Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-10-2011   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Balotelli je usao protiv Juventusa, gubili smo, slicna situacija, frajer zabio 2 komada . Da, Alvarez dobar.

Veceras bi Lucio bolje igrao naprijed nego li pojedinci.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #32
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

jedva čekam izjave tipa:

"We didnt deserve to lose"
"luck is not on our side"


itd itd
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #33
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
joj huska jesi cudan...tebi je svaki mladi igrac do jaja kad je na klupi...kad ga ubace da igra onda je trener kriv sto mu je dao priliku
zasto ga ne ubaci protiv ekipa gdje nije ovakav pritisak kao u ovoj utakmici...nije isto igrati protiv juBentusa i protiv Novare... da smo imali povpljan rezultat pa neka, ali ovako ce se po obicaju slomiti kola na njemu, a svi ce zaobici jebenu trojku iz odbrane...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #34
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

igro je protiv novare u prvih 11 pa smo popusili 3-1, igro je protiv chieva 1-0 ...truba na svim utakmicama...igro je vise od arnautovica hahahahhahahahaah
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
jedva čekam izjave tipa:

"We didnt deserve to lose"
"luck is not on our side"


itd itd
"We'll come back."
Quote:
Originally Posted by Huska View Post
zasto ga ne ubaci protiv ekipa gdje nije ovakav pritisak kao u ovoj utakmici...nije isto igrati protiv juBentusa i protiv Novare... da smo imali povpljan rezultat pa neka, ali ovako ce se po obicaju slomiti kola na njemu, a svi ce zaobici jebenu trojku iz odbrane...
Ako je klasa, pitanje protivnika nije problem. ZASTO MILITA NIJE UBACIO, to je pravo pitanje .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #36
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

huska ne baljezgaj

nego primjetio sam i ovo...juventus je izblokirao skoro 10 naših šuteva, koji bi svi bili opasni za gol buffona...vidi im se da su gladni igre i pobjeđivanja, dok naši ne da ne žele pobjediti, več nemaju one motivacije iz prije par sezona...

mada moratti če opet govorit kako je ova ekipa jaka, bla bla...ovoj ekipi i pojedinim igračima je istekao rok upotrebe
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #37
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

i mene to zanima dera zasto Milito nije usao, barem ne bi usrao pune gace iako bi se i od njega odbijala lopta kao od ovoga

drago mi je sto sam bio upravo za kloca Nagatoma, jednostavno nije i nikada nece biti bek kakav bi bio Santon...katastrofalno postavljanje u odbrani, a u napadu ni jednog jedinog korisnog centarsuta iako je u drugom pol. on vise igra naprijed, a Obi nazad...

Ranocchia koliko god bio mlad i nesiguran gori od ove trojice trenutno nije...

HTINO NAM TREBA ZAMJENA ZA MOTTU, jer ako Lucio i Chivu nastave kreirati nase napade jadni mi...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #38
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://www.sportportal.ba/novost/102...ntera-u-milanu
Nogometaš Juventusa ostvarili su pobjedu u desetom kolu italijanske Serije A na gostovanju kod "ljutog rivala" Intera



Serie A Juve bolji od Intera u Milanu

Objavljeno 29.10.2011 u 22:54

Nogometaš Juventusa ostvarili su pobjedu u desetom kolu italijanske Serije A na gostovanju kod "ljutog rivala" Intera.
Juve je slavio sa 2:1. Golove za tim iz Torina postigli su Vučinić (12.) i Marchisio (33.), dok je strijelac jedinog pogotka za Inter bio Maicon (28.).

Ovom pobjedom Juventus je na čelu tabele zadržao dva boda prednosti nad AC Milanom, koji je također slavio na gostovanju u Rimu protiv AS Rome sa 3:2.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011   #39
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Danas su naši navijači izbacili transparent, na kome je pisalo: Mr.President, we want Lele Oriali back....

na talijanskom normalno...ako neko nađe sliku neka je stavi i ovde, ako je ja nađem, stavit ču je...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #40
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default



evo jedna fina slika
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #41
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ovo veceras je jako dobro za Inter!
Normalno je da nemamo sta ocekivati da izborimo plasman u LP iduce sezone, pogotovo da se nadamo nekim vecim uspjesima, tako da je poraz od Juventusa dobro dosao da MM otvori oci, i vidi sta ima u ekipi, i kakva je ona sama.
Sneijdera pod hitno prodat' treba, izgubio je motivaciju apsolutno, i ne zasluzuje vise da igra, a i iz svega toga je proizasao pad kvalitete kod igraca.
Ekipa je sterilna, nezainteresirana, samopouzdanje kriticno, nema igre, protoka lopte, kreativnosti, apsolutno nista..ali to je bilo i za ocekivati nakon godina dominiranja u serie A, i osvajanja LP.
Juventus je bio bolji veceras, vidi se da su puno dobili sa Pirlom-to je onaj igrac koji nama nije valjao, pa su doveli za sitne pare VIdala koji ore po terenu, tu su jos neki igraci koji ne bi zadovoljili Interovo vodstvo, ali su to igraci koji su bolji od bilo kojeg naseg, i nije uopce cudno sto su nas pobjedili, bolje da jesu nego da se zavaravamo da smo i dalje jaki, jer to zaista nismo!
Na nogometnom trzistu postoji milion igraca koji se mogu dovesti za male pare, ali ne, mi ostavljamo starce na terenu, istrosene igrace, i nezainteresirane umisljene zvijezde, i tako nigdje necemo dospjeti.
Jedan Napoli, koji objektivno ima manji budzet od naseg ne prodaje svoje glavne igrace, jer znaju da ce sa njima puno vise dobiti, dok mi jedva cekamo da uzmemo koju marku od igraca koji se traze...veliki broj igraca se ponosi dresom Napolija, dok vecina igraca Intera smatra da to nije toliko veliki klub, i to je najveci paradoks.
Napoli sam samo uzeo kao primjer.
Ove godine cemo biti jos losiji, predvidjam sezonu kao nocnu moru, 12-13, mjesto, nakon cega ce MM morati izvaditi glavu iz guzice, i napraviti neke pomake kako bi iducu sezonu bili puno jaci.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #42
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

MM ili neka proda klub,ili neka krene ulagi u njega,pa nije ovo igračka na kojoj ljudi zarađuju.

Stvarno treba novosti u momčadi...ma nemam riječi..zasluženo Juve....
all3n is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #43
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Nama treba jedna dobra generalka, Moratti je zapustio Intera kao bosnjo svog golfa dvojku i ako na vrijeme ne ode do mehnacira vrlo lako bi mogao ostati bez svog fauvea, jer je u ocajnom stanju...

Moratti mora krenuti sa vrha ili sa dna, tj. od cistacica prema sebi ili od sebe prema cistacicama. Branca moze pricati sta hoce, ali jadan je i on i njegov plan podmladjivanja i remonta ekipe.

Ovo je vec izgubljena sezone i vec sada treba poceti razmisljati o sljedecoj, ali po obicaju sada ce pred novinare svi od Zanettia do Morattia i govoriti kako ce u sljedecoj utakmici vidjeti pravi Inter. Nas prevariti ne mogu, jer svima osim njima koji jesu u klubu je jasno da Inter tone sve dublje i dublje.

Ja ovdje najmanje krivim igrace, jer boli ih briga milioni ide, a oni lagano od utakmice do utakmice. Moratti treba ozbiljno razmisliti da preda svoju stolicu svome sinu, jer ako ovako nastavi navijaci ce biti sve nervozniji, a ne treba nam to da se pokvare odnosi izmedju porodice Moratti i navijaca zbog tvrdoglavosti Massima.

Postavi sina za predsjednika, a Orialia za tehnickog direktora i da krenemo jednom u taj remont, jer sa ovom dvojicom trenutno od toga nema nista. Rijesis se najboljeg igraca kao zbog place ovo ono, a ostavis Civua, Cordobu, Stankovica i Muntaria koji primaju skoro duplo vise od Eto'oa, a samo odmazu klubu iz utakmice u utakmicu.

Ne mozes dovoditi razno razne talente ako mu neces moci omoguciti prostor za igranje, a ostavljanjem svih ovi jebivjetara u ekipi Coutinho, Ricky i drustvo su osudjeni na klupu u najboljem slucaju, vecinom su to tribine. Odmah u startu su pogrijesili, a potvrdili su to i transferima Marige i Santona i vjerovatno se sada kaju zbog toga, ali na greskama se uci. Mada sta su ih nasi napravili do sada bi trebali biti genijalci za mercato, ali valjda za njih to ne vazi.

Nije mi problem ako Inter ne osvoja trofeje poslije ovih fenomenalnih 5-6 godina, ali ajde da dok se "pauzira" od trofeja radi pametno i na podmladjivanju i jacanju ekipe, a ne obrnuto i zivjeti od stare slave i Militovih golova i Maiconovih probijanja. Prosle sezone su pogrijesili, ali ajde tko je mogao znati da ce tako pasti bas svi igraci, ali isto se desava i ove sezone i opet iste price mi imamo sampione igrace, ova ekipa je osvojila ovo, osvojila ono samo mlate praznu slamu dzaba.

Neka se ugledaju na Romu i vide kako se vrsi remont ekipe, vjerujem ni jednom navijacu Rome nije problem gledati ovu Romu iako ne igraju bog zna sta, ali pred njima je buducnost, a gdje je nasa buducnost u Militu i Forlanu mozda, a momci koji treba da nose nasu igru sljdecih godina ili su prodani, na posudbama ili negdje na tribinama.

Nadam se da ce Moratti konacno progledati, neka uzme vecu dioptriju ako ne vidi dobro i konacno donijeti pravu odluku, jer ovo je zalosno sta on radi od Intera. Citav svijet ismijava svjetskog prvaka, a Moratti i Branca i dalje trvdoglavi poput.....
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da je ostao Benitez, gledali bismo mi strasan Inter, Inter sa Marigom, Alvarezom, Coutinhom. Ranieri je dobar co'ek, ali previse defanzivan. Gledam sinoc, DM-a 3, Sneijder gore, Juve postavio liniju izmedju, tako da nemaju kome dodati, pa dizu loptu, a mi kakve napadace imamo u vrhu, normalno nismo mogli nista sa takvim loptama napraviti.

Dovesti Wengera, ili nekoga iz uprave Udinesea. Dobro je sto nismo dali 15m za Villas Boasa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011   #45
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

uredu je deroslave...da je ostao benitez nebi nista drugacije bilo...bar ne bolje

treba biti realan i reci da mi imamo igrace jedino za one humanitarne turnire....wes je pred pocetak sezone iz dana u dan prdio kako zeli preci u manutd a ovi nasi papci ga nisu prodali...i on se vec dvije sezone samo kurci po terenu jer njemu inter nikad nije ni bio zanimljiv, boli njeg .... ima super debel ugovor i moze radit sta hoce

mi osim maicona (30g) nemamo nijednog vrhunskog igraca sto znaci da nam treba 10 igraca ako hocemo nesto osvojit, prevod NECEMO NISTA OSVOJIT


to da mm da klub sinu nema smisla..to je isto ono nije berluskoni glavni u milanu hahahahhahahahahaha
treba nam neko ko ce odj... mm i sve njegove uposlenike iz intera od cistacica, doktora, prodavaca kokica, trenera


prodat SVE IGRACE KOJI SE MOGU PRODATI...ovi sto ostanu njih otpustit...naravno sad je to tesko uraditi to se radi prije pocetka sezone al nasi su super talenti sad ce on zakrpiti sve s kuckom, stiptizetom, pimpom i rece da imamo sjajan sastav samo da nemamo srece
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic