Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-09-2010   #1
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

OK , ja sam čuo nenormalne vijesti , mislim ja ne vjerujem u to nema šanse ,
ali pošto je ovaj izvor prilično pouzdan (dečko radi za jednu talijansku banku preko koje se to navodno riješava) izgleda da Moratti(jevi) hoće da kupe AS Romu!!!!!!!!??????
cijena je navodno 100 mil eura , ali s tim da preuzimaju i sve dugove što su napravili.
ne smijem ni sanjati šta bi ovo značilo za nas?
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #2
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Finansije kluba su se poboljšale još za 300M€.
http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=30553

A i Pirreliju ide dobro sa nama. http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=30547

Biče para za transfere na ljeto
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2010   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Inter je 5. najbolji klub ovog desetlječa.

1. Barcelona 2459,0
2. Manchester United 2436,0
3. Liverpool 2362,0
4. Arsenal 2348,0
5. Inter 2275,0
6. Milan 2237,0
7. Bayern München 2231,0
8. Real Madrid 2168,0
9. Chelsea 2165,0
10. Boca Juniors 2073,0

Dobri smo. Samo neznam šta rade Liverpool i Arsenal pred nama.

A klubovi sa Balkana:
68. Partizan
82. Dinamo
95. C. Zvezda
172. Hajduk Split
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To nam moze donijeti samo dobro.. Slali bi u Romu sve na posudbe, dovodili njihove talente. Vjeruj mi, cak i kad bi se to desilo, Moratti nas ne bi napustio.

Moratti radi na tome da Inter nakon njega uspije opstati bez njegovog ulaganja, a to ce uraditi i sa Romom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2010   #5
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

izvuceni parovi za SP :

pobjednik utakmice Al Wahda (UAE) - Hekari United(N.Gvineja) ide na pobjednika azijske lige prvaka ( Seongham-Koreja ili Zobahan - Iran ),a onda pobjednik ove utakmice 15.12 igra protiv Intera....

drugi par je Internacional (Brazil) protiv pobjednika utakmice izmjedu prvaka Africke LP ( TP Mazembe Englebert-kongo protiv Esperance-Tunis ) i Pachuce ( Mexico )...

uhh jedva sam ovo

finale je predvidjeno za 18.12
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #6
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Zobahan, Al Wahda, Mazemba Englebert i Hekari su glavni favoriti ma daj ako ovo ne osvojimo, i rafa če trebati kacigu (šala mala)
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #7
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Veoma teski mecevi xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #8
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Veoma teski mecevi xD
za Rafu da
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #9
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Heh
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010   #10
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ja ne bi mogao zamislit nas dres bez Pirellia...sponzor su nam oko 15-ak godina cini mi se...

a sto se finansija tice, to se moglo i ocekivat s obzirom da u zadnjih 2 sezone nismo skoro nista troili, a zaradili smo hrpu love
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2010   #11
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Uf uf uf...kolike su to pare,sada u Januaru cekamo neki dobar trasfer...ali kada dodje Jun,BOMBE
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2010   #12
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ne budite toliko zadovoljni jer mi ni ove godine nijesmo ostvarili profit koliko to cudno izgledalo..

Moratti: Inter ce uskoro poslovati bez gubitaka


Na danasnjem godisnjem sastanku dionicara Intera prezentirano je financijsko stanje kluba u ovoj sezoni. Stanje kluba je sljedece…

Ostvareni prihodi su 323 milijuna Eura, sto je znacajan porast u odnosu na prethodne godine.

Samim time gubitak kluba smanjen je, najvise zahvaljujuci i prodaji igraca, za 60 milijuna Eura. Nazalost, unatoc svemu Inter nije ishodio profit ove sezone, vec se ponovno poslovalo u gubitku. On za ovu sezonu iznosi “samo” 69 milijuna Eura (u usporedbi sa po 150 milijuna prethodnih godina).

Isto tako, odluceno je da se temeljni kapital kluba uveca za 40 milijuna Eura.

Massimo Moratti kao predsjednik Uprave odgovarao je na mnoga pitanja dioicara, te takodjer primao kritike za zalaganje pojedinih igraca ove sezone (imena nisu spomenuta). “Drago mi je cuti i takve komentare, jer to mi govori kako su svi ti ljudi pravi navijaci Intera, prate svoj klub na terenu.” Moratti se takodjer osvrnuo na nevjerovatno iskljucivanje Milita sa liste kandidata za Zlatnu loptu, potvrdio je potpis novog ugovora sa Sneijderom, te komentirao odluku Juventusa da traze povrat dva oduzeta naslova prvaka: “To je njihova politika. Sto bi bilo da ja podjem traziti naslove koje smo mi nepravedno izgubili. Ipak, mi nismo takvi.” Na kraju je pokazao odusevljenje smanjenim gubitkom: “Gubitak je puno manji nego prije zahvaljujuci sjajnim trijumfima. No on isto pokazuje da klub kao poduzece radi kako treba. Nadam se kako ce u sljedecim godinama gubici biti sve manji dok potpuno ne nestanu, te Inter postane klub koji posluje s profitom.” Moratti se naravno zahvalio svim dionicarima, ali i svim navijacima za podrsku koju daju klubu.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2010   #13
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

sporazumno raskinut ugovor s Oriallijem
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2010   #14
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Velika šteta što smo pustili ovakog čoveka otiči
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2010   #15
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

To discipline, fine of 10mila Euro for Pandev Ten thousand euro of fine to the player of the Inter Goran Pandev and a point of penalization to the Lumezzane, to discount in the current sport season, more a fine than two thousand euros: some of the adopted decisions are these the Disciplinary board gathered this today. Pandev is endorsed in order not to have complyd in the previewed times with the payment of the commissions due Sabatino agent During….

što znači Pandevu 10.000 eura kazne jer nije platio agentu nešto,(dok ne isplati ne smije nastupati) , nama odbijaju poen u sadašnjoj sezoni, i platimo neku kaznicu od 2.000 eura

original texta : http://lovecalcio.altervista.org/blo...ro-per-pandev/
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic