View Single Post
Old 08-12-2014   #30
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Jako cesto napisem post odmah nakon utakmice, ovaj put sam izbjegao vulgarnost koja mi je padala na pamet u tim trenucima.
Udinese nas naucio lekciju, Strama naucio supljacinu, i ublehasa koji i svojim gestikulacijama govori "ja sam prevara trener, i jedino to jos mogu glupoj Interovoj upravi prodat'".
Interovo vodstvo je godinama bilo tupavo, zalijecalo se na sve i svasta, i njima si uvijek mogao uvaliti skart, dovoljno je bilo napisati da se Milan ili Juventus zanimaju za nekog retarda i nasi bi ga odmah pokusali dovesti.

U moru transfera, logicno je da se jednom upalilo, i to sa Mourinhom koji je neke stvari odradio, i tek se sad vidi njegov kvalitet, a i igracki kadar se tada akumulirao.
Ovaj Inter danas, pa ovo je najgori Inter otkako navijam za taj klub, i stvari se vrlo jednostavno mogu rijesiti, ali su pogresni ljudi tu.
Predsjednik je "poslovni" covjek koji nema pojma o fudbalu, niti ga voli, nit' ga osjeca na bilo koji nacin, nasao je pogresnu adresu gdje misli ostvarivati prihode.

Imam osjecaj da inter igra daleko najruzniji fudbal u Italiji, sve ekipe rade dugo s loptom, rade na posjedu, trude se da kolektivno igraju, samo kod nas igrac koji se rijesi lopte ostaje totalno nezainteresiran za nastavak akcije, i ne ucestvuje u igri, kao da se radi o igracima koji mogu sami nesto rijesiti, a ne o klasicnim invalidima.

Svi danas igraju preko krila, kupuju strasne linijske igrace koji imaju brzinu, i dobru kontrolu lopte, samo se kod nas igra nekakav dijamat, jako sporo, bezidejno, sterilno do bola.

Nadati se da ce napokon Indijanac koji je vlasnik kluba shvatiti da se radi o interu iz Milana, ne o nekim smijesnim klubovima na kojima se eksperimentise, radi se o klubu u koji moras investirati 200 miliona ODMAH, I SAD, ili misliti da si kupio mercedesa, a vozas golfa.
Inter nema vremena za zaj.ebanciju, mora se pod hitno investiranjem vratiti gdje mu je mjesto, inace ce se pricati "bio jednom dobar klub, inter".
verma_interista is offline   Reply With Quote