Thread: Inter v Catania
View Single Post
Old 26-01-2014   #39
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Opet se dera okomio na Kovu.

Čovek ima jedva 19 god ulazi konstantno sa klupe (zadnjih 30 min) i on za razliku od Milita ne sme napraviti nijednu grešku za razliku od njega inače ga čeka permanentna klupa... takav je život na žalost mladih igrača u Italiji. A još konstantno ga forsira na pogrešnu pozicju koja mu ne odgovara još povrhu uvek se mu sakati Alvarez meša u organizaciju igre i ubacuje se mu pred njim.

Šta je Milito pokazao za ove poslednje dve utakmce (ili koliko jih igrao) ništa.... čovek dobiva 5M€ i jedva se vuče po terenu, za te pare bi trebao svake utakmice gol zabiti još pogotovo ako je napadač bez opravdanja. Čovek je gotov totalno jedva trči nije više to onaj stari Milito kao nekad i ne zaslužuje više da bude starter u ekipi. Ja se kladim da bi Icardi zabio sigurno kojeg ako bi ušao i neznam zašto ga nije uveo. Milito je trenutno igrač za zadnjih 15-20 min i ništa više. Bezbroj puta je lopta ušla u kazneni a Milita nigde. Tako da nemoj mi ga više hvaliti molim te, jedva čekam kad če proči tih 5 meseci i da vidim ledja ovim 8-9 igračima koji se več nekoliko godina svercaju po klubu.

A i Kuzmanović i Jonathan su dokazali svoje kvalitete. To pojma nemaju još pogotovo onaj na beku, da bi taj čovek povukao po desnom krilu i dao precizan centaršut.... sačuvaj bože, bolje ptice strašiti po nebu.

A i Alvarez sa tim svojim mekanim duelima me počeo nervirati. Vratite nam Guarina u vezu
__________________


Last edited by Quaresma#7; 26-01-2014 at 19:44.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote