Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-01-2014   #31
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

de ba dera bgt...da Kova dobija sansu ko Kuzma, i da ga ne gura nazad na jebeni DM...pa on ne mije preci pola centra, mora se osloboditi lopte prije nego predje pola centra...
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #32
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Transparent pred pocetak tekme:
" Tri jednostavna pravila
1) nikad ne pregovaraj s Rubentusom i BBilanom
2) Thohire odmah stavi svog čovjeka od povjerenja
3) stara uprava: svi odmah kući !!! "
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #33
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Sad je najbolje okriviti decka od 19 godina za poraz i prodat ga odma, a naravno ostavit Milita, Cambiasa i ostale ''mladice'' koji nemaju volje za zivotom a kamoli igrom. A ova njegova formacija je presmijesna. Presmijesan trener kojeg treba odma maknit iz kluba. Pa ko normalan igra sa tom formacijom a bekovi su nam tipovi poput johnatana i nagatoma??
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #34
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dondaniello View Post
Sad je najbolje okriviti decka od 19 godina za poraz i prodat ga odma, a naravno ostavit Milita, Cambiasa i ostale ''mladice'' koji nemaju volje za zivotom a kamoli igrom. A ova njegova formacija je presmijesna. Presmijesan trener kojeg treba odma maknit iz kluba. Pa ko normalan igra sa tom formacijom a bekovi su nam tipovi poput johnatana i nagatoma??
Igrao je i prošlu više od 60min, također ništa posebno nije pokazao.
Quote:
Originally Posted by adointer View Post
de ba dera bgt...da Kova dobija sansu ko Kuzma, i da ga ne gura nazad na jebeni DM...pa on ne mije preci pola centra, mora se osloboditi lopte prije nego predje pola centra...
Igrao je i prošlu više od 60min, također ništa posebno nije pokazao. Dobio je on priliku i kao AM, ništa bolji nije bio.
Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Potpis.
Kako je Kova izgledao kad je Strama bio tu a kako sada?
Od najboljeg igraca uz Palacia, Mazzarri je napravio amatera. Momak se pogubio kao abdest.
Sve senatore (sem JZ4) nabiti nogom, kao i trenera i krenuti ispocetka.
Kova je uvijek igrao toplo/hladno. Kad se sjetim prodaje Coutinha a nakon toga dovođenja Kovačića plače mi se.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #36
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Dera, ne možeš to pisati nikako!!
Kova je trebao biti standardan član prve postave ove godine, a umjesto toga on se unazadio pod vodstvom ovog "trenerčine".
Suludo je pričati šta je sve trebalo biti, ali nije, jer imamo ovog stručnjaka na klupi. Trebalo se izdefinisati par mladiča koji će nositi Inter u slj sezonama, a umjesto toga nama Kuzmanović i Cambiasso te Milito "nose" igu.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #37
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Najbitnije je da smo poceli skupljati bodove...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #38
jasko__10
Esordienti
 

Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default

Kriza u Interu postaje sve dublja. Nezadovoljstvo navijača zbog slabih rezultata, ali i zbog rada uprave kluba je sve veće. Danas su fudbaleri i trener Intera salvama zvižduka ispraćeni sa Đuzepe Meace posle mršavog remija sa fenjerašem Katanijom. Valter Macari je bio vidno nezadovoljan takvom reakcijom publika i posle meča je kritikovao navijače.
“Ovi igrači koje imam na raspolaganju nisu navikli na ovakav pritisak. A, tokom nedelje je bilo mnogo skepse i pesimizma od strane medija i navijača. Problem našeg tima je neiskustvo. Ne govorim to samo sa aspekta proseka godina. Imam igrače poput Džonatana, Alvareza i Kuzmanovića koji nisu više mladi, ali im nedostaje iskustva za ovaj nivo fudbala. Među navijačima nema entuzijazma i kada igramo na našem stadionu, osećamo se kao da igramo pred praznim tribinama. Upravo zbog tog pritiska sa tribina, dolazi do grešaka u igri. Opuštenije nam je bilo da igramo prethodne nedelje u gostima u Đenovi, nego danas pred našom pulikom. Kakva je situacija trenutno, bolje nam je da igramo u gostima nego na svom terenu… Ako navijači žele da protestvuju protiv uprave, neka to rade posle meča jer ovim igračima je potrebna podrška”, rekao je ljutiti Macari posle meča.
Osvrnuo se Macari i na nedavnu aferu oko propale trampe sa Juventusom: Guarina za Vučinića u kojoj su navijači žestokim protestima naterali upravu kluba da otkaže ceo posao. Makar se tako mislilo do danas…
“Samo ću reći da pritisak navijača nije bio jedini razlog za otkazivanje trampe. To je ono što su mi rekli u upravi kluba. Rukovodstvo zna šta sam tražio od njih za ovaj prelazni rok i nadam se da će uspeti da ostvare neki od tih ciljeva.
jasko__10 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #39
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Opet se dera okomio na Kovu.

Čovek ima jedva 19 god ulazi konstantno sa klupe (zadnjih 30 min) i on za razliku od Milita ne sme napraviti nijednu grešku za razliku od njega inače ga čeka permanentna klupa... takav je život na žalost mladih igrača u Italiji. A još konstantno ga forsira na pogrešnu pozicju koja mu ne odgovara još povrhu uvek se mu sakati Alvarez meša u organizaciju igre i ubacuje se mu pred njim.

Šta je Milito pokazao za ove poslednje dve utakmce (ili koliko jih igrao) ništa.... čovek dobiva 5M€ i jedva se vuče po terenu, za te pare bi trebao svake utakmice gol zabiti još pogotovo ako je napadač bez opravdanja. Čovek je gotov totalno jedva trči nije više to onaj stari Milito kao nekad i ne zaslužuje više da bude starter u ekipi. Ja se kladim da bi Icardi zabio sigurno kojeg ako bi ušao i neznam zašto ga nije uveo. Milito je trenutno igrač za zadnjih 15-20 min i ništa više. Bezbroj puta je lopta ušla u kazneni a Milita nigde. Tako da nemoj mi ga više hvaliti molim te, jedva čekam kad če proči tih 5 meseci i da vidim ledja ovim 8-9 igračima koji se več nekoliko godina svercaju po klubu.

A i Kuzmanović i Jonathan su dokazali svoje kvalitete. To pojma nemaju još pogotovo onaj na beku, da bi taj čovek povukao po desnom krilu i dao precizan centaršut.... sačuvaj bože, bolje ptice strašiti po nebu.

A i Alvarez sa tim svojim mekanim duelima me počeo nervirati. Vratite nam Guarina u vezu
__________________


Last edited by Quaresma#7; 26-01-2014 at 19:44.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma cela ekipa napolje posle ove sezone,znaci svi starci cao,kakav crni Milito,Kambiaso,Samuel i ostali mrtvaci,gotovo je sa njima zavrsili su karijeru.A ti se dera pomiri sa cinjenicom da je Milito svoje odigrao i da vise ne moze jer je u kurcu teskom zbog povreda i godina,Icardi i ovakav problematican i tek oporavljen za Milita je igracina.Od Milita je ostalo samo ime i apsolutno nista vise i mozes ti sad dera traziti neke tvoje argumente al nikog u to nemozes ubediti k kraj.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Istina, Milito je trom zbog godina, ali zašto je isti Kovačić? Frajer nije pokazao agilnost koja bi ga trebala odlikovati u tim godinama. Dakle, on ima pravo biti statičniji od Milita jer je mlad? Pfff..

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:58 ----------

Rolando je razgovarao sa novinarima posle zadnjeg zvizduka. Ovo je imao za reci:

"Zasto niste pobijedili? Zato sto nismo dali gol (smijeh). Da sam znao sta je problem onda bih nesto uradio da pomognem ekipi."

"Ja sam iskusan igrac i uvijek cu pokusati pomoci ekipi. Govorim u svoje ime. Pokusao sam nekoliko puta da postignem gol, ali nisam uspio."

Onda je uslijedilo pitanje o Guarinu?
"Zao mi je zbog njega. Situacija je komplikovana i teska, ne znam sta ce se desiti na kraju. To nije moja odluka, klub je taj koji ce uraditi nesto. Ako nas on treba, mi cemo mu dati savjet."

Zadnje dvije tekme najbolji igrač.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #42
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera trebaš znati da ako Kova i igra loše to je krivica Mazzarija, dakle smijenit Mazzarija. Mazzari je sjebao naša 2 najbolja igrača iz prošle sezone Guarina i Kovu, da je bolji trener svaki od njih bi sada vrijedio 25-30 mil. a ne kao sada daju nam pišljivih 10 milki za njih jbt.
Ponovo nisam gledao utakmica, toliko više o tome ne razmišljam da sam čak i zaboravio da se i odigrala dok evo ovdje nisam vidio kako smo prošli. Ako već oni iz uprave nas navijače ne jebu ni 2% pa nam neće nikoga dovesti da imamo koga gledati onda nećemo ni mi njih gledati i nek oni samo nastave po svome. Thohir kobajagi neće sada trošiti nego će na ljeto, neće on ni na ljeto. Jer da on ima namjeru od nas napravit ozbiljan klub on bi već sad nešto poduzeo i sam vidi kakva je situacija (neko je posta sliku njegove reakcije). Ako je planirao na ljeto potrošiti 100 mil. zar nije bolje da sada uloži 20 mil. a na ljeto 80 mil.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #44
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Inter je drama!
Jedan primjer..duga lopta pronalazi palacia koji se oslobadja stopera, daje loptu na drugu stativu ali Milito kasni kilometar..ne moze ispratit, nema brzinu, eksplozivnost i definitivno je za staro gvozdje.
Jonathan je krvav, haha...sam trci, ispred njega niko, i sam se spetlja...ko igra u interu jebote zivot!

Kuzmanovic?sta tek o njemu reci, haha..pa je li Mazzari slijep ili koji kurac!?
Kovacica je sjebao trener, nametnuo mu je ulogu pokretaca ekipe nakon 60-e min., prevelik je to pritisak na mladog igraca!

Campagnaro pod ruku sa Militom i u neki argentinski klub!

Formacija za kurac, i gdje su oni sto su dizali Alvareza u nebesa??

Inter treba totalnu generalku!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera trebaš znati da ako Kova i igra loše to je krivica Mazzarija, dakle smijenit Mazzarija. Mazzari je sjebao naša 2 najbolja igrača iz prošle sezone Guarina i Kovu, da je bolji trener svaki od njih bi sada vrijedio 25-30 mil. a ne kao sada daju nam pišljivih 10 milki za njih jbt.
Ponovo nisam gledao utakmica
Pa onda ni Milito nije kriv, iako je to daleko od istine. Ima istine da su ga godine uzele ali i dalje stojim da su glavni krivci vezni igrači, svi spominju Milita zašto nije dao gol - zašto Palacio nije dao gol?

Jednostavno, Alvarez ne može sam, puno očekujemo od bekova, a niko ne spominje Guarina i Kovačića koji NIŠTA ali baš NIŠTA ne rade na terenu. Gdje su oni klipovi Kove nakon svake tekme, jako bih volio da zajedno pogledamo šta je uradio u zadnje dvije tekme. Frajer je dobio sve moguće pozicije i niti na jednoj se nije snašao (isto važi i za Guarina). Šta je tu do trenera?

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Kovacica je sjebao trener, nametnuo mu je ulogu pokretaca ekipe nakon 60-e min., prevelik je to pritisak na mladog igraca!
Koju ulogu da mu da, ovu kao danas, da se ne vidi? Kakvu je ulogu Messi dobio nakon odlaska Ronaldinha? Kakvu Neymar, da dalje ne idem. Najbolji se pokažu i u tim godinama.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 26-01-2014 at 20:07.
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic