Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-01-2011   #16981
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma kakav transfer forlan ima 33 godine jeste on dobar igrac i sve to stoji ,al 33 ejj pa nismo staracki dom
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2011   #16982
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

nasi su zvanicno od Udinesea trazili Sancheza,al ce ga ovi tesko pustit prije juna...18 miliona + Biabiany i Obi je ponuda valjda.

ajde dovedite ga svega vam da ne citam kako svaki dan nekog dovodimo
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2011   #16983
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
ma kakav transfer forlan ima 33 godine jeste on dobar igrac i sve to stoji ,al 33 ejj pa nismo staracki dom
Forlan je igracina i dobro bi dosao svakoj ekipi pa tako i Interu od njeg bi zagarantovano imali 10 golova do kraja sezone a to mladi igraci sto se spominju kao Castagnos i slicni nebi bili u stanju da daju ipak su to mladi neiskusni igraci..Kad vidim neko osporova prvog napadaca Brazila Luisa Fabiana mogu se samo nasmijat dobar igraci rado bi ga volio vidjet u Interu,nema tu veze sto oni imaju 30 godina u kakvoj smo sad situaciji i nema biranja!!
Kad Mou moze slat ponude za Ruda moze Inter za Forlana ili Fabiana!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2011   #16984
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ma nekako kad sve sagledam oko ovih napadaca ja bi volio i mutua ali ako zeli da igra i da trenira a sve ostalo da zanemari jer je on meni pravo dobar napadac
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16985
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

oopaaaaaaaaaaaa

Gianluca Di Marzio (strucnjak za transfere na SKY-u ) kaze da je napadac kojeg zelimo Pazzini...ufffff to bi bilo odlicno,njega bi stvarno volio vidjet u nasem dresu...

danas je valjda vec bio kontakt izmedju ekipa,Samp i nije za prodaju al transfer je moguc.

ajde Branca obraduj nas
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16986
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

pazzinija odmah uzet ako postoji mogučnost...poslati Biabianya i još par m€...

26 godina, italijan, nos za gol, zna igrat glavom (milito, eto'o, pandev i bia tu nisu najbolji), može igrat u CL...

imam nekakav osječaj da bi Eto'o i Pazzini dobro suradjivali....

Last edited by Grujinho; 25-01-2011 at 01:05.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16987
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
ma kakav transfer forlan ima 33 godine jeste on dobar igrac i sve to stoji ,al 33 ejj pa nismo staracki dom
čovjek ima 32 god , 79-god.
ne radi se o tom koliko ko godina ima nego kakav je igrač, Forlan je najjači finišer na svijetu trenutno uz Berbatova i V.Nistelrooya, realno,
čak ako se ne varam je izglasan najbolji igrač ili špic SP.

znači samo zamisli sve one fule pored gola i preko gola što ih je Pandev naslagao da je na njegovom mjestu bio Forlan, mislim ne da bi mi sad bili prvi nego bi i bježali bruku poena ostalima. znaš li koliko godina ima Filipo Inzaghi ?? i da li ga je to spriječilo da uđe s klupe i Realu zabije 2 gola??? a ti tinejdžeri i wonderkidovi su bili na terenu do tada i nisu uspjeli zabiti ???
nama treba špic, Forlan je jedan od najboljih, Pandev i Biabiany nikad u životu neće biti špicevi to je realnost, Fabiano je lošiji izbor od Forlana po kvaliteti, ako bi uzeli nekog od ove naše 2 šeprtlje u zamjenu onda možda, ali inače ne.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16988
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
pazzinija odmah uzet ako postoji mogučnost...poslati Biabianya i još par m€...

26 godina, italijan, nos za gol, zna igrat glavom (milito, eto'o, pandev i bia tu nisu najbolji), može igrat u CL...

imam nekakav osječaj da bi Eto'o i Pazzini dobro suradjivali....
Slazem se i ja bi volio Pazzinija najvise, samo mislim da on nema pravo nastupa u Ligi Prvaka, jer je igrao kvalifikacije za LP sa Sampdoriom, sada ne znam da li se to racuna.. ?
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16989
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Za Pazzinija sam skeptičan , prvo mislim da on mrzi Inter zdušno, makar koliko sam mogao vidjeti u tekmama protiv nas baššš je bio motivisan i bacao se ,gurao,valjao , ma sve činio samo da nas pobjedi. Drugo prilično je ograničen igrač njegova igra se svodi na igru glavom, tipični je talijanski špic (a baš ih ima : Toni-Corradi-Floro Flores-Iaquinta-Gilardino-Floccari-Borriello)što znači da njegova (dobra)igra zavisi od centaršuteva sa strane pošto mu kolegu nismo uzeli a niti Vargasa od Pandeva očekivati centaršut je baš živjeti opasno, i treće i najvažnije ne vjerujem da će Samp pristati na to da izgubi i drugog ključnog igrača u napadu u ovom prelaznom roku bez oooogromne odštete tj. toliko velike da možemo za nju dovesti i Forlana i L.Fabiana zajedno
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16990
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

http://www.fcinternews.eu/contratto-...he-might-move/
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16991
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

zalosno je to za Santona da sjedi na klupi i tako ce u ljeto nazalost otic a nasa ce uprava za 5 godina dati 30 miliona Koji su to panjevi kad se samo sjetim da smo 2 x dovodili Adriana ne znam stvarno zasto ne daju covjeku sansu Cordoba u penziju Chivu na stopera santon na ljevog beka Ranochia na stopere Lucio ulazit s klupe nazalost Lucio ma kolko bio zasluzan za trofeje njegovo vrjeme lagano tece kao i svih nas Jednostavno pomladit ekipu na vrjeme .Nadam se da ce Santon ostat
Balotelli
Detro
Viviano ko je iduci Santon Ranochia sve u interu i inter lako gubi svoje igrace a daje sasne nekim panjevima kao Biabany ,,nek nam je bog na pomoci ,,
Motta is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16992
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
Za Pazzinija sam skeptičan , prvo mislim da on mrzi Inter zdušno, makar koliko sam mogao vidjeti u tekmama protiv nas baššš je bio motivisan i bacao se ,gurao,valjao , ma sve činio samo da nas pobjedi. Drugo prilično je ograničen igrač njegova igra se svodi na igru glavom, tipični je talijanski špic (a baš ih ima : Toni-Corradi-Floro Flores-Iaquinta-Gilardino-Floccari-Borriello)što znači da njegova (dobra)igra zavisi od centaršuteva sa strane pošto mu kolegu nismo uzeli a niti Vargasa od Pandeva očekivati centaršut je baš živjeti opasno, i treće i najvažnije ne vjerujem da će Samp pristati na to da izgubi i drugog ključnog igrača u napadu u ovom prelaznom roku bez oooogromne odštete tj. toliko velike da možemo za nju dovesti i Forlana i L.Fabiana zajedno
Isto kao i Cassano al gledaj, on tako igra, to je njegov stil - jednom rjecju supacki. Takodjer, on nam je donio titulu prosle godine, indirektno doduse, al on je golovima na San Siru donio pobjedu Sampi ako se dobro sjecam
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16993
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Interisantno...Čitam na goalu sada


Udinese ima možda i najbolju mrežu skauta u italiji...U zadnjih par godina doveli su:

Pizzaro, plačen 300.000€, prodan u Inter za 12m€ +50% ugovora Gorana Pandeva
Iaquinta plačen 100.000€, prodan u Juventus za 11.3m€
Kroldrup plačen 0€, prodan u Everton za 5.8m€
Muntari plačen 200.000 prodan u Portsmouth za 12m€
Gyan plačen 200.000€, prodan u Rennais za 8m€...

Dakle tih 5 igrača doveli su za 800.000€, a sa njihovom prodajom dobili su 49,1 m€

Sad su na redu:

Alexis Sanchez koji je plačen 1m€, procijenjen je na 25-30m€
Asamoah koji je plačen 400.000€, procijenjen je na 15m€
Zapata koji je plačen 200.000€, procijenjen je na 6m€
Inler koji je plačen 600.000€, procijenjen je na 11-12m€
Armero koji je plačen 1m€, procijenjen je na 4m€...


Dakle tih 10 igrača su doveli za 4m€ a od njih če dobiti više od 100m€...To su fenomenalne cifre...Sanchezu je Udinese digao cijenu za čak 2500%....to je ooooogroman profit...

A tu su još Handanović, Isla i ostali...Ne zaboravimo još na D'Agostina, Pepea, Floro Floresa, Felipea, Dossenu i Marca Mottu...to su svi igrači koji sada igraju u bogatijim klubovima i sve njih je Udinese prodao za više € nego što ih je doveo..

Možda bi bilo najbolje kad bi počeli sa njima suradjivati kao što radimo sa genoom mi jim pomognemo dovesti igrače, i uzmemo 50% njihovih prava, a oni lijepo igraju za Udinese lijepo zvuči, ali nije Pozzo glup pa da to napravi...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16994
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Dobri su nema šta. Ali nema ga preko Porta. Oni najviše zaslužuju sa preprodajom igrača i mislim da imaju najbolji scouting u svetu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2011   #16995
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

E moj Gruji, otkad oni rade na tome, to nije doslo tek tako. Bolje pitanje - zasto ne zaposlimo bolje skaute?

Sta smo mi uradili sa Genovom, oni su nas iskoristili koliko su mogli. Sada platili svog igraca 20m. Drugo su posudbe, kada bismo im dali na raspolaganje sve rezervne igrace, e onda bi se tu mogla napraviti neka kompenzacija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic