Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-08-2011   #1
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default Eto'o: "Hvala svima"


Samuel Eto'o je napisao pismo oproštaja predsjedniku, saigračima, osoblju i prije svega nama navijačima. Još jedan gest pravog čovjeka. Pismo prenosimo u cjelosti.

"Mislim da je ispravno i pošteno zahvaliti se ljudima koji su mi dali toliko u ove dvije fantastične godine koje sam proveo u Interu.

Prije svega, želio bih se srčano zahvaliti i pozdraviti predsjednika, gospodina Massima Morattija, i njegovoj obitelji za sve što su učinili i za način na koji su pomogli meni i mojim najdražim. Uvijek ću osjećati posebnu povezanost s g. Morattijem zbog poštovanja i pažnje koju mi je posvetio u ove dvije čudesne godine.

Zatim tu su svi moji suigrači: Ja sam svjestan da bez njihovog ohrabrenja i pomoći na terenu Inter ne bi postigao toliko važne pobjede na domaćoj i međunarodnoj sceni.


Vrlo posebno hvala, također, svim talijanskim i stranim nogometašima koji su mi omogućili da postanem bolji igrač utakmicu za utakmicom.

Iskreno hvala trenerima koji su bili u Interu u tim godinama, a osobito g. Jose Mourinho-u, koji je bio toliko odlučan da dođem u ovaj klub, za priliku koju mi je dao dovođenjem u Milano.

Veliki pozdrav također i tehničkom direktoru Marcu Branci, sportskom direktoru Piero Ausilio-u, tim menadžeru Andrea Butti i svom osoblju u FC Internazionale i "Centro Sportivo Angelo Moratti" u Appiano Gentile: liječnicima i fiziotarapeutima, pomagačima, kuharima i konobarima, oružarima i vrtlarima, i svima koji rade u Inter Channel.

Nikada neću zaboraviti naklonost navijača Intera (Mauro je najveći od svih njih), zbog kojeg sam se osjećao kao jedan od njih i koji su me uvijek podržavali i pomagali. Neću zaboraviti sve novinare koje sam imao čast upoznati.

Također imam osjećaj da trebam zahvaliti mojoj italijanskoj 'Mammi', Ciaciji Guzzetti, za njezinu pomoć i mom fantastičnom menadžeru, Claudiju Vigorelliju, zbog njegove predanosti i profesionalnosti.

Hvala čovjeku koji je uvijek Interista, Marcu Materazziju, što sam se osjećao "kao Italijan". Hvala brate.

U nadi da nisam zaboravio nekoga, hvala svima! "

Samuel Eto'o
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic