View Single Post
Old 24-04-2009   #41
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Primera - najava 33. kola


Barselona i Real nižu pobede u Primeri i nastavljaju trku za titulom. Međutim, u ovom kolu ih čekaju ozbiljnija iskušenja jer Katalonci gostuju Valensiji, a Madriđani Sevilji. Posebno će teško biti Barseloni jer je Valensija u velikom naletu, dok je Sevilja zaređala tri poraza.

Situacija je vrlo interesantna i na začelju tabele jer gotovo pola lige strepi za opstanak. U najtežem položaju je Numansija koja gostuje Almeriji, a kako i domaćin nije sasvim bezbedan očekuje se otvoren duel. Rekreativo će predugu seriju poraza pokušati da prekine protiv Majorke, a Espanjol će uspon forme pokušati da potvrdi protiv Betisa. Tim sa Monžuika bi pobedom mogao konačno da izađe iz zone ispadanja, ali za tako nešto su mu potrebni i neuspesi Sportinga, Hetafea ili Osasune.

Tim iz Hihona gostuje Atletiko Madridu koji mora da se iskupi za debakl u Santanderu, dok Hetafe čeka ekipu Viljareala koja takođe igra ispod očekivanja, ali kako želi u Evropu sledeće sezone mora da ide na pobedu. Tim iz Pamplone ide u goste Valjadolidu koji je u poslednjih pet kola uzeo samo bod.

Subota, 25. april:
20:00h Almerija - Numansija
20:00h Malaga - Deportivo
22:00h Valensija - Barselona

Nedelja, 26. april:
17:00h Atletik Bilbao - Rasing
17:00h Espanjol - Betis
17:00h Hetafe - Viljareal
17:00h Rekreativo - Majorka
17:00h Valjadolid - Osasuna
19:00h Sevilja - Real Madrid
21:00h Atletiko Madrid - Sporting

Tabela: Barselona 81 bod, Real 75, Sevilja 57, Valensija 55, Viljareal 52, Malaga 50, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote