Thread: Inter v Catania
View Single Post
Old 26-01-2014   #42
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera trebaš znati da ako Kova i igra loše to je krivica Mazzarija, dakle smijenit Mazzarija. Mazzari je sjebao naša 2 najbolja igrača iz prošle sezone Guarina i Kovu, da je bolji trener svaki od njih bi sada vrijedio 25-30 mil. a ne kao sada daju nam pišljivih 10 milki za njih jbt.
Ponovo nisam gledao utakmica, toliko više o tome ne razmišljam da sam čak i zaboravio da se i odigrala dok evo ovdje nisam vidio kako smo prošli. Ako već oni iz uprave nas navijače ne jebu ni 2% pa nam neće nikoga dovesti da imamo koga gledati onda nećemo ni mi njih gledati i nek oni samo nastave po svome. Thohir kobajagi neće sada trošiti nego će na ljeto, neće on ni na ljeto. Jer da on ima namjeru od nas napravit ozbiljan klub on bi već sad nešto poduzeo i sam vidi kakva je situacija (neko je posta sliku njegove reakcije). Ako je planirao na ljeto potrošiti 100 mil. zar nije bolje da sada uloži 20 mil. a na ljeto 80 mil.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote