Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-02-2014   #31
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Neznam po cemu je Biscione Dzonatan bio dobar,on je krilni igrac i da bi dobio prolaznu ocenu,morao je napraviti neki dobar prodor po strani,uputiti neki koristan centarsut a ja bas nisam primetio da je on nesto od toga uradio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #32
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Odbrana je bila dosta dobra, a čini se da je tome uzrok Samuel. Kad ima jedan tako iskusan stoper koji dobro igra onda i ostala dvojica su mnogo sigurnija. Ako odbrana bude nastavila u ovakvom stilu mi bi mogli nagurat 4-5 uzastopnih pobjeda. Sjetite se početka sezone, tada je Campagnaro bio doktor i čitava odbrana je bila beton i mi smo sve pobjeđivali dok se Campa nije povrijedio. Sada imamo Samuela, jest da nisam siguran da li će Samuel moći u kontinuitetu dobro igrati ali ako uspije ja sam siguran da će čitav tim proigrat pogotovo što sad imamo dobrog organizatora igre (Hernanesa). Ne znam ali ja sam počeo malo sanjati o CL, nikad se ne zna u fudbalu jer liga je slaba i ako mi malo proigramo i napravimo seriju pobjeda vrlo brzo ćemo se naći u zoni 3-eg mjesta. Ali Icardi mora igrati.

@Dera, ne očekujemo mi od Milita da igra poput Suareza nego da igra poput Icardija .

@Sile, nisam mislio da je Johnny bio predobar, ali je bio solidan. Nije griješio, nisu ga predriblavali i nešto se "vrtio" u napadu. Ali naravno nabolje bi bilo da igraju Nagatomo na desnoj strani a D'Ambrosi na lijevoj.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-02-2014 at 00:20.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Neznam po cemu je Biscione Dzonatan bio dobar,on je krilni igrac i da bi dobio prolaznu ocenu,morao je napraviti neki dobar prodor po strani,uputiti neki koristan centarsut a ja bas nisam primetio da je on nesto od toga uradio.
Gledao sam utakmicu sa navijačem Reala, i po ulasku D'Ambrosia pita zašto smo doveli beka, ja odgovorih Yuto i Jonathan variraju, a on odgovara - Jonathan vam je odličan, ne znam šta očekujete, u odbrani ga onaj nije mogao proči niti jednom (to je spomenuo i komentator), a imao je prodora, lopte nije gubio.

To da je Jona samo krilo ne provaljuj se, znaš kakva bismo bili rupa da se Yuto i Jontra ne vračaju nazad. Imao je dobrih ubačaja, koji nisu završili golom, pogledaj utakmicu opet.

Tvoj problem je što ako ne igra poput starog Maicona, ne valja. Pogledaj Maicona u Romi, nije ni prvi tim! Milito nije onaj stari, ne igra kao sada Suarez i ne valja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #34
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Eto Biscione i ako nam se misljenja poklapaju cesto,ovaj put te nemogu podrzati sto se Dzonatana tice.Ja jednostavno ne vidim svrhu njegovog angazmana i nikad mi nece biti jasno zasto on igra u prvih 11 cak i u ovakvom Interu.

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Dera sa formaciom koju forsira Mazzari od krilnih igraca se ocekuje da sto vise budu prisutni u napadu i doprinesu u stvaranju sansi i asistiraju pri golovima,to ti i sam dobro znas i neznam sta ih koji k.... branis kad su nula i jedan i drugi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #35
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

ma kakav ba jonatahan, nagatomo ili dambrosio na desnom boku kakve picke materine, tata zanetti tu mora da igra i gotova prica
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile, ali im je i zadatak da brane gol. Kada jedan navijač Reala koji ima Marcela i slične kao bekove kaže za Jonathana da je dobar, upitajte se koliko ste objektivni. Vjerovatno se sjetio kako ga i Ronaldo na turneji nije mogao niti jednom proći.
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/t3sgcbm1-Jw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #37
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Sta johny vam nije valjao ?? Pa covjek je u prvom pojeo kvadradapa se morao seliti desno da bi mogao da igra .. onda vargas u drugom nije lopte provukaao kraj njega .. naprijed je probio sasvim dovoljno obzirom da je imao mnogo defanzivnih zadataka !! Kvadrada i vargasa ganjati nije bas jednostavno .. ovaj sile i mnogi mi nece biti jasni oko johnya .. da vam nije johnya ove sezone inter ne bi dao ni 10 pogodaka u tekucoj sezoni .. pogledajte malo akcije kod golova i vidjecete da je johny direktni ucesnik kod 80 posto pogodaka !!

A sama fiofentina je bila ocajna i umorna i beh par prvotimaca sve sem pobjede bi bila nasa sramota ako se realno sagleda !

Icardi je sinoc dva put zabio ne samo jednom kao prethodnih vikenda :p
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #38
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Kad bi zaigralo samo Kova i Icardi umjesto Milita i Kuzme i bilo bi odlicno, jos D'Ambrosio i dosta dobro...

Ajde valjda uvezemo par dobrih rezultata, nadam se da ce i Palacia opet krenuti golovi...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kova umjesto Kuzme . Sjevali bi golovi, ali u našoj mreži. Koliko je samo taktičkih faulova napravio sinoć Kuzma, bez kojih bismo primili gol, koliko je lopti ukrao, presing vršio da se igra ne bi rasplamsala na našoj polovici, i kako je pokrenuo akciju kod prvog gola, to sa sigurnošću ne bi radio Kovačić i rezultat bi bio daleko od ovog.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #40
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Umjesto Kuzme nego sta...Ali zamijenit mjesta njemu u Hernanesu...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/zVbgqRjrwBk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

WTF :/?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #42
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma nazvao ih selektor reprezentacije Kolumbije i reko da će ih je*at obojicu na slijedećem reprezenativnom okupljanju ako ne izglade odnos
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #43
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

After yesterday’s victory, Giuseppe Bergomi on Sky talked about the match winner Mauro Icardi who scored on his first contact with the ball: “Mauro has scored 3 goals on 22 contacts with the ball. 3 important goals against Juventus, tonight and against Cagliari: he is a true center forward, but needs to improve his interaction with his attacking partners. The celebration? He wanted to say ‘Keep talking, meanwhile I’m scoring goals’.”
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/cU3qEj023XA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #45
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Al je lood:-)))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic