Thread: Torino v Inter
View Single Post
Old 31-08-2014   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
A što niko ne blati najlošijeg igrača na terenu - Johnny-ja? Prvo mi je živce izvukao što ne zna korner izvest (3 kornera nam je sjebo jer ne može dobacit, jebo ga onaj ko mu i dade da on izvodi), pa smo onda mogli gol primit jer je čovjek prošao kroz njega kao da ga i nema (srećom pa Quag nije imao sreće), i kad je već počeo upadat na terenu Mazza ga je konačno izveo (u mene otac kaže "ovaj ko da je pjan" ). Tako Dera ako ćeš već kritikovat, počni po redu . Kova i Ikac (i ostatak tima) se nisu vidjeli, ali barem nisu srali i griješili po terenu ko Johnny.
Znaš onu - ko radi taj griješi? Naravno da tvoji talenti nisu griješili jer nisu ni radili, čim prime loptu dodaj nazad samo da se ne računa pogrešan pas. Može i Jonhy dodati nazad Medelu i Rani i kulirat. Mislim da je najviše pretrčao nočas zajedno sa Hernom.

Dodo nije ništa bolji bio, gubio lopte, ali to je zato što je pokušavao. Neće gol sam od sebe .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote