Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-02-2012   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Gdje je taj Portovac, gdje je Alvarez, gdje je Coutinho, cc..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #17
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Odlicno dugo nisam gledao bolji Inter, sta reci, gazenje...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #18
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

ma dajte ljudi,sta ocekujete,pogledajte nas vezni red samo....cambi i palmbo su skoro isti tip igraca,nisu nesto za napada a zanetti i obi na bokovima tanki strasno...bolje da je stavio alvareza i zaratea umjesto obija i zanettia...
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #19
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default



poluvrijeme 2-0

Sto je najtuznije mi smo ti koji treba da budu zadovoljni rezultatom, jer Roma je pored ova dva gola imala jos sansi. Ovo vise lici na neku trening utakmicu Rome, il utakmica izmedju Barce i tamo neke ekipe, kad se igraci samo zaje.... Mogu zabiti gol kad god hoce, al et ono zanmljivije je ovako trehat protivnika.

Imali smo i mi jednu sansu, Milito, al jadan pretrco 30m i kad je usao u 16 nije vise imao snage za sut.

U drugom poluvremenu ocekujem da Roma sama sebi zabije 2 gola
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #20
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

ovo je maximum što ovaj trener može ostvariti
nikad nije bio neki taktički mag , 4-4-2 mu je zakletva ,
naši to hvala bogu ne znaju igrati
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #21
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

a sta ovi igraci inace znaju nesto igrat?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #22
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

S Obiem i Zanettiem imamo 2 igrača manje,do kraja bi Roma još mogla 2 utrpati.mi eventualno možemo zabiti gol iz Militovog solo prodora ili iz kornera...ma glavno da smo poslali Coutinha na posudbu jer imamo previše ofenzivnih veznih,a njima je Lamela glavni igrač...sad postaje i više nego jasno zašto Ranieria zovu Filozof
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #23
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

ahahahahah,ma dobri smo kad skontas da igraju obi,zanetti,cordoba a i ostali nisu daleko od njih
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #24
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

jao gluposti a Hiddink slobodan ko tica
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #25
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Nije kriv Ranieri jebemu sunce....promjenili smo 4 trenera od roku u 18 mjeseci...Benitez, Leonardo, Gasperini, Ranieri...i stalno ista priča

kako da igramo, kad nema Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana i Guarina...

a to su jedini u našoj ekipi koji imaju kvalitetu zvanu kreativnost...

Danas smo imali 8 defanzivaca i 2 špice, normalno da se nije dalo igrat...a isto tako na klupi golman, 3 centralni braniči, 1 bek (faraoni), 1 CM i jedan špic (castaignos)..

MI NEMAMO KRILNIH IGRAČA...To nam je največi problem...Benitez je tražio Kuyta i Sancheza, Gasperini Palacia i Lavezzija, a isto tako je Ranieri rekao da nam treba krilni igrač pogotov na levoj strani, jer na desnoj to može bar malo regulirat jer imamo Maicona tamo...

I šta bi tu Hiddink napravio?? kako bi on to složio?
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ranieri je pogrijesio, previse ofanzivno je krenuo, formacijom 6-2-1-1 previse smo rizikovali nazad, ali posto smo ostvarili povoljan rezultat, samo 2-0 za Romu, izmjenama povukli smo se i poceli u drugom poluvremenu sa formacijom 6-3-1.

6-2-1-1:
Zanetti Maicon Lucio Samuel Nagatomo Obi
Cambiasso Palombo
Pazzini
Milito

6-3-1:
Zanetti Faraoni Lucio Cordoba Nagatomo Obi
Cambiasso Poli Palombo
Milito

Daj Moratti, skupi hrabrosti i otpusti ga, da nastavimo sa tim tempom otpustanja trenera od odlaska Mourinha. Treba nama jedan Rajkaard koji ima muda igrati ofanzivno, Coutinho i Alvarez truhnu a Palombo igra .

---------- Post added at 16:44 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Grujinho, a Benitez kad je igrao sa trecim sastavom, nije valjalo? Nagatomo i Palombo danas su samo popunili sastav.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #27
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post

Grujinho, a Benitez kad je igrao sa trecim sastavom, nije valjalo? Nagatomo i Palombo danas su samo popunili sastav.
Prvo kao prvo bio sam među rijetkima koji su željeli da Benitez ostane do kraja one sezone, jer su se nam počeli vračat glavni igrači....

Drugo kao drugo, samo mi reci gde je danas Ranieri pogrešio...Pa mi smo u utakmicu išli sa 9 braniča, 4 vezna (3DM-a) i 3 špica...

KRIVA JE UPRAVA i NAŠA JEBENA TRANSFER POLITIKA (od izbora trenera pa do izbora igrača)...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ko je kriv sto smo usli u utakmicu sa toliko defanzivaca? Moratti, Branca ili Ranieri? Ali utjeha je sto gubimo 4-0.

Sreca, Milan i Juve igraju 0-0.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #29
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Nije kriv Ranieri jebemu sunce....promjenili smo 4 trenera od roku u 18 mjeseci...Benitez, Leonardo, Gasperini, Ranieri...i stalno ista priča

kako da igramo, kad nema Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana i Guarina...

a to su jedini u našoj ekipi koji imaju kvalitetu zvanu kreativnost...

Danas smo imali 8 defanzivaca i 2 špice, normalno da se nije dalo igrat...a isto tako na klupi golman, 3 centralni braniči, 1 bek (faraoni), 1 CM i jedan špic (castaignos)..

MI NEMAMO KRILNIH IGRAČA...To nam je največi problem...Benitez je tražio Kuyta i Sancheza, Gasperini Palacia i Lavezzija, a isto tako je Ranieri rekao da nam treba krilni igrač pogotov na levoj strani, jer na desnoj to može bar malo regulirat jer imamo Maicona tamo...

I šta bi tu Hiddink napravio?? kako bi on to složio?
kume kriv je ranieri itekako sjeti se rome pod njim ista igra , sjeti se juvea pod njim ista igra bez muda 4-4-2, chelsea opet jebeni 4-4-2
loš je lik staromodan, ne zna nabrijat igrače motivisat i nikad nije ni znao

Hiddink uvijek izvuče maximum iz onog što ima a nekad i više od toga,
pa jbg što i dera reče benitez nije ovako gubio s fackin juniorima u prvih 11
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012   #30
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ko je kriv sto smo usli u utakmicu sa toliko defanzivaca? Moratti, Branca ili Ranieri? Ali utjeha je sto gubimo 4-0.
Ranieri sigurno ne, jer su nas pogodile ozljede. Nije, da je on na klupi ostavio Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana, Zaratea i ostale...

jednostavno za ovu utakmicu nismo imali drugih igrača osim defanzivaca i 3 špica


Benitez:"Želio sam Kuyta i Sancheza"

Gasperini:"Trebaju mi krilni igrači. Lavezzi i Palacio" Inter proda Eto'oa i dovede Forlana koji nije odigrao 2 utakmice i smotanog zaratea.

Ranieri"Treba mi lijevi krilni napadač" Inter poslao Coutinha na pozajmicu
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic