Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-12-2010   #16
Kicho_Adriano
Esordienti
 
Kicho_Adriano's Avatar
 

Join Date: May 2010
Posts: 21
Default

Welcome Leo i da mi se aBd ostvari slika sa avatara : )
Kicho_Adriano is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #17
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Evo sta je Leonardo rekao o svemu tome: "oduvek sam imao dobre odnose sa predsenikom Moratijem jos kad sam stigao u italiju. u Milanu sam proveo 13 godina, dao sam im sve sto sam mogao, doveo sam im Kaku i Pata a oni su me na kraju izdali i radili mi iza ledja moze se reci da sam bio i proteran jer niko nije zeleo u Milanu da se suoci sa problemima. Verujem da cu sa interom uci u trku za skudetto jer ko bolje poznaje Milan od mene? Znam njihove slabosti i tu je nasa prednost. Inter ima fantastican tim i ja sam tu da im pomognem da opet budu najbolji u Evropi."
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #18
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

E ja sam protvi ovoga cupe,jer mrzim ovakve ljude koji prelaze iz Milana u Inter ili CZV - PARTIZAN....FUJ gade mi se ovakvi ljudi! Isto tako vidim vecina mrzi sto je ibra presao u bilan,a sada kada je ovaj leo dosao govorite welcome leo....hahaha bas smjesno
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #19
nemanjakobi23
Esordienti
 
nemanjakobi23's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Novi Sad, Srbija
Age: 39
Posts: 41
Default

Mislim da je Rafa imao i veliki pritisak od Murinja, stalno ga je prozivao po novinama. To se nece desiti Leonardu. I mislim da bi trebao dati sansu Santonu. Nadam se da ce biti nekih promena, naravno na bolje. Napred Leo. Forza Inter!

A LEO SE KLEO DA VAS JE VOLEO!!!
nemanjakobi23 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010   #20
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Dobro dosao i aBd da nam dosta radosti doneses
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2010   #21
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Bio sam protiv dovođenja Leonarda za trenera iz dva razloga: neiskustvo i manjim dijelom to što je milanista. Uvijek sam smatrao da veliki klub mora dovesti trenera koji ima neke rezultate iza sebe i da mu to bude referenca kako bi koliko toliko bio garancija klubu da će biti uspješan. Drugi razlog je što dolazi iz svlačionice najljućeg rivala gdje je bio igračka legenda, pa onda skaut, sportski direktor i u prošloj sezoni trener. Nisam si nikako mogao, niti želio predočiti tu sliku nakon ove turbulentne jeseni.
Da, Leonardo je sada trener Intera, trener kluba za koji navijamo i sa tom činjenicom se moramo pomiriti. Zaboravimo sva ona razmišljanja dok smo imali svoje želje i nagađanja. Ja sam, kao i milijuni diljem svijeta, navijač FC Intera a ne pojedinaca u njemu. Svi su prolazni, samo Inter ostaje. Sad je trener Leonardo i dajmo mu svi skupa podršku i priliku da uspije, ne zbog njega osobno, već zbog institucije za koju navijamo i koja nam toliko puno znači u životu. Zaboravimo sve one nedostatke i sumnje koje smo spominjali, pustimo sad negativitete i tražimo samo ono pozitivno. Nemojmo kritizirati unaprijed, pustimo čovjeka da radi i onda na kraju sezone donesimo sud.
Moramo biti strpljivi jer svaka promjena traži prilagodbu i potrebno je određeno vrijeme da se vide rezultati. Nemojmo skakati nakon svake loše utakmice i kritizirati ili upadati u euforiju nakon dobre. Ja osobno ću podijeliti sa vama neka pozitivna razmišljanja kojima želim ubijediti sebe da je to pravi izbor. Želim vjerovati da sam bio u krivu kada sam bio protiv dovođenja Leonarda i sada kada je činjenica da je naš trener hoću pronaći što bi to moglo biti pozitivno, kako bi smo se na kraju sezone mogli svi radovati i čestitati našem predsjedniku na dobrom izboru. Bude li, nažalost, neuspješno naravno da ćemo kritizirati ali sada svi moramo pozitivno djelovati, kako igrači, uprava, tako i mi navijači. Svi moramo stati iza našeg trenera zbog interesa kluba kojeg nosimo u srcu.
Dakle… prva dobra stvar je što Leonardo jako dobro poznaje talijanski nogomet i neće biti potrebno gubiti vrijeme i energiju na upoznavanje. Što se autoriteta u svlačionici tiče, potpuno sam siguran da će ga imati jer je bio veliki igrač. Pokazao je prošle godine kada je bio debitant da zna uspostaviti odnos sa igračima i imao je problem samo sa otkačenim predsjednikom. Pokazao je i u tom odnosu da ima karakter i da se zna postaviti a ne udvornički pognuti glavu. Sa našim starijim igračima se vrlo dobro zna sa travnjaka i Zanetti je još prije izbora pozdravio eventualni dolazak. Kao Brazilac i kao igrač koji je bio playmaker sigurno ima viziju dobrog nogometa i moramo vjerovati da će to znati uspješno prenijeti igračima i vremenom uigrati u spoj lijepe igre i dobrih rezultata.Cijela nogometna Italija ga cijeni i kao sportaša i kao čovjeka i svagdje se o njemu priča sa maksimalnim uvažavanjem. Elegantan i odmjeren u ponašanju, korektan prema svima, što našem klubu svakako može imponirati. U početku će malo porasti tenzije među navijačima i rukovodstvom Milana ali sam ubijeđen da će to kratko trajati jer će shvatiti želju mladog trenera da profesionalno obavlja posao kojim se želi baviti. Možda bi puno lakše bilo da se to dogodilo nakon nekoliko godina rada u nekom drugom klubu ali ne dobija se ovakva prilika na svakom ćošku i odbiti je na početku karijere bi bilo ludost. Isto tako i mi interisti moramo zaboraviti prošlost. Kad si postao trener, nema više navijanja, radiš profesionalno tamo gdje te zovu. Zagovarali smo svi ljetos Capella a on je bio i igrač i trener u Juventusu i Milanu, pa što? Čovjek je vrhunski stručnjak i prodaje svoje znanje, s kojim garantira uspjeh klubu koji ga angažira. Sretno Leonardo! Sretno Inter!
Motta is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010   #22
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Ma po meni ovoga nismo smjeli dovesti ni posto - mlad neiskusan + iz bilana presao.Vidice nas prema velikom kanalu!
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010   #23
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Dobrodošao Leo
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010   #24
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja sam bio protiv beniteza...jednostavno sam imao tako los predosjecaj za njega i ispalo je tako na kraju...isto tako od prvog momenta imam dobar predosjecaj za leonarda...mozda su ovo gluposti ali sto da se radi...
kao sto rekoh, svidja mi se leonardo, prvo kao covjek, a drugo kao trener i to u prvoj godini dobio je reala u gostima, a drugo sa timom kakav je imao milan uspio je da citave sezone bude u vrhu...na kraju nije ni imao podrsku od uprave zato je i otisao...
isto tako mislim da milanistima uopste nije drago sto je leo dosao kod nas, jer ga oni jos bolje poznaju...i mislim da leo ima dogovor sa moratijem da i ako ne ostane na mjesto trenera onda ostane u upravi, a samim tim dobili bi smo jos jedno veliko ime u timu...pa kao sto sam rece, doveo im je najbolje igrace...valjda ce i nama uspjeti da uradi nesto slicno.
ja se iskreno nadam da ce kaka kod nas koliko je januara...jer i nejga cijenim kao igraca...on je klasa za sebe...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #25
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

predstavljanje je danas u 12 i 30.na predstavljanju bi po prvi puta od kako je u Interu trebao pojaviti i Moratti...

nakon toga Leo ce vodit trening u 15 h na kojem ci bit prisutan i Ranocchia...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #26
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

sto se tice prvi utisaka mene je Leo definitivno kupio...veliki sam optimista sto se tice njegovog buduceg rada.

ovdje imate presicu. http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=35053

najzanimljivije je bilo kad su MM-a pitali za transfere,a on smijuci se govori sad kad je Rafa otiso kupicemo 5 igraca . zezo se,naravno...



Benvenuto Leo !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #27
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

“Došao sam ovde da bih pomogao Interu da osvoji titulu. Mislim da je to moguće, iako imamo 13 bodova zaostatka za vodećim Milanom, ali i dve odigrane utakmice manje. Danas to deluje kao ogroman zaostatak, ali je u fudbalu samo malo potrebno da se ekipa pokrene. Zato su prvi koraci veoma važni”, rekao je novi strateg “nero-azura”.

Pitanja o prošlosti, poput podatka da je 102 puta igrao za najvećeg Interovog rivala, Milan, nisu zaobišla Brazilca.

“Oduvek sam želeo da se osećam slobodnim. Oduvek sam i tragao za svojim identitetom. Pa opet, ne mogu da skrivam da imam mnogo toga zajedničkog sa Milanom i nikada neću zaboraviti taj klub”, rekao je Leonardo.

On se potom osvrnuo i na situaciju koju je u Interu ostavio Žoze Murinjo, trener koji je sezonu 2009/2010 begin_of_the_skype_highlighting 2009/2010 end_of_the_skype_highlighting završio sa “duplom krunom” u Italiji i osvojenom Ligom šampiona.

“Murinjo je za mene više od običnog trenera. Neverovatan je, a njegov duh je i dalje u ovom klubu. Smatram ga istinskim šampionom, ali isto tako spreman sam da razuverim sve one koji sumnjaju u mene. Da se razumemo, ja nisam Žoze Murinjo. Svako ima svoju priču, a ja danas počinjem svoju”, zaključio je Leonardo.


evo i na naski ....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #28
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



bilanista sa svetim dresom
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #29
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post


bilanista sa svetim dresom
ovaj tnx sto sam udario nije za tvoj kom nego za sliku
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010   #30
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ma da je bio bilanista sto godina, mene je definitivno kupio, čovjek je pravi gospodin, bio je i kao igrač, a i sad je! Dok je onaj mali čovjek Badnitez skidao Murinjove slike jer ima gomilu kompleksa, Leonardo kaže:

"He has been great to me. I called him because I don't think you could come to Inter without going through him. José is everywhere and it doesn't surprise me, for that's the way it should be. We exchanged ideas on lots of things and I now share his opinions on lots of things because he's an intelligent person, because he knows everything about this place, because he's still here in spirit - he left everything here. I'm very happy about what he told me. I rate Mourinho as a true world-beater. Behind his brilliant press conferences, his jokes and his remarks, there's an immense amount of work. An absolutely immense amount of work. He dedicates his life to football and his work is still here, at Inter."
Ovim je kupio i igrače.... sad će i Milito misliti da ga trenira Jose.

Bravo Leo, gospodine. I dobrodošao!
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic