Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-01-2010   #1546
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Ne cijenite Ronalda, ne cijenite Ibrahimovića.....

Al tu je ADRIANOOOOOOO
samo njega i nikog vise

Huska is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1547
Ado525INTER
Banned
 

Join Date: Jan 2010
Location: Lukavac
Posts: 330
Default

ibru cjenim kao igraca al za sve sto je dao interu brate dragi i placeno mu je u jednom trenu je bio najskuplji igrac na svjetu mislim na placu ,,I sad normalno kad platis tako covjeka ocekujes da igra doro i u velikim tekmamam u cl zavrsnice nemoze da zabije Hvala mu na svemu sto je dao interu i to je sve nista vise bio je obican prolaznik kao i mnogi ....FORZA INTER
i da dodam zabolilo me je kad je doso u barcu ljubi dres a inter ga stvorio prakticki bio mu oskocna daska da dodje do barce nikad ga nije poljubio Ibra je licemjer covjek
Ado525INTER is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1548
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

jedno je da je ljubio interov pa onda drugi, ali stvar je da naš nije nikad poljubio pa sad ti vidi koliko je licemjer
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1549
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Koliko čovjek gluposti na jednom mjestu pročita, prosto za nepovjerovati.

Zviždanje navijačima? O kakvim Vi navijačima pričate ljudi moji?! Jel' onim što šute kad Interu treba podrška, a zvižde kad igrač ima 2,3 poteza loša? To nisu navijači, nego obićni pozeri koji liječe svoje frustracije na stadionima. Informišite se malo kako navijači navijaju za svoj klub kada gube, kako dižu igrače kad im fali samopouzdanja, kako pjevaju 90 min, bez prestanka. To su navijači.

To što je Ibrahimović napravio, to je stvar koju bi svaki normalan igrač/čovjek napravio. Koliko je samo Ibrahimović puta bio presudan za Inter? Kakav bi Inter bio bez njega u 3 godine koliko je igrao? I na kraju dočeka to da mu vlastiti navijači zvižde, kao šlag na tortu nezahvalnosti. Na kraju, valja spomenuti da se Curva Nord izvinula Ibri za postupke, što neki očigledno ne znaju, ili se prave da ne znaju, pa vi procijenite ko je bio u pravu.

Naravno, ovdje ima ljudi koji će naći svakav način da ga oblate (nekima se ne sviđaju kopačke, nekima frizura, nekima kako mu dres stoji) i to su najobićnije smijurije na koje svaki razuman čovjek ne obraća pažnju, pa mi nije ni jasno zašto neki članovi explodiraju na razne opaske? Jednostavno: Ibrahimović je legenda kluba, jedan od najboljih u historiji, zabio je mnoštvo golova za Inter, osvojio dosta trofeja i nagrada, pružao zadovoljostvo navijačima svojim potezima i golovima, i još dosta toga. To su dakle činjenice koje ne može niko promjeniti, pa čak ni pojedini "experti" sa foruma, bez obzira voljeli ga ili ne.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1550
Sajgon
Giovanissimi
 
Sajgon's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Vijetnam
Posts: 29
Default

Ibrahimoviću laskava titula najboljeg igrača Serie A

Napadač Barcelone Zlatan Ibrahimović dobio je nagradu Talijanske Nogometne Asocijacije(AIC) 'Oscar del Calcio' za najboljeg igrača Serie A za godinu 2008-09 tijekom koje je inspirirao bivši klub Inter do četvrte uzastopne Ligaške titule.

Ibrahimović je počasti primio na ceremonji u Milanu sinoć pri čemu je s nama progovorio o njegovom bivšem treneru Jose Mourinhu koji je imenovan za najbooljeg menadžera.

"Ne vjerujem da mi je još oprostio, zbog prelaska u Barcelonu," nasmijao se. "Naravno da mi nedostaje. Kome nebi nedostajao čovjek kao on, čovjek sa nevjerojatnom karizmom."

Veznjak Rome, Daniele De Rossi okrunjen je za najboljeg igrača Italije, dok e interov golman Julio Cesar izašao ispred Juventusove zvijezde Gianluigia Buffona kao najbolji golman.

Najbolji igrač: Zlatan Ibrahimović

Najbolji talijanski igrač: Daniele De Rossi

Najbolji stranac: Zlatan Ibrahimović

Sajgon is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1551
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Bola meni nije on mrzak kolko sam napiso, al ljetos place ide se u barcu, a sad bi ko nazad, lik je taki.
Dosadi mu tim za 2 god.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1552
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
Bola meni nije on mrzak kolko sam napiso, al ljetos place ide se u barcu, a sad bi ko nazad, lik je taki.
Dosadi mu tim za 2 god.
pa kad je on uopšte rekao da bi došao nazad??

Rekao je samo da mu nedostaje Italija, što je sasvim normalno....5 godina svog života je preživio tamo, navikao se na ljude, okolinu, sigurno ima dosta prijatelja u italiji itd itd...

I na kraju je rekao da mu uživa u barceloni....
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1553
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
Bola meni nije on mrzak kolko sam napiso, al ljetos place ide se u barcu, a sad bi ko nazad, lik je taki.
Dosadi mu tim za 2 god.
nije on rekao da bi nazad,rekao je samo da mu nedostaje Italija,covjek navikao zivio tu 5 godina,on je legenda donio nam je 3 scudetta da nije njeg bilo nebi to vidjeli,hvala mu na silnim golovima za nas klub,sretno mu bilo nek osvoji svake godine s barcom primeru nek bude najbolji strijelac,sve i jos nesto on je rekao morattiu da nece nigdje ici iz Intera osim ako barca bude nudila,htjeo je tu i Moratti mu je to ispunio kao znak zahvalnosti za sve sto je uradio za njegov klub..zato MM i postuje toliko njeg,jos smo dobili 68 m eura...
Ibra sretno-nosonja nas
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2010   #1554
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
jedno je da je ljubio interov pa onda drugi, ali stvar je da naš nije nikad poljubio pa sad ti vidi koliko je licemjer
bas ga zbog ovoga nikad necu voleti i postovati
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2010   #1555
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Vieri ga je ljubio mnogo puta pa nas je kasnije tuzio i pokusao uvuci u neke nove skandale ..
Meni je samo bitno da nije bio licemjeran, istina je da nije bilo pretjeranih emocija prema Interu, ovaj covjek je Inter shvatio kao posao ..odradio ga i otisao ..sasvim profesionalno od njega i to je meni dovoljno ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #1556
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ljudi, rekao mi drug iz ITA, cuo od svojeg prijatelja, koji je novinar, i radi pri bilanu, da bi br. 9 Barcelone imao zelju da se vrati kod nas..
Life's a bitch
Nera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #1557
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Lesi se vrača kuči
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #1558
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Smiješno.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #1559
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

mislim da je to velika velika laž
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #1560
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Pa pazite, gledajuci njegovu trenutnu situaciju, ne bi me zacudilo...
Iskreno se nadam da je laz, ne treba nam nista
Nera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic