Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-09-2015   #736
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ahaha.. to Kova otvorio . Prevara za sada 4 od 4 .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2015   #737
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Maestro Mancini vraća Inter gdje mu je i mjesto
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2015   #738
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Psst, čut će te Sile, Moca, Bisc i vejza, onda si gotov .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2015   #739
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ako nas uvede u CL stavljam njegovu sliku za avatara. Al isto ako što smo na guzove dobili ovih 5 tako ako se sreća promjeni možemo izgubit narednih 5. Zato sačekajmo kraj sezone.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2015   #740
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moratti: "Mancini deserves 80% credits of Inter's current success."

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

Capello: "I repeat, I have a lot of respect for 1-0 result. I consider Mancini a top coach."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #741
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Smucio mi se lik i jedva cekam dan kada ce napustiti Inter, frajer pocinje protiv Fiorentine sa 3-5-2 formacijom i nekim eksperimentima samo njemu jasnim, Perisic je svugde igrao a na levom krilu najmanje.

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

Gde god sam citao poslednje dve nedelje svi zivi ga kritikuju zbog lose igre i forsiranja Palasia. Dve ozbiljnije ekipe u ligi i osvojen bod protiv njih, samo da ode, kad ga vidim digne mi se kosa na glavi.

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:32 ----------

Kad samo pomislim da mi je bilo drago kad je dolazio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #742
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kod Mancia mi se nikad nije sviđalo što neće uvidit i priznat pogrešku, ili ako je skonta bude prekasno. Nek se ugleda na Napolijevog trenera Sarrija, on je počeo u 4-3-1-2 formaciji koju je navikao igrati u Empoliju (a koja ne leži Napoliju jer su oni uvijek igrali sa krilima) i loše su ušli u sezonu, igra im bila ko u Manciovog Intera ali sa lošijom odbranom, čovjek uvidio pogrešku, prilagodio se timu, uveo formaciju sa krilima i ljudi ubijaju sve po Italiji, atomski fudbal. Tako to radi pravi trener
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2015   #743
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Mancini od pocetka trenerske karijere rupa ...pametnom dosta

Zaista, pametnom dosta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2015   #744
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera sto se uspeha sa Interom tice znamo da su dosli prakticno u vreme kada Inter nije imao nikakvu konkurenciju u Italiji, pokupili smo najbolje iz jubea koji je tada ispao iz lige i uz vec odlican tim dobili smo nepobediv u Italiji. Jedino sto je Mancini tada imao, to je velika sreca da tada bude trener Intera, bilo ko da se tada zatekao na klupi Intera bilo bi potpuno isto. Sto se Sitija tice, to je dobro poznata prica, neograniceni resursi i kupuj koga god hoces, u tom trenutku Fergi je igrao do samog kraja sa Utd. koji se posle te sezone potpuno raspao kada ga je drugi trener preuzeo, sto dovoljno govori o kvalitetu te ekipe Utd. i o velicini Ser Alexa koji je iz njih izvukao maksimum i bio glavni kandidat Manciniju koji je tada imao ubedljivo najbolju ekipu u PL. Uspehe sa Fiorentinom i Laziom ne bih zeleo da umanjim ali i mnogo manja trenerska imena su osvajala Kup Italije. A o njegovom trenerskom umecu dovoljno govore uspesi u evropi koji ni ne postoje, sa onakvim Interom on nije mogao nista vredno pomena uraditi u LP, naravno zato je i dobio nogu, posle njega dosao Jose, prosetao se lagano 2 godine kroz Italiju, overio put za Madrid i sve ostalo je istorija koju ce tesko neko vise ponoviti. Cao zdravo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2015   #745
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Odošmo u off-topic ali zaboravljaš da je i Mourinhu samo Roma bila konkurencija, baš kao i Manciniju, te da je i Jose osvajao u zadnjim utakmicama scudetto. Za City ti je argumenat smiješan jer je njegov prethodnik trošio puno više i nije osvojio ništa. Poređenja radi, pogledaj koliko je Jose potrošio u Chelseau svih godina koliko je bio njihov trener, pa je osvojio samo par puta premiership i kupove.

"Over the period between 2004 and 2014, no manager in the world has spent more money that Mourinho during his spells with Chelsea, Inter Milan and Real Madrid. Mourinho spent nearly €1bn (Ł701m) over the 10 year period, €22m more than his closest rival Carlo Ancelotti who succeeded him at Real."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 27-10-2015 at 03:22.
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #746
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Doktor ušao u hall of fame italijanskog nogometa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #747
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

kao najveca rupa ikada?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #748
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ne izvaljuj dera molim te, Hjuz potrosio vise para, proguglaj malo, pa ko je doveo Kolarova, Yayu, Balotelija, Silvu, Aguera, Dzeka, Nasria, Jeroma Botenga, Milnera, Stefana Savica, Klisija, Nastasica, Sinklera, Javia Garciu, Rodwela. Pa Hjuz je bre mala maca za ono sto je Mancini potrosio bre.

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

Mancini je igrace poput Javia Garcie placao preko 20 mil. covece.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #749
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja nerazumem neke ovde. U samom smo vrhu tabele i medju favoritima smo za scudetto... to što nismo smeli sanjati poslednje 3-4 godine sa raznim vucibatinama od trenera.

Sad kad imamo jako dobar i simpatičan tim i sposobnog trenera koji je majstor za osvajanje liga i stvaranje velikih timova opet nekim nije pravo.

Istina da nam igra nije najača strana ali pobede i bodovi se broje a ne igra. Igra če se s vremenom poboljašti sigruno.

Ja se nekam pitam dali bi za neke bio dovoljno dobar i sam Guardiola ili Mourinho il neko treči?
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #750
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Samo na gore navedene igrace, Mancini je potrosio 340,9 mil. evra u cent, uzmi slobodno izracunaj dera, dostupne su informacije, neke druge igrace koje je on mozda doveo, nisam racunao, jer njihova imena nisu bitno, sta je jos bitno, igrace koje je Mancini doveo dobijali su basnoslovne ugovore, sad sam ako hoces proguglaj za Hjuza da vidis dal je potrosi ovolike pare.

---------- Post added at 14:05 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

Kazes nismo smeli sanjati sa nekim drugim trenerima Q, pa nemoj zezati nego vrati film pa reci da li je neko od prethodnih trenera imao na raspolaganju da za jedno leto potrosi 100 mil. za transfere.

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

Da li se nesto promenilo u igri Intera od kako je Mancini trener, nije, ista dosadna igra a 10 kola je vec odigrano, tu su rezultati, ali zar ne mislis koliko dugo ce biti prisutni ako ovako nastavimo, protiv Bolonje smo pukom srecom izvukli 3 boda, Destrov promasaj za naj promasaje.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic