Thread: Hernanes
View Single Post
Old 12-09-2015   #80
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Marotta said that by selling Hernanes to them you have made a loss in the financial statements.
“I don’t know the financial statements of Juventus as well as Marotta knows ours. I’ll just say that we did our assessments and that the amount of the operation (11 million plus 2 bonus) and the savings from the player’s salary (6 million gross per year) were deemed important by the President and the club.”

Znaci dobili smo od juventusa 11 odma i dobicemo jos 2 sto znaci prodali smo igraca u zenitu karijere za 13 mil i oslobodili se 12 mil na plati koje bi morali dati njemu za jos 2 god njegovog ugovora!

Mi smo lazuu dali 13 kes i 2 mil tog bonusa ako se plasiramo u evropu sto jesmo i mi smo fakticki izgubili svega 2 mil na njemu sto i nije uopste neka,cifra gledajuci kako je horocidno fizicki spreman bio tokom boravka u interu i odnos koji je pruzio igrom za isti.

Ako onaj mulac iz Lazia govori kako nas je pokrao tada za pare uvalivsi nam njegovog tada najboljeg igraca ekipe onda smo mi izvrsili nemoral nad Juventusom uvaljivanjem onakvog Hernanesa sa 31 god pred njim za 13 je FANTAZIJA!!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote