Thread: Walter Mazzarri
View Single Post
Old 04-11-2014   #135
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Ponovo je dobio ultimatum od dvije utakmice...tako ce biti do kraja sezone hahahahhaha
Ma to su medijske priče mislim, ne vjerujem da je prije 2-3 utakmice i bio dobio ultimatum kako se pričalo. Ako za 1,5 godinu nije napravio ni najmanji pomak u igri sigurno neće ni za te 2 utakmice. I osim toga, šta će biti ako pobijedimo te 2 utakmice sa 1-0 (golovima iz penala) jel to signal Thohiru da ga trebamo zadržati? U EL ću navijati za St. Etjen, pa dalje ćemo vidjet. Ako oni navijači mogu biti glupi i dolaziti na stadion i gledati onu sramotu od igre i ne poduzeti ništa pa mogu i ja ovdje, nem mi puše svi . Ovoliko dugo sam navijač Intera i nikad mi se nije desilo da ne navijam za Inter, a sa Mazzarijem i prošle sezone sam u nekim utakmicama navijao protiv Intera a evo i ove moram. Mazzarijeva igra je samo bila dobra u prvih 7 utakmica prošle sezone, nakon toga su ga svi pročitali ali ta nesposobna budala još uvijek toga nije svjesna i neće ni bit, njemu je samo otkaz lijek i dat mu nek vodi Cataniu (ako ga htjednu).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote