Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-12-2010   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sta, i on shvatio da ne moze bez Intera? Moratti nije htio Ibru, zasto bi htio Josea .

Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?

Mislim da je dobar trener, ali ne zelim da opet dozivimo da trener nas napusti u potrazi za visom slavom, Man UTD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 09-12-2010 at 14:23.
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #32
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Daj bože da je ovo tačno!!! Jest da je sa goal.com....valjda i oni mogu nešto pogoditi

England Coach Fabio Capello Favourite To Replace Rafael Benitez At Inter

Inter line up Fabio Capello as first choice proxy for Rafael Benitez...

Inter have opened dialogue with Fabio Capello, alerting him to the possibility of taking over from Rafael Benitez.

The Spanish coach has been unable to distribute power from the centre to the edges of the squad as this season has spiralled out of control.

Massimo Moratti is ready to hand the reigns over to England boss Capello, who has come under fire ever since the Three Lions crashed out of the World Cup.

Capello is on top of Moratti's list. He believes the Italian tactician can clear up the rocky patches and enable Inter to survive.

Il Corriere dello Sport claims Inter chiefs have called the England coach as they look at options, but Diego Simeone, Walter Zenga, Pep Guardiola and Leonardo are also on the list.

The president has already asked for life-saving continuity ahead of the Club World Cup. He prefigured there would be no rash decisions in light of the tournament, but demanded strict and unswerving order from his coach and players.

"Benitez must show all of his character, or we will not win anything. I feel betrayed by a team who has lost too many games," said Moratti.

Benitez's caricature could be erased and redesigned with Capello if success fails him in Abu Dhabi, and this time Moratti will not be scared to use the power of his pen.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #33
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

teska srca ali moram se sloziti sa derom... iako murinja volim vise od bilo kog trenera,price o njegovom povratku vise lice kao neka spanska serija . Iako je on osvojio ls i sve to sa nama,ipak ostao je gorak ukus njegovod odlaska, Da u veceri kada osvojio 40 godina cekanu Ls i da on odmah u toj veceri kaze da ide,ne vrati se u Milano i iskulira zanetijevu kapitensku traku na kojoj je pisalo da ostane, i da se sad vrati SAMO zato sto "velicanstveni" real nije to sto je on mislio,i posle njegovor razocarenja tamo,zaista je glupo. Ja njega volim jako ,ali zar ovo nije nekako,ne znam kako da nazovem,izgledamo jadno,kao klub onda, (JESTE SVE OSVOJIO BLA BLA)ali ,sa mislite ,ponovo se pojavi neki "jak" klub u kojem i on voleo da prevazilazi njegove izazove,i opet bi nas ostavio na cedilu,kao sada . A svi znate koji je novi njegov "izazov" ...odlazak fergusona u penziju i preuzimanje mancestera!
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #34
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.

Quote:
Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?
Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #35
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.



Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.
Upravu si u potpunosti nije bitno kakav je kao covjek kad igra Inter i kad su sve divili i bojali Intera to je bilo pod palicom Mourinha i sad da se nekim slucajem vrati a sanse su minimalne al opet kad bi se nekim cudom vratio..bio bi presretan..i sto kazes nebi se crvenio svaku drugu utakmicu Intera kao sto se sad crvenim..nema tog Interiste koji bi bio protiv povratka Mourinha u to sam siguran osim jednog naravno al nebitno
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #36
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma j vas i vb i jm i don ciro je tata za njih sve
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?

Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom .

Zdravo Mou, zdravo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 09-12-2010 at 17:31.
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #38
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

o cemu ti dragi dera...daj pojasni mi tu prvu recenicu ljeba ti

a za ovo drugo, pa kako jos uvijek imas snage o tome pricati, a lik lijepo rekao dok je jos u Portu i Celziu bio, da zeli osvojiti tri najjace lige na svijetu i u cemu je problem...pa bolje da mi tako kaze nego da jebe kao ovaj tvoj sto je trenutno na klupi... covjek ima ambicije i ima cilj u zivotu, a to sto tebi ne pase sta ces...eto ti Rafe i uzivaj u fenomenalni predstavama nasih igraca

a za ovaj poraz, normalno da ma me je stid, a tebe kao nije...i ne izvlaci se na to treci sastav, jer je igrao vecinom prvi...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #39
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Nek Mou dodje ponovo osvoji sve i nek ide opet gdje god hoce!!!Svi zadovoljni!!Mourinho je od Intera napravio evropsku elitu moj Dera..On kad je dosao u Madrid odma im je rekao necu se ja ovdje puno zadrzat!!!Gazda pravi
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #40
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?
Meni niko nikad nije rekao da je Inter nizerazredni klub, po tome je to i Chelsea, bice i Real, ako je to kriterijum, kog Jose napusti. Meni kao Interisti je cast sto je moj klub trenirao jedan od najboljih, ako ne i trenutno najbolji strucnjak svijeta. Svako ko je pogledao neku fudbalsku utakmicu najjacih evropskih liga ili lige sampiona zna da je Inter gigant svjetskog fudbala, klub sa tradicijom i titulama u vitrini. Ako tebe moze iznervirati izjava da je Inter nizerazredni klub jer ga je Jose napustio, onda pricas sa ljudima koji malo znaju o fudbalu.
Izjava da ce napustiti klub... to je rekao i u Realu vec vise puta. Covjek je takav, ima svoj put i cilj, ali je neminovno da se vezao za Inter, to je pokazao raznim izjavama i gestima prema navijacima. Uostalom, opet kazem, on je nas vodio do uspjeha koje nikad ranije nismo ostvarili, meni licno, a mislim i mnogim Interistima je zajedno sa igracima donio mnogo radosti. Uvijek se po lijepom sjetim veceri nakon finala sa Bajernom. Sa ovim luzerom, s druge strane ne vjerujem da cu ikad to dozivjeti. Zato, kao navijacu mi je cast sto nas je treniro takav velikan, a nije bilan, đubrentus i sl.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom .
Javier, Cambi, Eto treći sastav, interesantno razmišljanje. Jos je interesantnije da nas dobije tim koji ne može nikog dobiti i to tako ubjedljivo. I, onda naš vrli trener izjavi kako nismo morali to dobiti. Baš motivirajuće za igrače, nema šta!
Ali evo, da ne bude da samo ja ovako razmišljam, pogledaj ovaj link, ne pamtim da je bilo ovako crveno: http://www.inter.it/aas/partita/mc?i...C=pagelle&L=en
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam kritikovao Josea kao personu, ne kao trenera.

Sto se tice treceg sastava, hocu li ja sada da nabrojim neke, pa da usporedimo ko ima veci broj igraca?

Ne razumijem ovo zadnje, sta hoces da kazes? Jesam li ja rekao da smo dobro igrali protiv Werdera?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #42
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

On ozbiljno hoce da ide u Manchester?
Ako je tako,on bi dosao kod nas na jos 2 god. i onda otiso u Manchester
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!

Last edited by necainter; 09-12-2010 at 22:34.
necainter is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #43
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
On ozbiljno hoce da ide u Manchester?
Ako je tako,on bi dosao kod nas na jos 2 god. i onda otiso u Manchester
to mi sada oces reci da nisi znao da je jose-ova najveca zelja preuzeti mancester nakon fergija ??
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #44
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma gde hoče Jose da završi to znaju i ptice na grani. Man. Utd. i kad ostari ode da trenira Portugal.

A šta kažete na Diega Simeoneja ili Scolarija
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #45
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ja sam to prvi put cuo ono kada je Rooney hteo da napusti Man.Utd i onda se predomislio da ostane jer su mu rekli da ce JM da ih preuzme posle Sir Alexa,ali nisam bas poverovao...E sad sam se bas razocarao,on je pokazao da je vezan za nas,a zelja mu je da preuzme Manchester.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic