Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub

Klub Kutak za clanove foruma

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-03-2009   #31
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

kad vec necete da pricate o area 51 da vidim kako stojite sa slijedecom teorijom

9/11

Teroristički napadi 11. septembra 2001. godine su bili serija koordiniranih napada protiv Sjedinjenih Američkih Država koji su se dogodili u utorak, 11. septembra 2001. godine. Prema zvaničnom izvještaju 911 Komisije, 19 osoba u službi Al-Kaide, mreže militantnih islamističkih organizacija, je otelo četiri američka aviona. Dva su udarila u Svjetski Trgovački Centar (STC) na Manhattan-u u New York-u, po jedan u svaki neboder u 17 minuta razlike, ubrzo nakon čega su se oba nebodera srušila. Treći avion je udario u Pentagon, glavno sjedište Ministarstva odbrane SAD-a u općini Arlington, državi Virginiji. Četvrti avion se srušio u ruralnom dijelu općine Somerset u Pensilvaniji 130 km istočno od Pitsburga nakon što su putnici pružili otpor otimačima

eto to je slubena verzija na wiki

eh sad da cujem vas
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #32
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

pa koja moze bit druga verzija hulle?ajde pricaj..pa cu ti nesto vec odg..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #33
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

pa druga verzija je naravno INSIDE JOB
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #34
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

nema sanse..ne znam..pa ovi iz al kaide su prihvatili krivicu na sebe..ajde sad pomisli da ti uzmes avion i zaletis se u neku zgradu u Sarajevo..to je suludo..znam da ces reci sad zbog rata po Aziji su to napravili ali..po meni teroristi..al kaida i to je to..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #35
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
nema sanse..ne znam..pa ovi iz al kaide su prihvatili krivicu na sebe..ajde sad pomisli da ti uzmes avion i zaletis se u neku zgradu u Sarajevo..to je suludo..znam da ces reci sad zbog rata po Aziji su to napravili ali..po meni teroristi..al kaida i to je to..

hehehhe

el kaida priznala nesto? ko je el kaida? osama bin laden? ko je taj? ne znam koliko se ti sjecas ali nakon napada osama je rekao da on nije odgovoran za tako nesto da bi kasnije izasla snimka na kojoj "osama" govori da je kriv...

medjutim kada se usporede ta dva video zapisa i vidi se da se ne radi o istim osobama..


kada bi ja uzeo avion nebih ga znao ni pokrenuti ..a na slicnoj razini znanja su bili i ti navodni teroristi al za cudo bozije pa neki od tih terorista sa liste su zivi i zdravi i rade u s.arabiji, i dr arapskim zemljama i nikad nisu bili u ny...ali kako je to moguce ako su bili u avionu morali su poginuti
hm sigurno ih je koperfild naucio koji trik

znas li slucajno kada se projektuje neboder da se testira na udare vjetra, aviona.......
ne....e pa jeste... avion NE MOZE SRUSITI ZGRADU

sutra ces dobiti sire objasnjenje
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #36
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

uh jbt.. daj sad objasnjenje... hehe.. vrlo zanimljiva teorija.. nisam se bavio istrazivanjima o tome ali javna tajjna je to sto si napisao hulle ... iako sam cuo vrlo sturu verziju naravno..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #37
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ja imam na tone materijala o tome

evo jos malo info o 9-11

avioni uopste nisu bili putnicki
u pentagon nije udario avion (nije pronadjen nijedan djelic aviona...navodno sve je izgorjelo ali ostao je citav pasos na kojem se vidjelo ime muhamed ili vec...tra la la uglavnom arapsko...sada bi se svaka osoba koja ima i trun inteligencije zapitala...pa kako je moguce da ogromni putnicki avion nestane u pozaru a ostane citav pasos koji je napravljen od papira..............jel treba pomoc hehehe)
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #38
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

to je mnogo dublje nego sto sam pretpostavljao.... kao sto kazes tu hiljadu sitnica ima koje stvaraju utisak da je to ono sto se pokusava dokazati.... da ne bi sada previse to rastezali.. hulle ce ak bude raspolozen to fino srociti u jedan fini sastav
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #39
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Hulle, ti si pametan momak
Sto se tice AREA51, potpuno se slazem. To je samo kvazi paravan za druge baze.
Za vanzemaljce mozda postoje, ali me iskreno, mali posao za njih. Nisu mi interesantni.
Sto se tice 9.11. nije ti losa teorija... Cuo sam neke slicne. Cak sam cuo da je u svoj toj prici moguce partnerstvo izmedju jedne teroristicke organizacije i USA vlade. Ovi su dobili razlog da napadaju Bin Ladema i drzave sa Istoka, dok je ova organizacija, naravno, dobila lovu
Nera is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #40
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

hocu sutra..posto mi je sad zaista mrsko da kucam..po noci

a evo jos jedna zanimljiva stvar

o toku "napada" bush je bio u nekoj skoli citao neke bajkice hehe..i svi oni koji su to pratili mogli su vidjeti ..ima i video.... da dolazi neki sikjuriti i sapce busu o tim avionima tj o napadu,,udaru dr aviona....tra la la a bush miran ko...
medjutim ono sto je interestantno je slijedece

i za ovo ima video zapis....bush je u jednom razgovoru rekao da je prije nego sto je usao u ucionicu na tv koji kako on kaze je ocigledno bio upaljen je vidjeo kako je prvi avion udari u wtc i kako je on tad pomislio..a navodno i on se razumije u upravljanje avionima...pa ovo je sigurno neki uzasan pilot....

sta je tu sad zanimljivo..pa dosta toga..ali najzanimljivije je...da je bush VIDIO UDAR PRVOG AVIONA...
eh sad kako je on to uspjeo...NIJEDNA TV POSTAJA TO NIJE PRIKAZALA U TOM TRENUTKU...to je objavljeno tek kaaaasnije

kako je on vidio......?????
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #41
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

pomogla mu vidovita Dzemila i saradnici hahaah.. salim se.. jedino sto znam je da busha ne mogu smisliti a da je to sve mutljavina njegove vlade idu u prilog ove konstatacije gore navedene
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #42
ac1d
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Posts: 227
Default

Al Qaeda znači baza podataka,i njih je CIA uvjezbavala da se bore protiv Rusa (pod cijom vlascu je bio Afganistan).

Napad je izvrsen da bi se doslo do bogatih naftnih rezervi i sto je jos vaznije opijuma.

Nakon "oslobodenja" Afganistana proizvodnja opijuma je porasla,i okrecu se veliki novci na heroinu i drugim drogama.

Bushev stari je suradjivao sa Bin Ladenovom familijom,i obogatio se na nafti,dok je djeda Bush suradjivao sa I.G. Farben tvornicom iz Njemačke koja je proizvodila kompletni asortiman za Njemačku vojsku ,uključujući gas za ubijanje židova.

Preporucam pogledati film Zeitgeist koji govori o manipulaciju ljudima putem religija,novca i medija ,te takodjer o 9/11.

http://video.google.com/videoplay?do...Dg&q=zeitgeist
ac1d is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #43
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ako je neko zainteresovan mogu vam staviti i knjigu koja govori o pravoj istini u vezi 9-11 i jos dosta toga
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #44
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

ma nece smetati ak postavis materijala... ima nas kojima je to zanimljivo ...
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #45
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

eto onda sutra to ide laganini..a ovdje cemo razraditi ovih 10 teorija....
hulle is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic