Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-02-2009   #16
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ferdinand, terry, vidić, samuel sve su to igrači koji su u njegovim godinama već bili majstori i to su prvi kolji mi dolaze da razmišljam još malo nabrojiš ih kolko očeš, pa i cordoba kad je bio u njegovim godinama je bio bolji
a burdisso mu može bit profesor za pozicioniranje, burdisso ima greške u svakoj n-toj utakmici ali ih odigra par bez greške, uostalom nije burdisso za posudbu
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

dva su iz manchestera, sto je izuzetak
puyol, carragher, nesta (maldini) itd.. puno ih vise mozes nabrojati iznad jer je najpotrebnije iskustvo tu

puyol iako nije brz, odmah procjeni igraca, gdje mu je slaba tacka i tako ide na njega i oduzima mu loptu kao i svi drugi

samuel je izuzetak, ipak zaboravio si da je rodjen: March 23 1978 - ne znam kako ti racunas, ali ja kako god okrenem dobijem 30-31
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #18
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ne odnosnio sam se na to da kad je bio u godinama kao rivas je bio već vrlo dobar
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ispravka, ferdinand ima takodjer 30
a rivas ima 26, dok terry 28

edit: pa kada je vec tako, ajde sada nadji igraca u njegovim godinama extra kvalitetnog
prije su bili puno kvalitetniji igraci nego sada, cast izuzetcima
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #20
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ma on ne pokazuje nikakav napredak, nije to sto on ne igra, nego je isti uvijek. A nesmije mu se desit da ga 36godisnjak trzajem tijela na pod baci, ono mi je smjesno bilo
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

meni je smijesnije kada te izbaci neko pindule nego jedan igrac koji igra top fudbal vec nekih 15 godina

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

on im je (giggs) bio najbolji igrac utakmice po meni
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #22
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

pa on je najvise problema pravio svojim iskustvom moze ko sta oce da prica a gigs je uvek bio klasa pa i sad je
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #23
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
edit: pa kada je vec tako, ajde sada nadji igraca u njegovim godinama extra kvalitetnog
Ispred njega su sigurno: Agger, Thiago Silva, Chiellini, Mexes, Micah Richards, Skrtel,.. Ovi boldovani su po meni extra materijal , ni Mexes nije za baciti.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #24
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Pa kako se neće prepasti,nije igrao 3-4 mjeseca i uleti iz vedra neba u prvi sastav utakmice protiv Uniteda,gdje je pritisak na igračima nevjerovatan.Nije čovjek odigrao 10 utakmica ove sezone kako treba računajući sva takmičenja,pa je valjda razumljivo da neće briljirati u takvoj utakmici.Ne znam šta je Mourinho mislio dobiti s njim,vjerovatno je išao na faktor iznenađenja,ali to mu nije upalilo.

Na stranu ova utakmica sa Unitedom,taj dečko ima talenat da bude kvalitetna zamjena dobrim štoperima,samo mu je potreban veći kontinuitet da to može i pokazati jer ga ozljede stvarno ne štede,a to mu je možda i najveći minus.

EDIT:
Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
burdisso mu može bit profesor za pozicioniranje, burdisso ima greške u svakoj n-toj utakmici ali ih odigra par bez greške, uostalom nije burdisso za posudbu
Kome Burdisso može biti profesor?Pa Burdisso je gori igrač od Ekrema Bradarića,a kamoli da ga se uspoređuje sa nekim drugim.Ako ćemo realno pričati,bez nekih suvišnih emocija,Burdisso je jedan od najgorih odbrambenih igrača što sam vidio u zadnjih desetak godina,u velikim klubovima.Ja u životu nisam gledao utakmicu gdje Burdisso nije napravio barem 5 kardinalnih,amaterskih grešaka.Uostalom,pozicioniranje i startovi su mu najveća slabost jer je očito da njemu fali inteligencije (bez ikakve šale).Jedino ga vadi što zna s vremena na vrijeme zabiti pokoji gol,i to je sve.

Last edited by Enfant Terrible; 26-02-2009 at 18:43.
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #25
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

zabije on i svremena na vreme i po koji autogol
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #26
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

možda je i gori od toga ali taj bradarić ne igra za inter niti bi grao za bocu
ne bio rekao da je to sve, pa nije bez veze igrao i za reprezentaciju, barem tamo nije situacija kao u klubu, neki su ozlijeđeni pa igraj ti burdisso, tamo može zvat bilo koga i nije bez veze upao u ponavljam reprezentaciju jedne argentine, a što se mozga tiče sigurno jedan rivas nema više mozga od njega

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
zabije on i svremena na vreme i po koji autogol
koliko ih je zabio?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #27
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ma meni Burdisso nije uopste toliko los, koliko ga poneki karikiraju.. Imao je black-outa, ako ko to zna, to mi znamo,ali.. Meni je on solidan igrac. I sigurno bolji od Rivasa (ogradjuem se, to je moje misljenje, ne znaci da je tacno).
Nera is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #28
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

pepe, vidić, richards, chielini, pa chivu kad je imao 26. Kad oni izađu na teren oni papaju malu djecu. Burdisso je bolji od rivasa meni. Burdisso nekad zna odlično odigrat , a nekad loše, dok kod rivasa je uvijek bilo loše kad sam ga gledo ili solidno nije imao posla.
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #29
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
možda je i gori od toga ali taj bradarić ne igra za inter niti bi grao za bocu
ne bio rekao da je to sve, pa nije bez veze igrao i za reprezentaciju, barem tamo nije situacija kao u klubu, neki su ozlijeđeni pa igraj ti burdisso, tamo može zvat bilo koga i nije bez veze upao u ponavljam reprezentaciju jedne argentine, a što se mozga tiče sigurno jedan rivas nema više mozga od njega
Ma ne igra Bradarić za Bocu ili Argentinu,ali zato igra za FK Travnik

Nije fazon što je Burdisso igrao u reprezentaciji,fazon je u tome koliko si standardan u reprezentaciji,a koliko je Burdisso standardan u reprezentaciji?I to ti isto tako ide od selektora do selektora,pa dovoljno je samo reći da Samuel nije dvije godine zaigrao za repku,a gdje se može porediti kvaliteta jednog Samuela i glupavog Burdissa?Pa i Zanetti nije igrao na svjetskom prvenstvu,pa to nipošto ne mora značiti da je Juan Pablo Sorin bolji igrač od njega,je li tako?

Meni je Burdisso po kvaliteti zadnji odbrambeni igrač Intera,i igrači poput njega su meni za kluba u srednjem dijelu tabele.Što se Rivasa tiče,mislim da je nekorektno porediti čovjeka koji nije deset utakmica odigrao (zbog ozljeda),ali ako baš inzistiraš,nađi utakmicu protiv Bologne iz prvog dijela ove sezone,pa vidi kako je Rivas odigrao dok se nije povrijedio.Eh onda uporedi,ima li Burdisso takav nastup u Interu protiv bilo kojeg protivnika od kako je u Interu?
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009   #30
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ja se sjecam tog meca, i mogu ti reci da uopste nisam bio zadivljen. Nista van solidnoga protiv Bologne od njega nisam vidjeo...
A to sto se povredjuje,jbg.. Zivot je kucka. Kakav je tek kvalitet jednog Viere? Ali su sve prilike da ce ga povrede poslati van Intera, u Portsmauth ili neku slicnu amatersku ekipu ( u usporedbi sa nama).
Nera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic