Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-07-2010   #181
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Jbg, imaju lokalci i oni sto s brda pohode na utakmice.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #182
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

hahah a ADIk drugo pretkolo je Cola na kosevu al nema uzvrata
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #183
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

željina pjesma o evropi xD
"7 godina 8-a dolazi..."



---------- Post added at 08:37 ---------- Previous post was at 08:31 ----------

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ko o čemu, pitari o Želji. Treba osnovat neku instituciju za liječenje ovih kompleksa.

Čujem izvukli ste Čolu u drugom pretkolu. Željka Joksimovića ste prošli sa stilom u prvom pretkolu.
trener vas se odreko preko novina, žao mi vas , ba
nemojte se nešto dizat sve vam je trener(stručnjak) objasnio kakve su vam šanse u evropi, valjda vjerujete "struci", nema veze izaćete opet u evropu za 2 prestupne
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #184
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Pa et, nasi pricaju o Evropi (Osim je bolno realan covjek, Hapoel je ekipa koja je u grupi EL iza sebe ostavila i HSV i Celtic, tako da vrlo su male sanse da ostanemo u Evropi, al eto, u Evropi smo, sto neki ne mogu rec ), vasi se spajaju sa Slavijom da naprave klub koji bi mogao parirati Zelji. I pricaju o Zelji (Blekic: Zeljo ce nam gledati u pete ili tako nesto )
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #185
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Pa et, nasi pricaju o Evropi (Osim je bolno realan covjek, Hapoel je ekipa koja je u grupi EL iza sebe ostavila i HSV i Celtic, tako da vrlo su male sanse da ostanemo u Evropi, al eto, u Evropi smo, sto neki ne mogu rec ), vasi se spajaju sa Slavijom da naprave klub koji bi mogao parirati Zelji. I pricaju o Zelji (Blekic: Zeljo ce nam gledati u pete ili tako nesto )
vi kad spomenete evropu, prvo morate reći: "nakon 8 godina" , pa onda evropa , "parirati želji"????, pa to smo već imali prošle sezone, koliko znam mi vas uzeli, vi nas ne , to će ti i vaš trener reći , kao što si mogao primjetiti u vas se titula ne spominje

spajaju se sa Slavijom???? hahahaha , nije nego imaju love jbg, nisu kupovali titulu kovertama,kao vaši koji sad ne mogu platiti plate igračima, pa im se osipa kadar i nemaju ni za lopte a kamoli put do izraela

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

Hilmo Gutić, pojačanje FKS
'Jedva čekam da vidim kako gradski derbi izgleda iznutra'

U prostorijama Fudbalskog kluba "Sarajevo" danas je održana konferencija za medije na kojoj je predstavljeno novo pojačanje kluba, Hilmo Gutić, bivši igrač crnogorske "Zete".



"Prošle godine sam gledao derbi 'Sarajevo' – 'Željezničar' i bio sam oduševljen atmosferom. Jedva čekam da vidim kako gradski derbi izgleda 'iznutra'", rekao je Gutić.

Član Upravnog odbora, Vlastimir Mijović, novinarima je rekao da "Sarajevo" ovim potezom ispunjava želje šefa stručnog štaba Mirze Varešanovića, te najavio da će u narednim danima biti dovedena još dva pojačanja iz Crne Gore.


čeka se Regoje i Žuržinov , lagano
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #186
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Denchi, moras malo provjerit te mahalske izvore, Siroki, Zrinjski, pa i vi, Borac na Grbavici, svi koji su se borili za titulu su imali sansu da nas dobiju i nisu, tako da me zanima koliko smo svim ovim ekipama platili da nam prepuste titulu. To za Slaviju takodjer provjeri posto si upucen vidim

Zanima me kako se ovom Hilmi svidjela atmosfera na derbiju kad je poznato da je zbog divljanja kvazinavijaca na Kosevu taj derbi igran bez publike. Mozda je covjek gledao Zeljo-Borac. Ko ce znat.

Vi para imate zato sto ste prodali najbolje igrace iz prosle sezone (da ti napisem koji su ili imas izvore/mahalu ), Željo ima para ali Željo mora vracati dugove koje je napravila prosla uprava, Željo svaki mjesec na vrijeme isplacuje igrace (pusti mahalu) sto se prije godinu dana nije moglo zamisliti. Osipa se igracki kadar? Zeba je bolji igrac od Bekrica vjeruj, Gancev je bolji od Simica, Savic moze nauciti Bucana fudbalu, tako da ne brini se ti za Želju.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #187
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

paša moj solidni, nisam znao da sami vjerujete u svoju propagandu,ili ste razvili amneziju, ili su to ti "izvori" :

07/11/2009
13:30 Zvijezda Gradačac - Čelik Zenica 1:0
13:30 FK Rudar - Olimpik Sarajevo 3:1
13:30 Sloboda Tuzla - Modriča Maksima 1:2
16:30 Željezničar Sarajevo - FK Sarajevo 1:2
16:30 Borac Banja Luka - Velež Mostar 2:0

i 2gi derbi:

15/05/2010
17:30 NK Travnik - Široki Brijeg 1:2
17:30 Čelik Zenica - Zvijezda Gradačac 4:2
17:30 Leotar Trebinje - Zrinjski Mostar 2:3
17:30 FK Laktaši - Slavija Sarajevo 4:1
17:30 FK Sarajevo - Željezničar Sarajevo 0:0
e taj je bio bez publike.

eh eto ga lafčino, vidiš ga ???
to ti je Sarajevo, Walter.

mene vi ne interesujete, jer ćete biti u drugom planu,ali rezervišem pravo na zajebanciju, ako kažeš da ste sad jači , pa možda i izbacite Hapoel jbg ili idete na duplu? sve će se vidjeti u utakmicama ko je bolji ko lošiji igrač samo strpljenja, sve će ti se samo kazati, samo lagano.

evo i link da ne bude "mahalska" http://bih.worldfootball.net/wettbew...-premier-liga/
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #188
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma kakav zeljo, igra na Kosevu kvalifikacije
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #189
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

hahhha ma denchi stipu djecu nek malo osjete kako je to biti u euro kupovima ne mozemo ni mi stalno jbg kake bi mi komsije bile a da ne pustimo i njima da malo se vesele
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #190
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Znate sta je najveca ironija sto su PItari upuceni u svaki detalj oko zelje..sve znaju..bas sve..opustite se navijajte za svoj klub pustite sampione na miru...a to ko je koga pobjedio..pusti te djecije fazone..majstore titula je na grbavici a na kosevu je dosao Hilmo
i vjeruj mi zeljo je jaci nego prosle sezone..Zeba je bolji igrac od Bekrica al dobro vidjecete sami...
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #191
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Ne mogu se prepirati Denchi, stvarno. Objasnio sam ti. Zeljo se od strane Mahalske Obavjestajne optuzuje da je kupovao utakmice u drugom dijelu prvenstva, kada se odlucivalo ko je prvak. I zato ti kazem, sto nas niko (osim Slobode) pobjedio u drugom dijelu prvenstva, kad je bilo bitno i tacka. Ako si gledao utakmicu na Kosevu, vidio bi ko je bio bolji i pogadjao stative, ako nisi jbg, nabavim ti snimak i posaljem u PSV Town

Mi se nismo digli, znamo da cemo ispasti od Hapoela, isto tako kao sto znamo da u novu sezonu ulazimo jaci. (Kao sto znamo da stize Zurzinov na Kosevo, hahah )

A to dera, za Kosevo, jebiga drzava nam je takva ali ako sve dobro ispadne igracemo mi svoje utakmice na svom stadionu (nepoznat pojam? da objasnim?)

Eto, ipak ispade duzi post, al nek ima konstruktivne rasprave za razliku od ovih sto im na haha ode pola komentara.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #192
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

na starnu to kupovanje tekmi i ta njasra to je vise postao standard u nasoj ligi JAVNA TAJNA hajde ti meni reci eto i do uprava njasre su nam i jednima i drugima bile pa gdje smo mi bili a gdhje vi ??
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #193
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ne mogu se prepirati Denchi, stvarno. Objasnio sam ti. Zeljo se od strane Mahalske Obavjestajne optuzuje da je kupovao utakmice u drugom dijelu prvenstva, kada se odlucivalo ko je prvak. I zato ti kazem, sto nas niko (osim Slobode) pobjedio u drugom dijelu prvenstva, kad je bilo bitno i tacka. Ako si gledao utakmicu na Kosevu, vidio bi ko je bio bolji i pogadjao stative, ako nisi jbg, nabavim ti snimak i posaljem u PSV Town

Mi se nismo digli, znamo da cemo ispasti od Hapoela, isto tako kao sto znamo da u novu sezonu ulazimo jaci. (Kao sto znamo da stize Zurzinov na Kosevo, hahah )

A to dera, za Kosevo, jebiga drzava nam je takva ali ako sve dobro ispadne igracemo mi svoje utakmice na svom stadionu (nepoznat pojam? da objasnim?)

Eto, ipak ispade duzi post, al nek ima konstruktivne rasprave za razliku od ovih sto im na haha ode pola komentara.
-Zbilja si "poseban" , kao i ostali štrumfovi
dakle u 2 utakmice , mi uzeli 4 poena vi 1 i ti još pričaš o stativama nekim
-sam si sebi postavio i odgovorio na pitanje, kupovali ste tekme kad se odlucivalo, te vas niko nije pobjedio
-to za stadion kreni abecednim redom, evo imaš u rimu 2 lijepa kluba koji igraju na olimpijskom, objasni im kako ste vi nešto , a oni ništa
-samo znam da se zove "Asim Ferhatovic Hase" i da ogromnim bordo slovima piše "FK SARAJEVO" , i da ako je marakana pripala zvezdi a jna partizanu, onda je bolno jasan daljnji razvoj događaja, neće niko izmišljati toplu vodu
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #194
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Jeste, kupovali smo utakmice od kandidata za titulu. jel ono ide ovaj smiley - Mi imamo svoj stadion ali zbog veceg profita od karata te zbog toga sto igramo protiv Izraelaca koji imaju navijacku grupu kakvu imaju, te im nije omogucena sigurnost na Grbavici ne igramo Euro tekme, ali kazem ti aBd igracemo mi na svom i Euro tekme.

Dalje, nema tu pripadanja, ne pripadanja, Zeljo ima svoj stadion koji su izgradili ljudi koji su ga osnovali i drago nam je sto imamo. Nas je, takav kakav je.

Zelis pokazati da ste bolja ekipa, zato sam ti i rekao da pogledas tekmu na Kosevu, koju ocigledno nisi pogledao.

To je to od mene na ovu temu Dovidjenja i prijatno.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010   #195
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Jeste, kupovali smo utakmice od kandidata za titulu. jel ono ide ovaj smiley -
čekaj, sudije su kandidati za titulu??? jel ono ide ovaj smiley -

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Zelis pokazati da ste bolja ekipa
ne , to je bila tvoja tvrdnja, ja sam bio ljubazan i podsjetio te na rezultate prošle sezone, te time oborio tvoju tvrdnju kako tobože sklapamo tim da bi se "nosili" sa skretničarom.
Ne shvatam zašto bi neko brojao stative,kornere,posjed lopte,itd. pored oficijelnog rezultata,bodova, te golova zabijenih, osim ako ne želiš fabricirati neku famu o nepobjedivosti, meni to ne znači apsolutno ništa, čak i da ste imali 77 stativa, postigli ste 0 golova, jaaaako ste neefikasni u tom slučaju
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic