Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-10-2015   #46
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Ja ne znam Dera da l ti stvarno mislis da cemo mi sa ovakvom igrom i ovakvim trenerom da docekamo LS ?! O.o
Naravno da hoćemo, pa zar ne vidiš na tabeli da smo prvi i da smo u 10 utakmica zabili čak 10 golova.

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Već se vidi da će kad poraste bit ljudina:
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #47
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Uopšte ne gleda tekmu, skužio naku trebu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #48
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Vidis Moco da misli... nece da prizna ono sto je ocigledno a to je da je Mancini problem.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #49
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #50
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Vidis Moco da misli... nece da prizna ono sto je ocigledno a to je da je Mancini problem.
Nemoj tako Sile, pa tek smo 10 utakmica odigrali nismo se još uigrali. Da bi se uigrali treba nam barem 30 utakmica i onda ćemo zadnjih 8 utakmica biti oni pravi .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #51
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Do tada neka nas na prvom mjestu .

Dr. Manci izjavio da je bio vrlo ljut na poluvremenu zbog slabe požrtvovanosti pojedinih ofanzivnih igrača, što se popravilo u drugom poluvremenu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #52
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Dera ja odgovor nisam dobio? Osecam li to ipak malo nepoverenje u nas ulazak u LS?

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:47 ----------

Steta sto se ne naljuti na sam sebe sto je rupa i sto ce nas oterati u bankrot
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #53
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Znaš šta kažu za sliku.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #54
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Koju si ti utakmicu gledao da mi je znati dera, cuj kao Mancini ih kritikovao i oni izasli i razbili drugo poluvreme, o cem ti derane zboris, de mi reci na osnovu cega smo mi to razbili Bolonju u drugih 45 min. koje smo mi to sanse imali u drugih 45 min. dera, ocigledno je da samo ti vidis taj dobar fudbal od svih ovde na forumu.

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:05 ----------

Pa mi nakon 10 odigranih utakmica imamo isto toliko postignutih golova, protiv Atalante, Carpia, Verone, Kjeva, Bolonje, Palerma... gde si se ti izgubio dera, videcemo sta ces pricati u subotu, na kraju ne smes zaboraviti da je ove igrace selektovao Mancini i potrosio velike pare na njih, pojedine je celo leto ganjao, a neke koje je za dzabe mogao dovesti nije ni razmisljao o njima, tipa Konopljanka, Ayew... sve mislim da nisu bili zainteresovani za dolazak u Inter, lomilo se i oko Lamele, al covek je hteo izrazito Perisica, pogledaj Lamelu i njegov ucinak u Engleskoj a pogledaj Perisica, prevara radi gresku za greskom i nece ga oprati nista na svetu ne bude li posle 38. kola 3. na tabeli.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #55
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter je ekipa koja je primila najmanje golova u Serie A takođe.

Joveta takođe izjavio da smo odigrali dobro drugo poluvrijeme, ehm, bolje da imam isto mišljenje kao on nego kao sile xD. Uostalom, da li si ti svjestan da smo igrali sa 10 igrača od 60'?

Broz uputio dubinsku za Ljajića, sile blati Broza. Mediji ga proglasili igračem utakmice .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 28-10-2015 at 13:22.
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #56
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Uzmi malo prelistaj stampu poseti neke druge Interove forume i stranice, procitaj malo sta kazu navijaci o igri Intera, a jel si se zapitao zasto smo igrali sa igracem manje dera, oces da ti kazem, zato sto je Panjokija igrao prvu umesto Medela, ispao ko supak na 60 metara od svog gola i da Melo nije napravio taj faul, Bolonja bi imala 3 na 1 protiv samog Mirande, bzzzzzz koje kriv sto je Panjokija bija u prvoj, naravno prevara.

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

Sto se igre tice, popisam se na trenera i njegovu taktiku i formaciju kad mu ekipa koju ima na raspolaganju za 45 min protiv raspale Bolonje ne uputi udarac na gol, iste Bolonje koja je pre pobede protiv Carpia i to teskom mukom ostvarene bila zadnja na tabeli. Suve cinjenice derane, pa ti lepi slike prevare i 1. mesta na tabeli, videcemo koliko ce potrajati sa ovakvim igrama.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #57
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ono vidjelo žutog nije .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #58
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Isto sam i ja mislio posle utakmice pa kad malo bolje skontas situaciju vidis da nije imao izbora nego da mu da drugi zuti, da kojim slucajem nije Melo napravio faul imala bi Bolonja cistu priliku za gol, ovaj je tu sansu sprecio i dobio drugi zuti. Neznam sta tu tebi nije jasno.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #59
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kakav crni gol, a tek da nije imao drugu opciju da mu ne da žuti. Ne znam ja šta je tu tebi nejasno .

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

Da, pošto ti voliš da prcaš, da i ja tebe malo, loš onaj Broz :
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2015   #60
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Odlicne ocene, ispade Icardi medj najboljima... hahahaha
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic