Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Anti

Anti Pljujte sve osim Intera ;)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-06-2011   #1051
kun aguero
Banned
 

Join Date: Jun 2011
Posts: 3
Default

i ima jos dosta toga materijala vezanog za nasu svetinju JUVE,za nas JUVENTINE,a'l ne volim da prenagljujem,i da namecem nesto svoje bas ono previse.a'l tema je iskljucivo o JUVEU,pa sam dosao malo kod vas,da ljudski,ako je to moguce s vama malo razmjenjivam misljenja,a nadam se da se nece naci neki ograniceni i iskompleksirani admin pa me banovati,jer samo pisem na stranici svoje svetinje,nemam namjeru vrijedjati vas kljub,niti pisati ista na vasim stranicama,samo eto imam zelju malo ovdije povremeno da vam prikazem koliko toliko,mada ja znam da vi pratite svog najveceg rivala,i treceg najtrofejnijeg kluba u svijetu,JUVENTUSA,pa ono da imate malo i vi materijala,da vam dam inspiracije da i vi malo bolje upoznate se sa situacijom,jer vas ocekuje sezona,koju ce netko od vas ili nas ispratiti do kraja,ne proljevajuci suze i znoj,nego i krv,heheheheh.ako ste imalo tolerantni,necete me banovati,nego ce te me pustiti da vas ponekad s vremena na vrijeme ovako obavijestim sta vam najveci rival radi,i kako se sprema na povratak na sami vrh,gdje je uvijek bio,i gdje mu je mjesto:9jos jednom kazem,nadam se da ima razumnih momaka ovdije,i da ce imati bar malo tolerancije da me puste da pisem na TEMI svog najvoljenijeg kluba
eto toliko,unaprijed se zahvaljujem na razumjevanju.
kun aguero is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1052
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Iskreno, Milan smatram najveći rivalom . Aguero je odličan potez,ali kad pogledam ostatak momčadi to je čisti prosjek. i Inter i Milan su jači. stoperi su vam dobri s tim da je Chiellini po meni imao lošu sezonu,ali dobro ipak su to tal reprez. pa se treba poštovati. Bastos je rupa,a Švicarac ok. Krasić je dobar,kao i Marcisio ali opet to nisu svjetske klase. Matri i Quagliarella su dobri,ali lošiji od Pazzinia. S LP možete biti zadovoljni
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1053
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by kun aguero View Post
i ima jos dosta toga materijala vezanog za nasu svetinju JUVE,za nas JUVENTINE,a'l ne volim da prenagljujem,i da namecem nesto svoje bas ono previse.a'l tema je iskljucivo o JUVEU,pa sam dosao malo kod vas,da ljudski,ako je to moguce s vama malo razmjenjivam misljenja,a nadam se da se nece naci neki ograniceni i iskompleksirani admin pa me banovati,jer samo pisem na stranici svoje svetinje,nemam namjeru vrijedjati vas kljub,niti pisati ista na vasim stranicama,samo eto imam zelju malo ovdije povremeno da vam prikazem koliko toliko,mada ja znam da vi pratite svog najveceg rivala,i treceg najtrofejnijeg kluba u svijetu,JUVENTUSA,pa ono da imate malo i vi materijala,da vam dam inspiracije da i vi malo bolje upoznate se sa situacijom,jer vas ocekuje sezona,koju ce netko od vas ili nas ispratiti do kraja,ne proljevajuci suze i znoj,nego i krv,heheheheh.ako ste imalo tolerantni,necete me banovati,nego ce te me pustiti da vas ponekad s vremena na vrijeme ovako obavijestim sta vam najveci rival radi,i kako se sprema na povratak na sami vrh,gdje je uvijek bio,i gdje mu je mjesto:9jos jednom kazem,nadam se da ima razumnih momaka ovdije,i da ce imati bar malo tolerancije da me puste da pisem na TEMI svog najvoljenijeg kluba
eto toliko,unaprijed se zahvaljujem na razumjevanju.
Ne bi ti zamjerili (izbjeci ces ban) kada bi izbjegavao provocirati (boldirano).

Kao sto rece clan naseg foruma, prije mene, sa Aguerom, bez njega, ostati cete cisti prosjek.

Meni je Juve najomrazeniji, i uzivam ih gledati na ovako losoj poziciji - tako da je logicno da traze izgovor navijacima sa nekim glasinama. Potom ide Milan, a zatim Barcelona .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1054
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by kun aguero View Post
i ima jos dosta toga materijala vezanog za nasu svetinju JUVE,za nas JUVENTINE,a'l ne volim da prenagljujem,i da namecem nesto svoje bas ono previse.
koga briga o tebi, o tvom materijalu i o vasem lopovluku


Quote:
a'l tema je iskljucivo o JUVEU,pa sam dosao malo kod vas,da ljudski,ako je to moguce s vama malo razmjenjivam misljenja,a nadam se da se nece naci neki ograniceni i iskompleksirani admin pa me banovati,jer samo pisem na stranici svoje svetinje,nemam namjeru vrijedjati vas kljub,niti pisati ista na vasim stranicama
samo spominanje tog tvog kluba na ovom forumu je vrijedjanje i nadam se da ti je ovo zadnji post...dera,zlatane...
Quote:
,samo eto imam zelju malo ovdije povremeno da vam prikazem koliko toliko,mada ja znam da vi pratite svog najveceg rivala,i treceg najtrofejnijeg kluba u svijetu,JUVENTUSA,pa ono da imate malo i vi materijala,da vam dam inspiracije da i vi malo bolje upoznate se sa situacijom,jer vas ocekuje sezona,koju ce netko od vas ili nas ispratiti do kraja,ne proljevajuci suze i znoj,nego i krv,heheheheh.
znas kako je nekog briga kakva je situacija kod vas...mada i oni koji nikada ne prate fudbal znaju kakva je situacija kod vas...goli prosjek, a vi i dalje zivite u svojoj historiji...i smatrajte kako imate medju tri najbolje odbrane na svijetu, kako je Marchisio svjetska klasa i kako je Moratti zajedno sa elkanima sve isplanirao kako da vi propadnete...

Quote:
ako ste imalo tolerantni,necete me banovati,nego ce te me pustiti da vas ponekad s vremena na vrijeme ovako obavijestim sta vam najveci rival radi,i kako se sprema na povratak na sami vrh,gdje je uvijek bio,i gdje mu je mjesto:9
ocete se jednom vratit, to vam je ista prica vec 5-6 godina...vratit cemo se mi, pa ajde da j da i to vidimo...nesto vas nema
Quote:

jos jednom kazem,nadam se da ima razumnih momaka ovdije,i da ce imati bar malo tolerancije da me puste da pisem na TEMI svog najvoljenijeg kluba
eto toliko,unaprijed se zahvaljujem na razumjevanju


dera necemo valjda i njega morati trpit znas da nece na dobro
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1055
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sada su kriteriji ostriji, ako opet bude pisao provokacijske postove, ban, ali nema potrebe da se izivljavamo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1056
kun aguero
Banned
 

Join Date: Jun 2011
Posts: 3
Default

kakve provokaciske postove'gdje ste vi ondje vidjeli provokaciju'i baniraj te me,nikad me necete moci puta banirati koliko cu se ja puta registrovati.ja fino s vama,a vi odma ban.ja koliko vidim,vas ovdije je 10-tak,u vrh glave 20 navijaca,a mi imamo na Juvebalkan,koji je najbolji navijacki sajt na prostoru balkana,i uvijek je na njemu u svako doba dana bar 30-tak clanova,a da ne govorim koliko nas ukupno ima,kad se svi sastanemo,pa ispisemo 10 stranica,po 100 komentara na stranici za nepuna 2 sata.A to je samo bez foruma,na forumu nasem nas ima jos 8 puta vise,kao i u italiji 12 miliona nas,naspram nepunih 5 miliona vas.evo sad sam vam rekao,banujte me,ja cu se sam ispisati,a'l to samo pokazuje koliko nas se bojite,koliko ste ljubomorni na nas,ne volite da nas vidite,kao i da procitate onu SVETU RIJEC JUVENTUS,Juventus u Italiji zovu,DRZAVA U DRZAVI.mi bar dodjemo ovdije da normalno komuniciramo,dok vi nema te muda da u google ukucate Juvebalkan,a ne da post napisete,e isti takvi ste i na terenu,takav vam je i gazda,koji je imao nocnu moru godinama,od NASEG TATE moggija.Vi ste svjesni ko je sad glavni sponzor talijanskog nogometnog saveza,FIAT naravno,pa se ne nadaj te da ce vam u sezoni biti svirano 29 do 37 penala,od toga 19 nepostojecih,i onaj ostatak u zadnjih 3 minute utakmice.da ce vam sudije produzivati tekme po 6-7 minuta.nema vise.Bilo vam je slatko,A'L KRATKO,a i ne bi bilo zanimljivo da smo mi ostali tamo gdje smo bili od kad postojimo,i da sad imamo 35 scudeta,naspram vasih 13.ovako je malo zanimljivije bilo,a'l je kraj,THE END,nema vise,jedan od rijetkih filmova gdje glavni glumac umre,izdahne,heheheheh.Jos sad kad nam vrate scudeto 29-i,pa se vas gazda povuce iz fudbala,pa sta ce te onda,sudbina lidsa vam ne gine,ionako ste u dugovima,nema te za saku boba,jos nase trenere uzimate,ko kad nikad niste ni imali svoje talente i svoje proizvode.Sad mi krivo sto nick nisam stavio POBORSKI,hahahahaha.placenicki klub,samo se biju ko ce vecu platu dobiti.od kad postojite,nikad niste imali utemeljen pobjednicki duh i mentalitet.uvijek ste samo dovodili vec formirane igrace svjetske klase,i na kraju prvenstva ti isti superstari su krokodilske suze lili,jojjjj mama miaa,sto ne odo u JUVE,hahahaha.Kad se u nas igraci pobili na treningu,zapili se u diskoteci,kasnili na treninge i pripreme,kad su nasi igraci javno govorili da navijaju za gradskog rivala i jos milion ekscesa koje ste imali sa tim "super starovima2,a mi to nismo imali,jer u Juventusu ne moze igrati igrac da je 3 puta mesi,ako njegov privatni zivot ima i jednu jedinu i najmanju mrljicu u svojoj karijeri i privatnom zivotu.To se kaze,JUVENTUS je uvijek bio gospodski klub,Juventus je brend,u svakom gradu na citavom balkanu,bilčo na zidu zgrade,kontenjeru i ostalim povrsinama,normalno je procitati"FORZA JUVE",JUVE AMORE,ili samo JUVE,dok ja za 31 godinu zivota nisam 4 puta procitao inter negdje da je neko napisao.Sami sebe lazete,svi vi dobro znate ko je number one u Italiji,i 3. najtrofejni klub evrope.Svi vi znate da je JUVENTUS JUVENTUS,pa i na 7. mjestu,kao sto i znate da je to samo ruzna proslost.Nase vrijeme dolazi,a vase je proslo prosle sezone.Okomu o cemu,svi u Italiji pricaju samo o Juventusu za ovaj mercato.I kad smo najgori dobijali smo vas redovno,niste nas dobili od bitke na kosovu,a da omjer u pobjedama sad ne iznosim.Eto vam sinterovci,sad me banujte s razlogom,da bar znam kao i moja braca JUVENTINI,koji vas nekad procitaju,i prosto se zgroze na vase komentare,koje pisu djecaci od 15 do 25 godina,sa najvise 2 do 3 recenice u komentaru,jer ni vi sami ne znate sta bi pisali,a ni za koga navijate,meni se cini.Dok komentari ja Juvebalkanu koji su pisani od momaka koji imaju jos manje od 18 godina,a kad citas njegov komentar,imas dojam da to pise neki momak od 30-tak godina,sa kvocijentom inteligencije 139,hahahahha,a vasi svi komentari su vise bajka,i pisani svi zajedno ne ostavljaju dojam da svi vi zajedno imate kvocijent inteligencije veci od broja kopacka vaseg kapitena,ili pak krampona na jednoj kopacci,dvije su vec puno.A sad za kraj,ALAHIMANET,DOVIDJENJA,ARIVERDECI,GOD BAY,ŠINTEROVSKA SMEĆA,ŠKARTU ŠINTEROVSKI PLACENICKI.HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA HAHAHAHAAHHA

SANJAJ TE ME,MENE I MOJ JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:=)
kun aguero is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1057
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Još jedan bolesnik.... nema nama napretka.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1058
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Poslusaj ti moj savjet, posjeti psihijatra. Da je vas forum i veci, ovako "neuredni" postovi su vjerovatno ucestalost, tako da je vrijednije imati 20 pravih clanova nego li 40 spamera. Poceo sam citati, oci su mi se umorile posto ti je sve spojeno, pa sam stao nakon treceg reda.

Ban neminovan.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 29-06-2011 at 18:24.
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011   #1059
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by kun aguero View Post
Dok komentari ja Juvebalkanu koji su pisani od momaka koji imaju jos manje od 18 godina,a kad citas njegov komentar,imas dojam da to pise neki momak od 30-tak godina,sa kvocijentom inteligencije 139,hahahahha,a vasi svi komentari su vise bajka,i pisani svi zajedno ne ostavljaju dojam da svi vi zajedno imate kvocijent inteligencije veci od broja kopacka vaseg kapitena,ili pak krampona na jednoj kopacci,dvije su vec puno.
oplakah

sto barem niste poslali nekog tko zna napisati post, pa u njemu spomenuti i iq, a ovako ti moj jarane osramoti citav JB...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011   #1060
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

kvocijent dvije su vec puno i sl. sta radi droga xD
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011   #1061
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ovi su blizu Aguera, a napali su i Danila iz Santosa. A vec su doveli: Zieglera, Pazienzu, Pirla, Lichtsteinera. Ni malo lose.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011   #1062
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ovi su blizu Aguera, a napali su i Danila iz Santosa. A vec su doveli: Zieglera, Pazienzu, Pirla, Lichtsteinera. Ni malo lose.
sve prosecni i ispod prosecni igraci
Pirlo-star
Ziegler nista posebno Santon je za njega klasa
Pazienza u napoliju nije igrao prvu postavu al dobro Napoli napada Scudetto juve ipak samo 4. ako Bog da a ako ne dosta i liga evrope tako da ce igrati verovatno
Lichstainer po meni je dobar al isto nista posebno ovaj Jonathan sto ga mi trazimo je klasa za njega a sa Maiconom i ostalim velikim bekovima nemoze ni u snu da se poredi

jedino sad ako im dodje Aguero a i da im dodje ne mora da znaci da ce biti neki kurac odmah,dosao je i Diego na jos veca vrata pa svi znamo gde je sada...isto tako i Thiago,Poulsen,Amauri itd itd....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011   #1063
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Zezas? Ziegler i Lichtsteiner su izuzetno koristni i pouzdani bekovi. Santon bi danas bio beton rezerva i jednome i drugome.
Pazienza je koristan igrac, koji je dosao besplatno. A za Pirla sam ubijedjen da ce ove sezone biti najbolje pojacanje u Seriji A (kad se gleda odnos cijena - igre). A eto, brzo ce poceti sezona, pa cemo vidjeti ko se kako pojacao...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011   #1064
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

S Aguerom nema greške,samo što će njega nakon sezone,dvi u Real dovesti Zidane. Vjerojatno bi i sad,ali nije lako iz Atletica u omraženi im Real. Ne mogu ne komentirati ovog idiota koji je baniran i njegovo spominjanje par milijuna navijača,a stoji činjenica da im je onaj njihov ružni stadion uvijek poluprazan.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2011   #1065
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/...atio-ceh/60022

Ljudi, sta mislite da reagujemo na ovo? Morace to objaviti mislim...

Blacenje imena legende Italijanskog fudbala, naseg Facchetija, dovodjenje navodnog falsifikovanja pasosa (Lucianu je presudjeno za to, ne Interu koliko ja znam :S) u istu ravan sa namjestanjem utakmica, i mnogo toga se moze srociti. Ima li iko zainteresovan da to fino srocimo?

(a i reklama nam je)
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic