Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava

Igrači i uprava Razgovarajte o igračima i ostalom osoblju kluba

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-01-2015   #181
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #182
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

daj bre smesni ste sa tim Icardijem. Ibrahimovic je izmislio fudbal za njega u bilo kojim godinama, jaci je bio, bolja tehnika i mnogo bolji odnos do treninga nego ovo razmazeno pasce.

ja stvarno ne mogu verovati da vi ikca stavljate u primer sa Ibro. a on sa CR i Messijem najbolji fudbaleri sveta trenutno.

boze mili budala i krivih drva nikad nestati.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #183
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
...i mnogo bolji odnos do treninga nego ovo razmazeno pasce...
Što su ti reć mediji i njihov uticaj na oblikovanje mišljenja. Ikca mediji rastržu zbog Wande i sad mnogi misle da je on budala ko Baloteli, da nema dobar odnos prema treninzima, da je razmažen... Kada je u pitanju odnos prema treningu, poštovanje prema treneru i suigračima Ikac treba biti primjer svima. Boli mene qrac kao navijača Intera što je on privatno smrad od čovjeka i prijatelju otima ženu ali kao fudbaler je profesionalac i trenera nikad neće zabolit glava od njega. A moj Q to se ne može reći za razmaženog Ibru koji nije mogao podnijeti što je Mesi car u Barseloni pa je zagužvao sa svima i morali su ga se riješizi po svaku cijenu (platili ga 80 mil a nakon godine ga Bilanu dali na posudbu sa pravom otkupa za 20). Et toliko o njemu, i onda će neko reć da je Ikac ovakav—onakav. Ibra koliki talenat ima je mogao on dobijati Zlatne lopte a ne CR ili Mesi, ali nije dobar u glavi.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #184
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma dobro Bisc, Icardi će osvojiti zlatnu loptu za Ibru .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #185
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

ajde biscone ne seri. ti znas da je ibra otisao iz barce samo zbog pepa koji je messija gurao na njegovu poziciju a njega dao nakrilo da bi messi mogao jos vise golova zabiti a ne ibra jer su morali messija jos vise forsirati. a ibrina statistika nije bila losa u barci.

a na treninzima je uvek bio odlican i discipliniran i bio je uvek glavni jer je najbolji. ibra je od ikca bolji u svim segmentima igre, tehnika, taktika, zakljucki, passovi, teamwork....

kad imas ibru u timu je ko da imas pola tima i imas titule zagarantovane, a icardi je za sada samo jedan malo bolji igrac koji se tek razvija i tezko da ce doci do nivoja ibre. i mores jih uporediti jer su razlicni tipovi napadaca, ibra je igrac koji more uzeti loptu i predriblati pola terena i sam sve napraviti i zabiti gol, dok je ikac previse odvisan od suigraca i od njihovih passova jer je klasican poacher ko milito. E sa njim ga mores uporediti a ne sa ibrom! ali radeje nemoj ubice te dera

icardi je dobar ali je glupo ga uporediti sa ibrom.... dobro da ga ne uporedite sa CR, Messijem ili cak pravim Ronaldom
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #186
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako crnim Militom, pa i Milito je zabijao na svoju ruku, bez asistencija, ali je zabijao i golove ala Ikac. Čak i vrhunski treneri su rekli da je Milito potpuni napadač, koji može igrati sve. Milito je znao doći na centar po loptu da pokrene akciju, asistira, ili sam zabije, tako da je poređenje isto kao i sa Ibrom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #187
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

milito nije bio brz napadac ali je bio dosta koristan na vise polja ! znao je navuci igrace na sebe , podvaliti loptu u maniru rasnih playmakera , a da bome je znao uzeti loptu i sve sam uraditi , a znao je i nogu poturiti
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #188
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ibra je igračina ali nikad neće biti legenda o kojoj će se pričati generacijama (osim u Švedskoj jer nemaju bolje). Veliki igrači su oni koji u najtežim trenutcima uzmu stvar u svoje ruke i riješe, svojoj ekipi donose titule. A sa Ibrom nikad ne bi osvojili CL, 3 godine s njim smo ispadali u osmini-finala CL a Ibra je bio nevidljiv u tim utakmicama i nije ni jedan jedini gol u tih 6 utakmica mogao zabiti, niti asistirati. I sad će ajdin reć da je on uz Mesija i Ronalda najbolji igrač na svijetu. Jest qrac . Srećom pa ode 2009., da nije otišao od nas ne bi osvojili CL nikad, čak je i veliku Barcu kočio da osvoje te godine. Ibra koči čitav tim zbog svog sebičluka i arogancije. On nije igrač za najbolje klubove (sadašnji Bayern, Barca, Real...) jer jednostavno nije timski igrač. On hoće da se sve vrti oko njega a današnji fudbal je oko teamworka, ti možeš na individualni kvalitet osvojit prvestvo jer je 80% utakmica protiv levatskih klubova, ali osvojit CL ili SP ili EP mora biti timska ekipa u kojoj svako radi svoj posao. Ibra nije takav i jebo takvog igrača, žali bože talenta što ga bog nije dalo pametnijem igraču.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-01-2015 at 18:19.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #189
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zato je Ibra nama osvojio svojom kvalitetom za samo 45' (ušao u drugom poluvremenu povrijeđen) ligu, a to Ikac nikada neće .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #190
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zato je Ibra nama osvojio svojom kvalitetom za samo 45' (ušao u drugom poluvremenu povrijeđen) ligu, a to Ikac nikada neće .
De mi samo reci kako za momka koji sa 19 godina svojim golovima sam ruši Jube u gostima, možeš sa sigurnošću reći da nikad do kraja karijere neće donijet titulu? Za razliku od Ibre, Ikac nema problema sa velikim utakmicama . Mogu samo zamislit kakav će biti kada bude iskusan i izgrađen igrač.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #191
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ruši nakon što promaši 100% priliku i upropasti još jednu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #192
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
on sa CR i Messijem najbolji fudbaleri sveta trenutno.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
I sad će ajdin reć da je on uz Mesija i Ronalda najbolji igrač na svijetu. Jest qrac .
get your facts straight mate
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #193
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ajdine , to su dva različita lika .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #194
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

znam samo sam quotovao personu koja je to rekla i biscovu konstataciju
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2015   #195
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
znam samo sam quotovao personu koja je to rekla i biscovu konstataciju
Imam i ja pravo nekad fulat, kad može Ibra mogu i ja
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic