Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-12-2010   #151
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Još da jim Kaku drpimo kako če da jih zaboli.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #152
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ajd sad otvorite temu za bilanistu, a Moratti sada neka krene u pregovore sa kakom, a kasnije mozemo i Maldinia zvati da bude direktor kluba...ha ja kod Morattia je sad izgleda vaznije da si bilanista nego Interista samo da on lijeci svoje komplekse...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #153
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Huska, htio si Rafu out, Zanetti je predlozio Leonarda, postuj to. Iako imam osjecaj da je Moratti da bi sebe odbranio zamolio Javiera da kaze sta je rekao.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #154
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ne brini ti za husku, bilanista ima moju podrsku kao i Rafa sto je imao, ali ide mi na zivce ovo pricanje o dovodjenju bilanista u Inter...ajd ovaj je trener pa i nekako, ali njihova govna od igraca nam ne trebaju...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #155
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Dobrodosao Leonardo!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #156
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Ja uoposte nemislim da je MM uzeo Leonarda samo zato sto je bilanista,uzeo ga je iz jedinog razloga sto zna covjeka i vidio je nesto u njemu i dao mu sansu i gotovo!!!ja sam bio za Spaletia od pocetka al covjek jednostavno nije dostupan trenutno i to je to!!Leonardo je stalozen moderan trener,ubjedjen sam da ce ekipa dobiti pozitivan sok i da ce napredovati a nikako stagnirati i nazadovati kao kod Beniteza...haj bar kad ga vidis na slikama lici na nesto na razliku od bivseg i nema veze sto je Bilanista bar meni bitan je kvalitet Leonarda a mislim da ima.. A da im nekim cudom uzmemo kaku e to bi im bio poraz nevidjeni i to bi rado volio vidjet!!
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2010   #157
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

jos jedan trener koji nit smrdi nit mirise,jos jedan ne dokazani trener,bez ikakvog uspeha! divno... pored zivih kapela,rajkarda mi dovodimo milanistu ,samo da bi se osvetili za ibrahimovica! strasno! sta je taj cova osvojio u svojoj dugogodisnjoj trenerskoj karijer?

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

a ne razumem,sta da radimo sa kakom,da ga prvi idiot iz cezene ili bolonje osine po nogama,i da onda ovaj pauzira ponovo 2 godine,cista glupost!
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #158
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Nema šanse da Kaka napusti Real. Sam Mourinho je rekao da im je povratak Kake najbolje pojačanje u januaru. A platu kakvu ima u Realu sigurno neće imati u Interu (nije Moratti toliko glup da mu je ponudi kad zna da je ovaj povrijeđen svake 2 sedmice).
Culé is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #159
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Nema šanse da Kaka napusti Real. Sam Mourinho je rekao da im je povratak Kake najbolje pojačanje u januaru. A platu kakvu ima u Realu sigurno neće imati u Interu (nije Moratti toliko glup da mu je ponudi kad zna da je ovaj povrijeđen svake 2 sedmice).
tema je novi trener

a šta drugo da kaže kad mu nedaju pare za pojačanja, on uvijek za sve svoje igrače govori da su najbolji to ti je poznato. međutim on želi Maicona, mi Kaku,
vrlo realan scenario je da dođe do zamjene, a s obzirom kako kod nas uspijevaju Realovi igrači, meni je žao što nismo doveli vdVaarta,Gutija,Raula i Ruuda umjesto Pandeva i kompanije.Platu kakvu ima u realu može imati ako se mi otarasimo "trio fantastikusa" (rivas,mancini,suazo) , a uostalom ako može barca u dugovima ganjati torresa i fabregasa, možemo i mi Kaku
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #160
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

jos samo trebamo u dugove zbog popa, a mada me vise nista ne moze iznenadit kod MM-a
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #161
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



pa da krenemo ponovo sa ovom temom

Mourinho ili Villas Boas, ostali me ne zanimaju
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #162
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Villas Boas definitivno. Zelim pamtiti Moua samo po dobrom, a strah me da to sve ne "usere" drugim angazmanom, sto se obicno desava (jel ono Capello rekao da se ne smije voditi isti klub dvaput?).
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #163
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

to vrijedi za Capella i ostale trenere, ali kada je u pitanju Jose, onda sve pada u vodu
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #164
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

neka LEO ostane...
all3n is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #165
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Jedan je JOSE MOURINHO
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic