View Single Post
Old 24-02-2013   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ko je zabio gol??? Jah, kazem vam ja, Lepi je nase najvece pojacanje!

U drugom poluvremenu neko je napokon rekao Strami da je Nagatomo lijevi bek i odlucio je da iz taktiku TOTALNI BUNKER, prebaci u BUNKER S JEDNIM TRANSEJOM (uveo Lepog).

I sta se desilo? Nagatomo je odmah pokazao kako se igra pored Abatea i Lepi je zabio gol (asistencija Nagatomo).
NAZALOST, par minuta kasnije Nagatomo se povrijedio i uzao je Chivu sto je zacementiralo nase sanse za pobjedom.

Da je usao Roki, sigurno bi pobjedili, al Strama nema muda da igra napadacki, dok njegov kolega s druge strane ima 1-1 u gostima i na terenu ima 3 napadaca i jos uvodi cetvrtog. Dok smo mi imali jednog, a da se Nagatomo nije povrijedio izaso bi i Palacio a umjesto njega usao Chivu....SIGURNO!

Milan je u prvom poluvremenu bio dominantan, imali su dosta sansi, nisu ih znali iskoristit (treba pohvalit i handu u par navrata, iako je imao i onih NESPRETNIH odbrana).

Drugo poluvrijeme mi smo napokon uspjeli da zaprijetimo na gol Milana i odmah se isplatilo. Nismo imali onoliko prilika kao Milan u prvom dijelu, ali drugo poluvrijeme smo mi ipak bili nesto bolji.


1-1 je realan rezultat ako gledamo, njima prvo poluvrijeme, nama drugo, ali ako gledamo ukupno citavu utakmicu, sanse i sve, onda mi mozemo biti mnogo zadovoljniji rezultatom.


Dobra stvar je sto nismo izgubili, a losa stvar je sto sam ja otreso na kladionici

Nista sutra novi dan - nova nafaka.


Sta reci nego
YEAH
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote