View Single Post
Old 14-04-2010   #9
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Ajd Samire, objektivno, kad se spomene Barselone svi pricaju samo o Mesiju, ponekad neko spomene i Čavija...Mesi, Mesija, opet Mesi tri, četiri komada....
Svi se slažu da je Barsa odlična, ali je Mesi veći od Barse. Meni to smeta, jer nijedan igrač nije veći od kluba, ali Mesi dade Arsenalu 4 komada.
Messi nije veći od Barce. Pa sam Messi NIKAD nije rekao da je on zaslužan za neku pobjedu; uvijek kaže da nije bilo suigrača, ne bi pobjedili (to je čak rekao i onda kad je zabio 4 gola Arsenalu). On je sam rekao da ne igra u Barceloni nikad ne bi bio onakav igrač. Pogledaj Messija u Argentini... ni sjena od ovog u Barceloni. Sam Messi je rekao da će ostati u Barceloni do kraja karijere jer mu je klub dao sve. Ljubi grb kluba kad zabije gol. Kad dobije nagradu za najboljeg igrača svijeta, uvijek kaže da je ta nagrada u redu, ali da je njemu bitnije šta klub osvoji. Kako takav igrač može biti veći od kluba?

A uzmi izjave Mourinha... "Moj Inter...", "Ovaj Inter koji sam stvorio..." i slično. On smatra da je on veći od kluba. On misli da je on stvorio Inter. On misli da nije bilo njega, Inter nikad ne bi ostvario ovo što je ostvario. A to je smiješno...
Culé is offline   Reply With Quote