Thread: Juniori
View Single Post
Old 22-04-2015   #431
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
1. Evo vidomo kako Mancini osvaja, gori od Mazzarija. Sad tek shvaćam da su oni koji su govorili da on samo osvaja kada vodi ekipu koja je 2x skuplja od konkurenata da su bili u pravu. Čim ima prosječnu ekipu rezultati su mu helać, ovaj Inter kakav je takav je ipak je po igračima barem za 5. mjesto a evo on je trenutno 10-ti s njima. Da se razumijemo, ja sam volio Mancia tada kada smo osvjali jer sam mislio da je njegova zasluga i najviše sam se obradovao kada smo ga sada ponovo vratili, ali očito sam grdno pogriješio. U pravu su Jubentini, da nije bilo calciopolija ništa mi s njim ne bi osvojili.

2. Nisam rekao da nikog nije "otkrio" nego da nikog nije "napravio". Baloteli za primaverce u 20 utakmica zabio preko 20 golova i naravno da će ga ubacit u prvi tim, ali nikad od njega ne bi bilo hljeba da nije došao Mou. Kod Mancia je zabio tek 3 gola u ligi, a u naredne 2 sezone kod Mourinha 17 i pri tome osvojio CL (a sama ta činjenica podiže vrijednost svim igračima u timu pa tako i njemu). Dakle kao što sam već rekao Mancio zna prepoznat talenta (bio bi odličan sportski direktor) ali ga ne zna izgradit a to je nešto što Mou odlično radi.

3.
1. Ko garantuje da bi Mou osvajao išta sa ovim Interom? Manci je osvajao, napravio je pobjedničku ekipu koju je Oriali samo dotjerao.
2. Pišeš gluposti. Čuj napravio . Ko je Ibru napravio, Ronalda, Adriana, CR7, Milita?
3. Jedeš govna. Očigledno te Verma zbario .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 22-04-2015 at 17:41.
dera is offline   Reply With Quote