Thread: Inter v Carpi
View Single Post
Old 24-01-2016   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Igra nam je gadost živa. Prvi put u ovoj sezoni gledo celu utakmicu stvarno ništa s ničim ne povezujemo.

Icardi odsečen i odsutan od igre. Frajer nezna nijednu loptu da uzme i napravi nešto, samo trčkara lagano, batrljav do bola, nedaj bože da bi on napravio neki prodor ili uigro neku akciju bože sačuvaj. To treba pod hitrno prodavati dok je još šta vredan... absolutno nekoristan napadač za naš tip igre. U jednu ruku možda i nije slabo što su produžili Palaciu ugovor... možda ga oteraju poljeti.

Peršič je smijurija, za šta mi dadešmo tolike pare mila majko... pa Biabiany je Maradona za njega a čoveka djabe doveli još operaciju srca preživeo pa bolje igra od tog umišljenog Bale-a. Žao mi je što Šačira odjebaše zbog te fukare. Sve sam čeko ajde proradiče treba mu vreme ali ipak taj čovek pojma nema, svaku drugu loptu gubi nezna šta bi s njom nigde ga nema... to takodje objebat po kratkom postupku nazad u Njemačku prvim vozom sa onim izbjeglicama ako treba.

Za Kongodbiu ne kontam šta radi na klupi, dali za njega 35M€ a on sedi na klupi, neznam šta Mancini misli sa tim, neka se več jednom izjasni, nismo mi Chelsea da moremo dati tolike pare i držati igrača na klupi i prodati ga za siču i da se nam ništa na finansijama ne pozna. Nama je žao dati 5M€ za Lavezzija koji je proveren igrač a kamoli za Ben Harfu koji hara Francuskoj. Njega treba izforsirati čimviše jer je kvalitetan igrač gledo sam ga mnogo puta još u Monacu i Sevilli i bio je fantastičan. Za njega se ubila DM pozicija.

Jedini igrači koji su mi dobri još pogotovo ako redno igraju su Brozovič, Handanović, Jovetić, Alex Telles, Miranda, Murillo, Santon, Ljajić, Kondogbia i Medel (ako igra CB) ostali mogu iči istih stopa.

Mancini neka se uzme u ruke i počne opet pobedjivati i neka poboljša igru jer sa tim čemo opet završiti na sredini tabele na kraju sezone.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote