Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-03-2014   #61
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Hajd neces li naslutiti ponudu za japansku amebu.. ali cisto sumnjam da ce ga Tahir prodati, ne da on svog zutonju.
Johnny ne vrijedi ni 5 a kamoli 7,5. Niko nije toliki degen da dovede takvog antitalenta i ulozi milione u njega. To je jedino bio Brancin fetis.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Za Nagu zna cijeli svijet
Dobre viceve pišeš u zadnje vrijeme. Ako ga ko bude htio, neće ponuditi više od 10m . Jony kako je krenuo, mogao bi završiti na SP, a nakon toga Jonyja će htjeti svi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #63
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Dobre viceve pišeš u zadnje vrijeme. Ako ga ko bude htio, neće ponuditi više od 10m . Jony kako je krenuo, mogao bi završiti na SP, a nakon toga Jonyja će htjeti svi .
Johnny bi mogao završiti na SP-u, ti kako to pričaš čovjek bi pomislio da je to neko dostignuće, pa i naš Avdija ("speed demon" ) će završiti na SP-u. A Nagatomo ne samo da je bio na SP-u nego je i bio u idealnom timu SP 2010 (prema izboru jednog Arsena Wengera) i odmah nakon toga bio i u idealnom timu Azijskog prvenstva, pa nakon toga bio u idealnom timu polusezone Talijanske lige i tada je došao u Inter. De mi reci šta je Johhny postigao u životu.
A to da je Nagatomo jedno 100x poznatije i cjenjenije ime u svijetu fudbala pa to je valjda svima osim tebe jasno tako da ne znam šta bih ti rekao a da ne bude vic za tebe .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 28-03-2014 at 15:43.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #64
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Porediš repku BiH (koja ima nekih 4m stanovnika) sa Brazilom i Italijom? U idealnom timu Wengera, treba li to komentarisati ? Azijsko prvenstvo, WOW, tamo igraju samo najbolji igrači svijeta! U idealnom timu slabašne Serie A, i to samo na polusezoni, WOW.


__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #65
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

1. Kako ćeš ozbiljno raspravljat sa čovjekom koji ismijava Wengera. Čovjeka koji bolje od bilo koga zna otkriti talenta. Pa naravno da mi je vjerodostojnija lista koju napravi Wenger nego npr. uredništvo Goal.coma ili EuroSporta ili SportSport.ba.
2. Nagatomo je bio izabran za najboljeg igrača Azije u kojoj možda ne igraju najbolji igrači svijeta ali ipak igraju Kagawe, Honde i sl. igrači koji ove naše mogu naučiti igrati lopte. Ne znam kako možeš toliko podcjenjivati čovjeka koji je izabran za najboljeg igrača jednog tako velikog kontinenta (a da nije Australija).
3. Bio u idealnom timu polusezone slabašne Serije A. Zašto samo posusezone? Zato što je na toj polusezoni prešao u Inter, eto zašto. Ali evo pitanje za tebe? Kad je već serija a tako slabašna, zašto onda Johnny ne bude u idealnom timu polusezone.

Naga ima toliko uspjeha iza sebe, a Johnny nema ama baš ništa. Eto ja sam tebi naveo Nagine uspjehe kojima bi se ponosio svaki igrač. A de ti meni navedi Johnny-jeve?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kagawa, Honda, WOW, kako su se samo proslavili u ligi petici. Previše se oslanjaš na takvu statistiku, imaš igrače svjetske klase koji nikada nisu nagrađivani - Zanetti?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #67
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera, uvijek me zaboli glava kad uletim s tobom u raspravu. Ja tebi koliko-toliko argumentovano nešto kažem, a ti krajnje subjektivno i bez ikakvih valjanih argumenata. Ja argumentovano kažem da je čovjek bio najbolji igrač Azije, a ti odgovoriš: jebo Aziju ko da tamo ima dobrih igrača. Ja kažem da je Nagu jedan stručnjak kao što je Wenger izabrao za najboljeg beka SP 2010, a ti počneš ismijavat Wengera. Ja kažem da je Naga došao u Cesenu toliko dobro igrao da su ga izabrali u idealni tim polisezone što je bilo dovoljno Interu da ga odmah dovedu, a ti na to kažeš da je "inter doveo polovnjaka, i da ga inter nije unazadio". Pa kako onda uopće pričat s tobom kad sve što ja kažem za tebe je vic, jbt nisam ni znao da sam toliko duhovit .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #68
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nagatomo je bio cak kapiten Japana neko vreme dok nije Honda postao dobar.

Kad smo ga mi kupovali gledali su ga i scouti Barcelone.

Dera kazes da previse gledamo statistiku... a bas ti se najvise volis hvaliti statistikama kad zagovaras nekog igraca (pogotovo kad ti blatim Milita )

Samo kad se setim onih Jonathanih klipova od lani..... Njegovih harlem sejkova.

Kod Nagatoma je jedino greska sto igra na levoj strani a on je desnjak.... zato nekad njegova centriranja su pomalo cudni. Mi nemamo pravog levog beka sa cistom levicom i to nas jebe vec odkad je Maxwell otisao.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 28-03-2014 at 18:31.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Rekao sam TAKVU statistiku. Da vi meni navedete broj asistencija, broj dobijenih duela, to je ok .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #70
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Nagatomo je bio cak kapiten Japana neko vreme dok nije Honda postao dobar.

Kad smo ga mi kupovali gledali su ga i scouti Barcelone.


Samo kad se setim onih Jonathanih klipova od lani..... Njegovih harlem sejkova.

Kod Nagatoma je jedino greska sto igra na levoj strani a on je desnjak.... zato nekad njegova centriranja su pomalo cudni. Mi nemamo pravog levog beka sa cistom levicom i to nas jebe vec odkad je Maxwell otisao.
bio neko vrijeme sto vise nije ??

gledali su skauti barcelone i malog samira radovca iz sarajeva pa je li sad igrac za barcelone ??

ti se previse sjecas tih klipova pa ne vidis ociglednu stvar da imas trenutno najboljeg desnog beka u ligi

sinoc je u 2 navrata johny presao lijevo gdje nagatomo i perfektno ubacio u 16
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #71
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To samo sinoc i jos nekih 5 utakmica a gde je onih ostalih 25.

Rekao sam sto nije jer Honda ima veci renome u Japanu trenutacno, jer je on prvi lider tima. Naga je bio i kod nas kapiten kad nema celavog, samuela ili zanettija, i to se broji, jer se tu vidi koliko je igrac vazan u timu.

Jonahan pored Lichsteinera, Isle, Cuadrada, Maicona i Baste i jos ko bi se nasao.... nema sanse.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #72
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Lichsteiner , pa ti samo manager gledaš.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2014   #73
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

A ti samo Jonnya vidis. Za tebe je svaka fukara od igraca dobra koju je retard Branca doveo preko veze.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2014   #74
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta ti je, Schelotto igračina!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2014   #75
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
To samo sinoc i jos nekih 5 utakmica a gde je onih ostalih 25.

Rekao sam sto nije jer Honda ima veci renome u Japanu trenutacno, jer je on prvi lider tima. Naga je bio i kod nas kapiten kad nema celavog, samuela ili zanettija, i to se broji, jer se tu vidi koliko je igrac vazan u timu.

Jonahan pored Lichsteinera, Isle, Cuadrada, Maicona i Baste i jos ko bi se nasao.... nema sanse.

ja i ti toplo preporucio da pogledas sve akcije kod golova ove sezone od intera pa ces da vidis da je upravo jonathan nosioc ekipe

meni je zao ali je nagatomo veci renome u japanu nego doticni honda i btw nije honda kapiten vec je makoto hasebe kapiten japana

i zadnje od svih tih sto si nabrojao bekova jonathan ima daleko bolju sezonu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic