Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-11-2013   #26821
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Aj kakav jonny nemoj me zasmijavati Pa to igrača videlo nije. Lichsteiner, Isla, Basta, Maggio, Maicon... su sve bekovi koji su daleko bolji od njega a i još koji bi se našao. Jebote ko da ga niste gledali sve ove tri godine u nazad kakav je bio... sad igra dva tri meseca dobro i nema boljeg od njega... daj nemoj me zajebavati.

Opet ponavljam Jonny je ostao u Interu samo zato što se je Zanetti povredio pa su morali imati neki backup inače on bi davno letio, a sada kad se Zanetti vrati biče Jonny betoniran na klupi i možda i januara napusti Inter ako dodje neka dostojna ponuda.

A pred Taiderom je lepa budučnost mada mora još mnogo da nauči.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26822
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

statisticki je u top 3 igraca na desnom beku !! ja ne znam sto ti toliko uzdizes prvenstveno islu , ja garantujem da je losiji od johnya !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26823
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Isla je več nekoliko godina jedan boljih bekova italije, redovno igra za reprezentaciju, prvu igra u jakom Juventusu... još smo ga mi hteli kupiti na vrat na nos pa nam nije uspelo.

Dok se je Jonny brukao sve ove godine po serie A i bacao se po podovima, davao avtogole, mašio golove za pola metra, slabo pokrivao napadače itd... sad 5-10 utakmica odigrao u konuitetu dobro pa sad odmah igračina... morače on još mnogo pokazati da si promenim mišljenje o njemu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26824
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pojavila se informacija u toku dana da bi Eduardo mogao da postane član Intera na šta je hrvatski reprezentativac rekao: Video sam u italijanskoj štampi. Šta da kažem? Počastvovan sam.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26825
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

isla meni nikada nije bio neki kvalitet , a johny je pokazivao kvalitet i prije samo je bio bez pouzdanja i sada kada ga je stekao vidi se plod toga .. budi jednom sirokouman a ne stalno uskogrudan sto se tice nasih igraca ... sagledaj nekad nesto i sa druge strane i objektivnije

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

a kad si se vec dotakao toga isla nije doveden u inter da naslijedi maicona kao sto je bio johny u inter ! isla je doveden u udinese gdje niko nit je znao nit je imao konkurenciju te se kalio 5 sezona da bi u toj zadnjoj pokazao odredjeni kvalitet do kojeg je i doslo do transfera i dosao je u juventus !! i u tom juventusu je klupa jednom listajneru !! a taj jedan listajner ni u najboljim danima nece biti niti je do koljena jednom maiconu !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26826
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ajdine, u vezi Isle se ne slazemo. Kada je u formi, medju 3 beka je u Italiji, ali on nije samo bek, nego i centralni vezni igrac.. Tu zadnju sezonu je nosio Udinezeovu sredinu terena i bio protagonist..
LIk je maestralan igrac ali teska povreda i ne povjerenje cUntea su doveli da ne moze sastati se s loptom. Isti problem koji je imao Johnny.

Zasto nam ga cUnte nije smio prodati? Znao je kakav je igrac i da bi ga Mazzarri vratio iz mrtvih.

U svakom slucaju: Isla je profesor na Johnnya i itekako bih ga volio vidjeti kod nas.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26827
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

isla je jedan prosjecan wing back kao i mnogi !! u svakom slucaju nista bolji od johny-a te njegovom kupovinom ne bi dobili nista specijalno
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26828
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daily Network©201322.11.2013 21.37 by*Marco Gori**read 511According to*Le10Sport, Real Sociedad will let 22 year old winger Antoine Griezmann leave only for about 30 million euros.

---------- Post added at 16:04 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

Ovog momka bi ja voleo videti u plavo-crnom dresu

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

25 u kesu plus 3 bonusi i nas je
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26829
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

puno brate ma i previsee
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26830
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja prvi put čujem za momka, tako da za tu cijenu, poručio bih:


Diamanti : " Bio sam blizu prelaska u Juventus , ali ssam blokirao transfer iz jednog razloga : Pravi kapiteni ne napustaju svoj klub , to je uradio Javier Zanetti sa Interom "
Uvijek sam ga cijenio, igračina!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26831
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pojavila se informacija u toku dana da bi Eduardo mogao da postane član Intera na šta je hrvatski reprezentativac rekao: Video sam u italijanskoj štampi. Šta da kažem? Počastvovan sam.
Može grijat klupu kao 4. ili 5.napadač kad su svi zdravi.I uz duže ozljede Icardia i Milita se ne bi naigrao tako da mu nema smisla dolazit ako misli igrat na SP-u.

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

Quote:
According to the Corriere dello Sport, Erick Thohir would love to sign new players for Inter but his other priority is to balance the budget. And for this reason, if at the end of this season and still no Champions League, one valuable piece could be sold with the three main names are Handanovic, Guarin and Ranocchia.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013   #26832
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cassano..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26833
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ima još Silvestre za prodati i još nekoliko igrača iz našeg tima

Evo nešto za deru http://www.calciomercato.com/prima-p...l-inter-883421
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26834
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

jbg dera,sta da ti kazem,ode principe
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26835
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ode na ljeto, a i ti argentinski mediji lupaju .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic