Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-01-2011   #1
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default "Il Kapitano" o najdrazim uspomenama u Interu!



Intervju sa Zanetijem za danasnji broj Gazzete delo Sport. "Il kapitano" govori o emocijama koje je doziveo u Interu,i dobre i lose.

Zapoceo je sa 2 anegdote,prva je za Tariba vesta:

"Taribo je najludji od svih klupskih drugova koje sam imao.Mora da mu se kaze po 20-30 puta za nestoo.Na treningu Lipi mu je rekao da ne ide u napad.Jednom,dva put,tri put...nista! Lipi prekine trening i pita ga : Dobro,Taribo slusasli ti mene? a Tarbio odgovara: Zato sto je meni Bog rekao da idem napred.

Drugi je bio oko Ivana Zamorana:

"Kada me je pozvao Zamorano u svoju kucu na jednu od onih religioznih veceri na kojima treba da se pomolite pa da vecerate,otisao sam u 7 sati. U osam smo se moli,u devet smo se molili,u 10 smo se molili i nakraju jeli u ponoc."

Najlosije drustvo u Interu:

"Ciraiako Sforca.Nikada se nije smejao ."


Kazite nam nesto o malo tuznijim i tezim momentima:

"5.maj 2002,toliko ulozenog rada ,koji je propao za samo 90 minutam.Najtezi trenutak bio mi je u Firenci ,protiv Fiorentine 2006 godine. Dzakinto Faketi umro je 20 dana pre. Napisao sam "Ti si sve sto covek treba da bude.Nedostaja ces nam .Dovidjina Dzakinto."

A zatim se Zaneti vratio na srecnije teme:

"Siena 2007,prvi Skudeto osvojen na terenu.Takmicenje u Napolju okji je vise od obicnih emocija.Najcudniji protivnik? Nedved,na utakmici Inter-Lazio trcao je 90 minuta gore -dole bez ikakve potrebe da se zaustavi."

Kada zavrsavate karijeru: "Ne znam ali zelim da budem na San Siru.Ako zelite da zapamtite dve decenije svog zivota,onda je to najbolje da bude kod kuce,zar ne?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic