View Single Post
Old 21-04-2009   #38
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Primera - najava 32. kola


Utakmicama 32. kola nastavlja se španska Primera. Derbi kola igra sa na stadionu Kamp Nou gde će vodeća Barselona ugostiti Sevilju. Katalonci su u odličnoj formi što se ne bi moglo reći za Andalužane koji su vezali dva poraza. Real u malom madridskom derbiju dočekuje Hetafe koji polako popravlja učinak, ali teško da protiv "kraljevskog kluba" može do iznenađenja.

Dosta teška gostovanja su pred Valensijom i madridskim Atletikom. Tim sa Mestaje ide na megdan Betisu koji je značajno popravio formu, dok "jorgandžijama" sledi duel u Santanderu gde će domaćin pokušati da prekine niz od dva poraza. Viljareal već tri kola ne zna za pobedu i protiv Rekreativa ima lepu šansu da prekine niz.

Uz tim iz Uelve u zoni ispadanja su još Espanjol i Numansija. Tim iz Barselone putuje u Hihon na megdan Sportingu koji je tik iznad crte koja označava selidbu u niži rang, a u Soriju dolazi Atletik Bilbao, još jedna od ekipa koja nije naročito mirna kada je reč o borbi za opstanak.

Utorak, 21. april:
21:00h Real Madrid - Hetafe
21:00h Numansija - Atletik Bilbao

Sreda, 22. april:
20:00h Deportivo - Almerija
20:00h Osasuna - Malaga
20:00h Betis - Valensija
22:00h Barselona - Sevilja

Četvrtak, 23. april:
20:00h Sporting - Espanjol
20:00h Viljareal - Rekreativo
22:00h Majorka - Valjadolid
22:00h Rasing - Atletiko Madrid

Tabela: Barselona 78 bodova, Real Madrid 72, Sevilja 57, Valensija 52, Atletiko i Viljareal 49, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote