Thread: hej ljudi
View Single Post
Old 05-06-2011   #64
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Ma naravno da je razlog pljuvanje po Leonardu i sličnima...ali moramo se razumeti oko toga što znači pljuvanje...

ja znam da se nikad nečemo svi slagati oko igrača, trenera itd...ali Mauriju npr. koliko je znam je išlo na k* pljuvanje po ronaldu i to svaki put kad smo ja ili on postali nešto u njegovu temu, svaki put...znam tačno da je tada i otišao...

filip.sk zbog pandeva...mago zbog ljudi, tako sam ja čuo..moca i ivek zato što su redovni članovi otišli

nije napustio niko zbog chode ili samira ali to je problem...ovo je interov forum, forum naše "svetinje"...bilanovci tu nemaju mjesta, kao ni jubentini itd...ja sam se jednog registrirao na laziov forum, i rekao sam kad se predstavio da sam interista i banovali su me odmah...nisam ni provocirao ni ništa...i tako treba...ovo je naš forum..

što se tiče samira, nisam imao ništa protiv njega na početku...ali on je redovno stvarao nervozu među članovima sa svojim postovima tipa "najbolja ekipa na svijetu u zadnjih 10 utakmica postilga 30 golova" itd...mislim čuj, znam da je to njegovo mišljenje, ali to smeta nama...

nama je inter največi i najbolji, i prvo treba se pobrinuti za interiste, ako jim smetaju takvi postovi neka se čovjeka upozori jednom, a drugi put banuje...to je to...

isto tako, trebalo bi da se poštujemo međusobno i da poštujemo igrače...neka neko mrzi ronalda naprimer, i neka to slobodno napiše, ali ono što su nera, ivan i huska radili u ronaldovoj temi je čisto spamanje..i za to treba prvo opomena a onda i ban ako treba...

ali dobro...lako je govoriti, znam...

raspitat ču se ja u sljedečih par dana, pa ako se nešto dogovorim, javit ču ti

Last edited by Grujinho; 05-06-2011 at 21:42.
Grujinho is offline   Reply With Quote