Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2016   #46
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa ako je izjava Prandelija sto je prenosis ako vidis da nije tacno to sto govori, lik lupeta i ostaje ziv, sve sto je nabrojao da su treneri po 2-3 godine odvalio je nemos gore.

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Kao drugo Prandeli je za mene nula od trenera, nikad nista u svojoj trenerskoj karijeri nije uradio pa njegove reci ni neshvatam ozbiljno za razliku od jednog Lipija koji i te kako ima cime da se pohvali u svojoj bogatoj trenerskoj karijeri, kao i Bonisegna koji govori iz srca kao igracka legenda i navijac Intera.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2016   #47
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tvoje mišljenje me interesuje znaš koliko .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2016   #48
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Opet neznas sta da kazez derane, vidis da ti ne ide, postavljas izjave nekog levog trenera koji je slagao odma u prve 3 recenice... ajde dera potrudi se mozes ti to bolje, ovako mi nije interesantno... hahahahaha

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

The former Italy coach Cesare Prandelli talked about Inter leading the Serie A:
“I agree with Mancini, in difference from the other teams he hasn’t had 2-3 years to work with his team.

Ja kazem da nema pojma sta prica, a izgleda dera nemas ni ti cim ovo prenosis... hahaha

Paulo Sousa nije ni godinu dana u Fiorentini, Spaleti nekoliko utakmica, Sari polu sezonu, Miha polu sezonu, Allegri godinu i po dana... to su glavni rivali Intera, pozdravi Prandelija derane, hahahahaahah...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #49
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisi ti dobar nikako, Prandelli lijevi trener, svaka ti dala. Gigant bio gigant ostao .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #50
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Takvom odgovoru sam se i nadao, nista, sta je osvojio taj Prandeli u karijeri, de mi nabroj? A obda mi objasni izjavu tog Prandelija, za koga nisam primetio da se klubovi otimaju ai sta ce se otimati kad lik radi 100 godina trofej nije osvojio zglavno, jebes tot trenera.

---------- Post added at 08:23 ---------- Previous post was at 08:21 ----------

Cuj frajera svaki trener radi 2-3 godine s klubom a Manci kao mnogo krace pa je i to razlog, objasni to dera, ajde...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #51
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bonisegna kao zna šta govori? Nikada nije bio trener. Prozivaš ga igračkom legendom Intera, a frajer nakon Intera prešao u Juventus. Toliko o tvom poznavanju .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #52
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Cuti ti molim te, ti interistom smatras lika koji je igrao i za bilan i za jube posle Intera i koji je pritom izjavio da posle jubea ne bi igrao ni za jedan drugi klub u Italiji i da su mu navijaci jubea u srcu. Taj Bonisegna isti za koga ti ocigledno smatras da nije igracka legenda Intera i dalje sa 73 god. dolazi na utakmice Intera za razliku od interiste Pirla za koga u zivotu nisam procitao niti video sliku u novinama da je prisustvovao nekoj utakmici Intera. Sto se tice tvog poznavanja Serie A pokazao si da blage veze nemas, sedi dole dera dobio si keca... zovi Prandelija strucnjaka i poznavaoca Serie A da ti pomogne da ga popravis, ustvari on je zauzet vodjenjem repke, ustvari on vise ne vodi reprezentaciju, zauzet je vodjenjem kluba... cekaj malo, kojeg kluba, pa on nema ni klub, kakav veliki trener... hahahaha

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

Jedan savet za tebe dera, besplatan naravno. Kad sledeci put budes hteo preneti neciju izjavu onda ako nisi siguran da je istina sto doticni govori, odes malo proguglas i vidis jeste li ili nije, ovako ispada da blage veze nemas i da je tvoje poznavanje ravno nuli.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #53
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Čuti ti na mjesec dana, jednom sam napisao da svako ima pravo da iznese mišljenje a ti opet čuti I čuti . Naravno, ti si pametniji I od Prandellija I od Mancinija, samo mora da ti se "poklopilo" da ne budeš gdje su oni sada, I primaš koliko oni sada .

Ako ne možete fino raspravljati onda bolje nemojte ni komentarisati.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2016   #54
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma ne valja ni jedan ni drugi... Sa nijednim nečeš ništa bitno osvojiti. Možda Scudetto u vrh glave.

A za šta više nisu sposobni.

Daj odbanuj sileta, smaraš več sa time. najbolje da pobanuješ sve živo i to malo naroda što je na forumu... nema više smisla stvarno.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic