Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-02-2011   #17296
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

INTER
In: Ranocchia (D, Genoa), Bardi (G, Livorno), Mannini (D, Siena), Spendlhofer (D, AKA St Polten), Pazzini (A, Sampdoria), Knassmuller (M, Bayern Munich), Kharja (M, Genoa), Nagatomo (D, Cesena)

ovo su igraci koje smo doveli sad u januaru samo nezz za ove sto sam istakao jel ima neko vise info ko su i sta su
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17297
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Bardi golman 92 godiste,Mannini odbrambeni igrac takodje 92 godiste...obojica su dosli na posudbu i igrace u primaveri.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17298
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

da da naso sam a vidim da ovaj Knassmuller nije nigdje svrstan il sam ja corav heheh
nema ga ni u primaveri ni u prvom timu
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17299
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

gdje trazis ?

neam pojma bgm,znam samo da trenira sa prvom ekipom...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17300
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
gdje trazis ?

neam pojma bgm,znam samo da trenira sa prvom ekipom...

a gledo sam na interovoj stranici nema ga tamo medju igracima ni primavere ni prvog tima :S opet kazem mozda nisam vidio a znam da trenira sa prvim timom
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17301
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

davati santona u cesenu msm AHHHAHHAHA momka mi zao bgm xD nije zasluzio takav tretman cccc ovom kosookom ne bi puno pricao pokazao se na azijskom kupu ... msm kakvo je to mjerilo kvalitete azijski kup ??? il sto rekose pokazao se u ceseni .... opet kakvo je to mjerilo ??? po meni totalno ppogresno oradjeno ali eto nsai znaju bolje kao sto su bili i za biabija
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17302
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Jel sad Branca dobar: Ranokija i Pazzini, dva ekstra igrača. Kharja i Nagamoto, ako se iole dobro pokažu - bonus.
ne moze biti dobar sve dok se rijesava igraca zbog jednog loseg poluvremena, a dovodi tamo nekog samo eto sto je Bambino pogrijesio, jer jbg ipak igra skoro svaku tekmu i to ne smije da se desava...

Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17303
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ti ocito nisi gledao Bambina otkako se oporavio od povrede, sam je i priznao da je ljut sam na sebe jer zaista nije nista pokazao do dan danas.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17304
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

da je dobio pravu priliku i upropastio je, onda bi i ja bio zadovoljan sa ovim poslom, ali ovako nista od toga...

ako moze Chivu katastrofalno igrati 20 utakmica zaredom, onda moze i Santon 5, ali samo da mu se da prava prilika, a ne ovako stavis momka da igra svaku 5-tu utakmicu i ocekujes od njega da bude u odbrani poput Zanettia, a u napadu poput Maicona, e pa ne ide to tako
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17305
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Huska donekle si i u pravu za Santona,jer ako se onaj mogo brukat pola sezone,mogla se i njemu dat prilika...al i ovo ce mu godit,igrace redovno i vratit izgubljeno samopouzdanje i vratit se jaci nego ikad u Inter...

vidices da je kamikaza dobar ba...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17306
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

znam ja da ce se on vratiti i biti bog, jer to mu je zaspisano momak je svjestan da nije u formi i da treba dosta raditi da bi se vratio u istu...ali ovo mi je toliko glup potez da to nije normalno...

al eto jedino pozitivno iz ovog transfera je sto sam pocitao da i moze igrati na obje strane kao i Bambino...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17307
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

ipak se nismo uspili riješiti Suaza.žalosno da ga nitko ne želi ni gratis
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17308
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neznam što ga nisu dali Cesseni na pozjmicu, manje para bi jim dali. Ali šta je tu je on več tako odlazi posle ove sezone.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17309
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Obi -> Parma je uzela 50% njegovog ugovora, ali če momak barem do kraja sezone ostati u Interu

Nwankwo Obiorah -> Parma je uzela 50% njegovog ugovora, i momak je otišao u Parmu gde če da igra barem do kraja ove sezone

Andreolli -> Inter je uzeo 50% njegovog ugovora, a Marco če se nakon sezone preseliti kod nas

Što se tiče Santona...nemamo ništa da izgubimo...Santon če dobiti šansu da igra redovno i može se vratiti samo jači, a Nagamoto je igračina videcete...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17310
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Sta ste se vise svezali Santona,Inter vise nece boda nikome uzeti odkad je otisao ovaj supertalenat...njemu je 20 godina i to vise nije talenat,do sad je trebao pokazati napredak u igri,a on samo nazaduje...U Evropi i svijetu ima na desetine ovakvih igraca,koji su cak i mladji od njega,a mi se svezali njega,jer on je iz nase skole i uz to italijan,da mi je brat ako ne znas,sikter,idi vjezbaj,radi,pa zasluzi mjesto u timu...sta je samo ovakvih igraca u Ajaxu,Barceloni,Arsenalu pa ne dobiju ni priblizno sanse kao sto je on dobio...odigrao je onu jednu sezonu ekstra,kapa do poda,i od tad nista,apsolutno nista,ove sezone je dobio i previse prilika a sta je pokazao? Couthino i Obi su bolji ove sezone od njega,pa opet dobijaju manju minutazu,ali na to se niko ovdje ne zali,i zasto ne pruziti sansu ovim novim klincima sto su dosli,da vidimo sta i oni znaju,a ne samo cuveni Bambino...Chivu,koliko god odigrao lose,opet je bolji od Santona,a mi hocemo i da igraju mladi a hocemo i rezultate,e ne moze i jare i pare...bas me zanima koliko bi mu svaki od nas da je na Leonardovom mjestu dao prilika...to sto je otisao u Cesenu,kao sto neko vec rece,mu je samo plus,igrat ce puno vise jer je konkurencija slabija,pogotovo kad nam se sad vrate svi igraci...a ona opaska da tamo nece nista nauciti je u najmanju ruku smijesna,eto on je igracina a u Ceseni sve sami levati,i bude li se uzdao samo u svoj talenat bojim se da ce i tamo zavrsiti na klupi...i da se razumijemo,nemam nista protiv Santona,momak mi je drag,volio bi da u Ceseni eksplodira i da se vrati na velika vrata u Inter,da li ce tako biti...
LFMCF is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic