Thread: Diego Forlan
View Single Post
Old 25-02-2012   #38
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Forlan: Nismo zaslužili poraz, ali takav je nogomet

Sigurno je priželjkivao sretniji debi' u Ligi prvaka s Interom, ali Diego Forlan se ne predaje:
"Trenutak je težak, večerašnja utakmica je trebala završiti remijem, ali takav je nogomet. Završilo je ovako, iako ovo nije bila utakmica koja se trebala izgubiti. Već sam prošao kroz ovakve situacije, puno puta, i s reprezentacijom i s bivšim klubovima. Nažalost, postoje lijepi i manje lijepi trenutci, moramo nastaviti raditi i učiniti sve što znamo. Kvalitetna smo ekipa, ali ovakvi periodi se mogu dogoditi. Nismo zabili ovdje, ali treba odigrati još jednu utakmicu. Na Meazzi, s našim navijačima, nadamo se da ćemo odigrati utakmicu koju svi sanjamo."

Za kraj, Cacha zaključuje:
"Doznao sam da krećem od prve minute na sastanku prije utakmice. Svi smo veliki igrači ovdje u Interu i moramo čekati svoj red. Naravno da mi je žao zbog one šanse u koju me gurnuo Cambiasso i koju nisam iskoristio, ali postoje periodi kada lopta jednostavno ne želi u gol. Nisam zadovoljan svojom igrom, osjećam se dobro i to je najvažnije, ali ponavljam, danas nismo trebali izgubiti."
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote