Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Ostalo > Košarka

Košarka Drugi najatraktivniji sport na ovim prostorima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-07-2015   #2311
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Svakako dobra stvar za Mirzu, tamo će mu sigurno biti bolje. Samo se postavlja pitanje da li će moći igrati na Eurobasketu jer nešto sam čitao da kada tek promijeni klub valjda polica osiguranja ne stupa na snagu odmah pa onda novi klub traži od košarkaškog saveza reprezentacije da uplati 3 mil. što naš savez nema.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2015   #2312
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

NBA igrači Hardena proglasili najboljim



James Harden je izgubio u službenom NBA izboru za najboljeg igrača lige od Stephena Curryja, ali su ga NBA igrači izabrali kao najboljeg na inauguralnoj svečanosti dodjele nagrada Udruženja NBA igrača.



Košarkaši su nagrade primili još u nedjelju, ali su dobitnici javno obznanjeni na spektakularnoj svečanosti priređenoj u noći s utorka na srijedu u Las Vegasu, koja je prenošena na televizijskim kanalima širom SAD-a.

Zvijezda Houston Rocketsa nije uspjela impresionirati novinare u službenom NBA izboru, u kojem je vođa aktualnih prvaka Golden State Warriorsa Stephen Curry odnio uvjerljivu pobjedu, ali je dobio naklonost suigrača i suparnika s kojima se borio na terenu te pobijedio u izboru u kojem su uz Hardena i Curryja nominirali bili LeBron James i Russell Westbrook.

Ipak, Stephen Curry je jedini otišao kući s dvije nagrade. U istom društvu koje je bilo nominirano za MVP nagradu, odnio je pobjedu u kategoriji "Igrač kojeg je najteže čuvati", a proglašen je najboljim i u kategoriji "Igrač odluke". LeBron James je dobio najviše glasova za nagradu "Igrač kojeg potajno želite u svojoj ekipi", a konkurenti su mu bili Stephen Curry, Anthony Davis i Tim Duncan. Najviše NBA igrača bi željelo igrati pod vodstvom Gregga Popovicha. Najboljim obrambenim igračem proglašen je centar LA Clippersa DeAndre Jordan, a najbolji novak je Andrew Wiggins koji je istu nagradu zaradio i u izboru novinara.

Dodijeljene su i tri počasne nagrade. Allen Iverson je proglašen igračem reformistom, čovjekom koji je inicirao određene promjene u igri. Chris Pual je za svoje kvalitete na terenu te promoviranje NBA lige izvan parketa dobio nagradu nazvanu po NBA velikanu Oscaru Robertsonu, a za čovjeka godine, zbog igračkih i ljudskih kvaliteta, izabran je jedan od najboljih šutera novijeg doba Ray Allen.

Pobjednici po kategorijama

MVP nagrada: James Harden

Najbolji obrambeni igrač: DeAndre Jordan

Najbolji novak: Andrew Wiggins

Igrač globalnog utjecaja: Pau Gasol

Igrač odluke: Stephen Curry

Igrač kojeg je najteže čuvati: Stephen Curry

Igrač kojeg potajno želite u svojoj ekipi: LeBron James

Trener za kojeg bi željeli igrati: Gregg Popovich

Počasne nagrade

Igrač reformist: Allen Iverson

Nagrada Oscar Robertson: Chris Paul

Čovjek godine: Ray Allen
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2015   #2313
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2015   #2314
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Evo za deru


Derrick Rose optužen za silovanje


Kao bomba odjeknula je vijest da zvijezdu Chicago Bullsa i bivšeg MVP-a NBA lige Derricka Rosea jedna bivša djevojka optužuje za silovanje. Navodno, kako je ona to ispričala svome odvjetniku, tijekom njihove dvogodišnje veze on je inzistirao na mnogim stvarima koje je ona odbijala (grupni seks, njeno dopuštenje da on spava s njenim prijateljicama), te da je u kolovozu 2013. Rose odlučio da je siluje zajedno s još dva prijatelja od kojih je jedan njegov privatni menadžer. Ona je uspjela pobjeći iz Roseove vile u Beverly Hillsu, ali je navodno playmaker Bullsa nju našao u njenom stanu gdje ju je zajedno s dva već spomenuta prijatelja silovao. Na pitanje zašto se do sada nije oglasila povodom ove vrlo ozbiljne optužbe, tajanstvena osoba identificirana samo kao Jane Doe navela je kako dolazi iz vrlo konzervativne obitelji i ovo bi je vrlo osramotilo.
Poprilično očekivano, Rose je sve negirao i poručio kako će pravda na kraju pobjediti. Lisa Cohen, PR menadžer Derricka Rosea, imala je ovo da kaže: „Optužbe su sasvim netočne i ne baziraju se na činjenicama. Ovo nije ništa više nego očajan pokušaj da se vrlo uspješan i poštovan atleta blati. Ona nije kontaktirala niti optuživala gosp. Rosea sve dok nisu počeli razni odvjetnici da traže ogromne sume novca za svoju klijenticu. Prošlo je dvije godine od okončanja veze i tada kao i sada, njene optužbe nemaju svrhe. Sasvim smo sigurni da ovaj slučaj neće doći ni do suda i da će gosp. Rose biti oslobođen svih optužbi.“
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #2315
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kao što je njegova PR rekla, žena hoće pare .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2015   #2316
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Pa uvijek je tako
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2015   #2317
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kurve..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2015   #2318
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

b..... hahahhahahaha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2015   #2319
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Najava sezone: 30 ekipa, 30 pitanja, 30 odgovora


Minnesota Timberwolves
P: Da li će mlade snage donijeti Wolvesima pomak u igri dovoljan za playoff?
O: Ne. Jednostavno, Zapad je prejak i za neke mnogo jače timove, a Wolvesi moraju još mnogo iskustva da pokupe kako bi konkurisali za playoff. Ipak, ono što treba da raduje svakog navijača Wolvesa je to da su u budućnosti, ako pokupe još jedan pick poslije ove sezone i barem jednu veću zvijedu nekako privuku u Minneapollis, moguća sila na Zapadu.

New York Knicks
P: Da li je bolje za Knickse ići na solidnu okolinu za Carmela ili pokušati dovući još jednu zvijedu i uz prihvatljive dodatke pokušati napasti prsten?
O: Po meni, ovo prvo. Ne znam tko će se složiti sa mnom, mislim da većina Knicksa od prvog zazire čak i za ovu sezonu, ali treba stvari postaviti realno – tko će doći u jednu disfunkcionalnu franšizu kakva je bila prošle godine? Vidjeli smo ovo ljeto kako su čak neki B-nivo slobodni igrači odbijali Knickse da odu u recimo Buckse, tako da je Phil Jackson odlučio da uradi nešto što se, vjerujem, nije svidjelo fanovima Knicksa. Dovukao je odlične role igrače a na draftu birao igrača s visokim plafonom razvoja ali sa malom korisnošću odmah, te tako umjesto all-out strategije koja nije upalila skoro pa nikome, odlučio da polako gradi ekipu i zasada da kupuje vrijeme. Knicksi po meni mogu da se „uguraju“ u playoff ove godine jer je Istok vrlo slab, ali tu neće biti nekog velikog iskoraka. Fanovi Knicksa koji se slažu sa strpljenjem koje pokazuje Jackson biti će nagrađeni u narednim godinama.
Philadelphia 76ers
P: Da li će ikada stati ova sramota koju režira Sam Hinkie?
O: Hoće, kada Hinkie odstupi sa mjesta koje trenutno posjeduje. Sramota je prava riječ jer uz dijapazon najvećih koji su nosili dres Sixersa ne ide ova sadašnja prokleta politika tankanja koja je uzela maha u čitavoj ligi. Kao neka karma koja ih ujeda dolazi ta druga ozljeda za Joela Embiida i, iako mi naravno nije drago zbog mladića s ogromnim plafonom razvoja, drago mi je što se to dešava baš Sixersima od svih timova. Karma je neki sistem pravde po kojoj za ovu smijariju od upravljanja jedne NBA ekipe, Hinkieja nagrađuju ozljedom jedne od njegovih najvećih investicija. Poruka fanovima Sixersa: umjesto piva i izbora grickalica uz koje pratite svoju najdražu ekipu, bolje pripremite lijekove za smirenje.

Los Angeles Lakers
P: Da li je Kobe Bryant smetnja mladoj i perspektivnoj ekipi Lakersa?
O: On nije, ali njegov strašni ugovor jeste. Bryant će se vjerojatno umiroviti ovo ljeto nakon Olimpijskih igara a što je još bitnije, njegov ugovor će isteći i Lakersi će se naći u odličnoj poziciji – mnogo novca, potencijal na rosteru, još jedan visoki pick i ljeto puno jakih slobodnih igrača. Kobe će ovu sezonu dobiti punu slobodu Byrona Scotta da radi što hoće na osnovu onoga što je uradio za čitavu franšizu Lakersa, a vjerujem kako će mladi trojac Clarkson-Randle-Russell uživati u prisustvu jednog od najvećih koji je ikada stao na NBA parket.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

Orlando Magic
P: Da li će Scott Skiles uspjeti da natjera Mađioničare da trče i skaču za svaku loptu?
O: Ako će to iko uspjeti, to će uraditi Skiles. On je takav trener koji od svojih mladih igrača izvlači tu neku borbu i sigurno će svoje mlade pastuhe dobro upregnuti. Na rosteru Magica je za mene najuzbudljiviji rookie Mario Hezonja koji će, po meni, odlično da se uklopi u NBA košarku, kao atleta i šuter. Bonus pitanje bi sigurno bilo može li Magic do playoffa, a odgovor bi bio možda čak i da, jer su dodali Hezonju koji je streaky šuter a mlade zvijezde Oladipo, Gordon i Payton imaju godinu više iskustva.

Sacramento Kings
P: Da li će iz svlačionice Kingsa svi izaći živi?
O: Naravno da hoće, ali neće svi iz prvog dana sezone u Kingsima biti na kraju sezone. Kako će koegzistirati Rajon Rondo, DeMarcus Cousins pa još i Rudy Gay, a sve to pod komandom Georgea Karla. Kada se još doda da je vlasnik Kingsa gospodin Vivek Ranadive, onda Kingsi izgledaju kao Coca-Cola u koju ste ubacili mentos bombonu. Netko će napustiti Kingse, moj favorit je Rondo kojeg vidim u tradeu do kraja sezone, a odlazak Karla je po meni nerealna opcija – Ranadive hoće da zadrži Cousinsa po cijenu svega, a Cousins hoće franšizu koja je stabilna i koja se ne mijenja svake sekunde, kao što su to Kingsi bili prošle godine.

Denver Nuggets
P: Da li će Kenneth Faried vratiti povjerenje koje je izgubio nakon relativno loše sezone?
O: Hoće. Problem s Fariedom prošle godine je to što se previše očekivalo – Fariedova igra u Španjolskoj prošlo ljeto koja mu je djelimično i zaradila ovaj sadašnji ugovor bila je kao neki preview ali on je meni jedan preuveličani energy guy koji je dobio prevelik ugovor zbog čega navijači imaju prevelika očekivanja koja on ne može da ispuni. Mislim da su se sada ta očekivanja spustila i Faried će vratiti povjerenje navijača Nuggetsa koji sada imaju mnogo niža očekivanja nego prošle godine kada se s povratkom Danila Gallinarija možda i playoff sanjao.

Detroit Pistons
P: Da li Stan Van Gundy može izbalansirati minute svom backcourtu?
O: Detroit sve poprilično „uvalio“ u probleme sa svojim odlukama ovo ljeto. Ima dva vrhunska scorera na mjestu playmakera u Reggieu Jacksonu kojem su dali $80 milijuna za pet godina vjernosti Motor Cityu te Brandona Jenningsa kojem je ovo contract godina. Uz to, sa klupe čekaju mladi Spencer Dinwiddie i iskusni Steve Blake dok na dvici čekaju Kentavious Caldwell-Pope i Jodie Meeks, sve vrlo dobri igrači. Naći minute za svakoga biti će lako dok se ne vrate Jennings (ozljeda tetive) i KCP (ozljeda stopala). Jennigs je tu sredinom prosinca, a Pope bi trebao biti spreman vrlo brzo. Da odgovorim na pitanje, reći ću: ako iko to može, može Stan kojeg vrlo cijenim.

Charlotte Hornets
P: Da li će Hornetsi pogoditi više od jedne trice po utakmici?
O: Naravno da hoće, ali će im trebati mnogo pokušaja. Šalu na stranu, za Hornetse je taj segment igre falio prošle godine da zauzmu mjesto Netsa (do kojih ćemo doći uskoro) u playoffu a sada su to popravili dodavanjem Jeremy Lina, Nicolasa Batuma i Jeremy Lamba. Ostaje da se vidi kako će oni točno pomoći pomalo tužnom timu Michaela Jordana koji će sezonu provesti bez elitnog defanzivca Michael Kidd-Gilchrista.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

Miami Heat
P: Da li zvijezde Heata mogu ostati dovoljno zdravi da Miami ispuni svoj puni potencijal?
O: Ja se nadam da mogu, jer bi to značilo kako postoji ekipa koja možda može parirati Cavsima u Istoku. Da ne bih dužio previše sa ovim odgovorom, sve možete naći u analizi rostera Miamija koji je po meni najdublji na Istoku, a možda i u čitavoj ligi.

Utah Jazz
P: Da li na pogon omladine bez istančanog veterana-lidera Jazzeri mogu do postsezone?
O: Slično kao i sa Heatom, neću dužiti sa odgovorom jer postoji analiza njihovog čitavog rostera kao jedan veliki odgovor na dato pitanje. U suštini, koliko to zavisilo od njih, toliko zavisi i od ostalih ekipa na Zapadu i to primarno od Pelicansa i Sunsa koji su im direktni konkurentni za ono malo mjesta što je ostalo u playoffu.

Indiana Pacers
P: Koliko će trebati Franku Vogelu da shvati da Paul George defanzivno ne može mnogo protiv jačih četvorki ove lige?
O: Za dobro Indiana Pacersa i njihovog ovogodišnjeg uspjeha, nadam se da neće mnogo. Paul George je netko tko će u napadu širiti teren savršeno i koji će, ako bude imao dobro bounce back sezonu nakon ozljede, konkurirati za barem jedan od all-NBA timova na kraju sezone. Ali u obrani, kada doću Randolphi i njemu slični, George nema šanse. Bonus pitanje može biti kako će izgledati tranzicija od defanzivnog zida do ofazivne mašine, a odgovor bi bio da će tranzicija biti teška. Ne vidim Pacerse u playoffu ove godine, bez obzira na to što se George vratio u potpunosti.

Brooklyn Nets
P: Da li bi prosječan NBA fan prije gledao Brooklyn ili finale šahovskog svjetskog prvenstva?
O: Vjerojatno ovo drugo. Nažalost, nisam prosječan NBA fan već navijač ove disfunkcionalne franšize koja je sljedeće ljeto spremna za totalni preokret sa ogromnim novcem u cap spaceu kojeg će osloboditi najveća greška uprave poslije Derona Williamsa, a to je Joe Johnson. Netsi su vrlo dosadna ekipa za gledati, progurali su se nekako do playoffa prošle godine ali ja to ove jednostavno ne vidim. Magic je ispred njih, Pacersi da ne govorim, a možda čak i Knicksi. Dno tabele za momke Lionela Hollinsa.

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

Phoenix Suns
P: Nakon što je toliko vremena tražio stretch četvorku, da li će pojačanja u vidu Mirze Teletovića i Jona Leuera biti treneru Jeffu Hornaceku dosta da napokon progura taj playoff?
O: Prije odgovora trebam samo reći kako MT3 i Leuer nisu ni blizu najboljeg pojačanja Sunsa, ali Hornacek je toliko plakao za tim krilnim centrom koji širi igru da se čini kako će mu ova dvojica dovući taj playoff koji tako žarko želi. Po meni, oni će igrati košarku u travnju ali za to će im više pomoći Tyson Chandler koji je još uvijek vrlo dobar all-around centar.

Boston Celtics
P: Može li Brad Stevens ponovno da nas sve zadivi svojim trenerskim sposobnostima i ovaj prosječni tim Bostona ugura u postsezonu?
O: Može, ali ako se poklopi par stvari. Prvenstveno njihovo najveće pojačanje je bilo na poziciji četvorke, gdje su doveli Amira Johnsona i Davida Leeja. Lee je rupa u obrani ali odličan big-man napadač, dok je Johnson solidan igrač koji ima problema s disciplinom. Tko god od njih počinje, to znači da će se ovaj drugi pridružiti Isaiahu Thomasu u drugoj petorci koja bi mogla biti među najboljima na Istoku, a upravo taj omaleni bek Thomas će biti ključ uspjeha Bostona. Ako on bude imao sjajnu sezonu, Celticsi mogu u playoff.

Milwaukee Bucks
P: Da li se vanjskog šuta može do iskoraka u playoffu?
O: Do playoffa da, do iskoraka…ne. Bucksi su potencijalno title contender kroz nekoliko godina, imaju solidnog mladog trenera Jasona Kidda, potencijalnim slobodnim igračima mogu ponuditi atraktivnu igru i čini se kako im ne fali zvijezda – fali im šutera. U ovom slučaju, mislim da bi uprava Bucksa prije uzela Kylea Korvera iz prošle sezone nego recimo DeMarcusa Cousinsa, jer im ne fali taj neki next-level centar već im fali jedan šuter koji će pogoditi tricu iz svake pozicije.

Oklahoma City Thunder
P: Da li će Billy Donovan voditi OKC do titule i do eventualnog ostanka Duranta u timu?
O: Vrlo teško. Durant je vrhunski scorer i zajedno sa Westbrookom čini najbolji par igrača u čitavoj ligi, ali prvo će se teško progurati do finala pored takvih teškaša na Zapadu, pored tih Spursa ili Warriorsa, pa čak i Clippersa. I ako uspiju to, ne vidim nikoga osim Cavse na tronu NBA lige ove godine. Durant će po mom mišljenju kući u Washington, a kako će sve to proći ostaje da se vidi. Mislim da je Thunderu ovo zadnja šansa da sa dvojcem Durant-Westbrook ganja titulu.

New Orleans Pelicans
P: Da li će Anthony Davis sa dodatkom šuta za tri poena osvojiti MVP nagradu?
O: Ne postoji sumnja u meni da će Davis u narednih par godina osvojiti MVP-a, ali da li će to biti ove godine? Nisam siguran. Davisova igra me zapanjuje, čovjek je all-around mašina a sa tim štuem za tri postao je još strašniji za svoje protivnike. Pročitao sam nedavno jedan članak s kojim se slažem – Davis će probati još ovaj ugovor u Pelicansima, ako mu uprava ne dovede adekvatne sugirače da napadne naslov, mislim da će uraditi the LeBron i otići u tim u kojem ima realnu šansu da karijeru upotpuni prsteno

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

Washington Wizards
P: Da li će Bradley Beal napokon biti All-star?
O: Nadam se da hoće, jer je to zaslužio par puta već. Svatko tko je imalo gledao ovog vanserijskog šutera zna zbog čega je više puta dosad zaslužio da bude, tako da ne treba previše o tome. Wizardsi će, ako dobiju Duranta, izgledati kao contenderi za sezonu 2016-17.

Toronto Raptors
P: Mogu li Raptorsi ući u drugu rundu playoffa?
O: Zavisi najviše od njih. Ako se, kao i obično, isforsiraju u regulranom dijelu sezone, onda ne. Ako budu igrali pametno i pokušaju da odmore sve svoje igrače da budu spremni za plaoyffa, onda se sweepovi i ispadanje od osrednjih ekipa tipa Netsa neće dešavati.

Dallas Mavericks
P: Imaju li Mavsi ikakve šanse da idu na playoff?
O: Odgovorno tvrdim da šanse nema ni u promilima. Zapad je prejak, previše su izgubili, nisu baš pazili i sada su u situaciji da im je startni centar Zaza Pachulia a back-up Salah Mejri koji je u Real Madridu prošle godine igrao deset minuta po utakmici. Još jedan primjer karme gdje su za loš odnos prema odličnom Tysonu Chandleru bili nagrađeni sa odbijenicom DeAndre Jordana.

Chicago Bulls
P: Može li Fred Hoiberg sve što će izgubiti u obrani nadomjestiti bržom i napadačkom igrom?
O: Zavisi možda ponajviše od toga koliko će dobar biti Jimmy Butler i koliko će zdrav biti Derrick Rose. Odličan tekst o Hoibergu je napisao kolega Toni Lazarnušić, a odgovor na ovo pitanje možete vrlo lako naći u tekstu cijenjenog kolege.

Portland Trailblazers
P: Da li fanovi Portlanda svoj tim trebaju gledati sada ili nekad sredinom krajem svibnja kada bude draft lutrija?
O: Bolje da se drže draft lutrije jer će ova sezona biti mučenje. LaMarcus Aldrige i Wesley Matthews su napustili ekipu, i sada je sve na leđima Damiana Lillarda koji je moj kandidat da upadne u barem prvih deset u MVP glasovanju. Ne zato što će on biti pretjerano bolji od ostalih ove godine, već zato što će napadi ići na njega i to skoro pa ekskluzivno. Playoff možda ako najbitniji igrači barem pet playoff timova Zapada slome noge. Drugim riječima, playoff ne.

Cleveland Cavaliers
P: Može li Kralj do titule?
O: Ne samo da može, on i hoće do titule. Mislim da je trenerski tim sazrio od prošle godine i mislim da će Cavsi puno bolje spremiti svoje adute za finale koje je po meni neminovno. Kevin Love, Kyrie Irving uz odlične igrače u ostatku rostera…teško je naći bolju ekipu u ligi od Cavsa.

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

San Antonio Spurs
P: Može li Aldridge zanemariti ego i raditi više za ekipu nego za sebe?
O: Pa da on ne misli da ne može, ne bi došao u takvu organizaciju. Mogao je otići u Sunse gdje bi bio najbolji i to poprilično, ali odabrao je najbolje za svoju karijeru u smislu potrage za prstenom. Ako želite više da znate o ovome, svakako pročitajte moj pregled sezone za neke nove Spurse.

Memphis Grizzlies
P: Može li se bez vanjskog šuta do titule prvaka?
O: Slično pitanje kao što je to bio slučaj s Milwaukee Bucksima, samo što Bucksi nemaju elitni dvojac pod košem kao što to imaju Mede. Iako se čini kako su Marc Gasol i Zach Randolph najbitniji za uspjeh Memphisa, mislim da su za uspješnu postsezonsku košarku u Grindhouseu bitniji njihovi glavni tricaši – Jeff Green, Matt Barnes, Courtney Lee i naravno Vince Carter. Ako oni budu mogli konstantno i barem prosječno da šutaju iz vana, onda Memphis može napasti titulu, mada opet vrlo teško s obzirom na snagu ostalih NBA ekipa.

Los Angeles Clippers
P: U koliko NBA dvorana će se verbalno općiti sa DeAndreovom majkom?
O: U mnogo. Jordan je ovo ljeto, zbog toga što je izigrao Mavse, postao jedan generalni bad-guy i sada ga svatko, osim naravno fanova Clippersa, poprilično mrzi. U puno dvorana ove godine Jordan će biti primljen kao negativac a posebno vruće će biti 11.11. u American Airlines Centru u Dallasu.

Houston Rockets
P: Koliko će James Harden slobodnih bacanja šutati ove godine?
O: Isti odgovor kao i na prethodno pitanje: mnogo. James Harden će se zalijetati u obrambene centre, bacati loptu ka košu i tražiti faul ili mogući and-one. Moj animozitet prema Hardenu na stranu, mislim da su Rakete podcijenjena ekipa. Ako Dwight Howard ostane zdrav i ako Ty Lawson lijepo legne u sistem trenera Kevina McHalea, Houston bi mogao daleko. Možda čak i do velikog finala, ako se sve stvari poslože i ako neki timovi sa Zapada padnu u igri.

Atlanta Hawks
P: Kada će ljudi shvatiti da Hawksi neće toliko opasti koliko se priča?
O: Nadam se, vrlo skoro. Puno ljudi govori da je za Hawske šesto ili sedmo mjesto, da su jedva sigurni u playoffu ali to je glupost. Istina, defanziva će trpiti ali Thabo Sefolosha je neka jeftina i gora verzija DeMarre Carrolla koji je svoj kruh odlučio da zarađuje u Kanadi, u Raptorsima. Nisu na istim pozicijama, ali u obrani jedino što može Carroll a da ne može Sefolosha je čuvanje krilnog centra. Ostatak tima je tu, Paula Millsapa su „odvukli“ od Orlanda koji je navodno bio blizu da ga potpiše, a svi oni imaju jednu godinu igranja pod trenerom Mikeom Budenholzerom koji je po ESPN-u drugi najbolji u ligi, iza Gregga Popovicha.

Golden State Warriors
P: Može li Stephon Curry ponoviti vanserijsku MVP sezonu?
O: Može, ali to neće biti dovoljno. Mislim da će Warriosi ponovno contendati ali do titule neće. Rocketsi su se pojačali, Spursi također, Clippersi klupu masivno pojačali, a ako sve te nagazne mine izbjegnu, u finalu čekaju osvete gladni Kavaliri koji sa Ratnicima imaju neračišćena posla. Prošla godina se neće ponoviti po meni najviše zbog toga što je teško da se svakom mogućem protivniku ozlijedi jedan ili par dobrih igrača u playoffu baš prije dvoboja sa Warriorsima. Daleko od toga da su zbog tih ozljeda do titule i došli, ali je sigurno pomoglo, posebno u finalu.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #2320
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kakav start Bullsa . Nisam znao da je Obama fan Bullsa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2015   #2321
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Oj...pa on je iz "windyija"

Vec ima par zlostavljanja

Curry zabio 53 poena protiv NOP

---------- Post added at 10:33 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

Detroit i LAC imaju 3-0, dok Brooklyn i NOP imaju omjere 0-3
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2015   #2322
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2323
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Btw James stigao do 25,000+ poena

James became the youngest player to reach 25,000 career points Monday. He posted 22 points (9-19 FG, 0-3 3Pt, 4-4 FT) with 11 assists, nine rebounds, four steals and two blocks in 33 minutes against the Sixers.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2015   #2324
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2015   #2325
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma ništa to, kad bude ubacivao 53p ko MVP nek se javi
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic