View Single Post
Old 22-08-2014   #29460
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Vise od pola golova iz penala a ostali oni fliperski sa dva tri metra u na pola prazan gol.

Ma daj molim te kakav milito.


Kada ovo Icardi uspije zovi. Čuj fliperski, kakve to Icardi zabija? Jel napadaču zadatak da šuta van šesnaest ili da prati igru? Ti si rekao da on od triplete nije gola dao, sada ti je opravdanje jer je iz bliza a ovaj klip potvrđuje opet da lupetaš.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera težak si čovjek za rasprave. Meni je i Icardi, i Kova, i Jesus, i Dodo, svi ovi mladići upravo iz razloga što mi je klub na prvom mjestu i važna mi je budućnost. Ja ovim mladićima mogu i progledat kroz prste zato što znam da će se razvijati i da će svake godine biti sve bolji i što se od njih očekuje da će možda i 10-ak godina igrati za klub i neki od njih možda bude budući kapiten i legenda. A logično je da već izgrađenom igraču kakav je Jonathan ne mogu i neću jer on više nema prostora za napredak a i neće dugo igrat za nas jer već ima 28. Npr. to što je tebi drag Johnny tako su i meni Ricky i Guaro ali jesil me ikad čuo da npr. branim Guara kada ga (poravdano) kritikujete što šalje lopte pod oblake. Jbg svjestan sam da ste u pravu, i koliko god ga volim ja bih ga sad prodao za 15 mil. Upravo jer mi je klub a ne igrač na prvom mjestu.
Meni nije niko .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote