze dati i joseu, iz drugih razloga, PRINCIPI nabijem ga na k..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #38
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Losa utakmica...
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #39
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

kao sto rekoh ovo 29 kolo nije lako ni za milana tako da pitanje je sto ce biti...


30
Inter - Livorno
Parma - Milan

ovo 30to je opet bolje za nas

31
Milan - Lazio
Roma - Inter

ovdje ce biti tesko...ali moramo da dobijemo...a i uvijek nam je bilo lakse sa romom u gostima nego na meaci


32
Cagliari - Milan
Inter - Bologna

opet bolje kolo za nas...

33
Fiorentina - Inter
Milan - Catania

ovdje smatram da je jednako tesko i za nas i za njih...fiorentina nam je redovni musterija

34
Inter - Juventus
Sampdoria - Milan

jesam li veliki optimsita ako kazem da je i ovo kolo bolje za nas???


35
Inter - Atalanta
Palermo - Milan

Micoli ce da odigra za nas opet kolo na nasoj strani


36
Lazio - Inter -
Milan - Fiorentina

I opet kolo na nasoj strani..samo sto ce biti tesko protiv Lacija koji ce se boriti za opstanak



37
Genoa - Milan -
Inter - Chievo

i opet kolo lakse za nas...


38
Milan - Juventus
Siena - Inter

komentar za ovo je suvisan




znaci ako se ne varam mi imamo lakse prvenstvo do kraja...ali ono sto nas ce da ubija jesu tri takmicenja...milan ima puno povreda...losu odbranu...i mislim da ce im biti biti bas tesko....ili mzoda nece ako mi nastavimo da prosipamo ovoliko bodova...

definitivno smo u krizi nakon toliko vremena dominacije u prvenstvu...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."

Last edited by Guro; 21-03-2010 at 00:08.
Guro is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #40
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

i proslih 5 kola je bilo bolje za nas pa evi vidi nas sad kada ja moram racunat koliko ce bbilan osvojit bodova do kraja i gdje ce kiksat...misli i ja znam da cemo to osvojit na kraju ali brate kad nesto nije uredu onda nije
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Guro View Post
jesam li veliki optimsita ako kazem da je i ovo kolo bolje za nas???
jesi!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #42
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
i proslih 5 kola je bilo bolje za nas pa evi vidi nas sad kada ja moram racunat koliko ce bbilan osvojit bodova do kraja i gdje ce kiksat...misli i ja znam da cemo to osvojit na kraju ali brate kad nesto nije uredu onda nije
24.
mi gostujemo napoliju...milan sa udinezeom...mislim da i nije bilo lakse...

25.
Milan gostuje bariju i dobija a nama je bila sampdorija...ovdje smo kiksali i to dobro

26.
mi isli u Udine a milanu dolazila atalanta....opet teze za nas...

27.
nama u goste bila Genova....milan bio kod rome...malo teze za milan...

28.
proslo kolo...mi kod catanije...a milanu dosao kijevo...i opet teze za nas...zasto...pa katanija je ekipa koja je mzoda i u najboljoj formi


to je to do ovog kola...

mislim da nismo imali uospte laksi raspored...ali da cemo do kraja i imati nesto bolji raspored...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

daj guro, znam da ti je rodjendan ali nemoj zezati hehe.. cuj roma malo bolja od genoe.. onda gore si napisao lakse nama protiv catanie nego njima protiv cagliarija, ima tu jos bisera
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #44
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
daj guro, znam da ti je rodjendan ali nemoj zezati hehe.. cuj roma malo bolja od genoe.. onda gore si napisao lakse nama protiv catanie nego njima protiv cagliarija, ima tu jos bisera

dera....nesto si pobrkao
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010   #45
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

odo ja spavat...mozda kad se probudim ovo ne bude istina i ja budem imao dobitni listic
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic