Thread: Roberto Mancini
View Single Post
Old 16-07-2015   #694
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

MANCINI ZADOVOLJAN S ODRADJENIM U BRUNICU
Nakon sedmicu i pol intenzivnog treninga u Brunicu, Roberto Mancini je priznao da je zadovoljan ucinjenim.
„Veoma sam sretan s onim sta smo uradili u zadnjih 11 dana. Bili smo u mogucnosti raditi na svemu po malo. Neke stvari smo radili vise, neke manje, ali to je normalno.“
Sta mislite o Di Marcovom izdanju?
„Di Marco je mladic s dobrim sposobnostima ali mora napredovati u igri. On je ljevak i to je najbolja pozicija za njega. Izabrat cemo onoga koji je u najboljoj formi.“
Hoce li Inter dovesti novog napadaca?
„Pregovori nekad mogu biti teski. Kada tim proda dobrog igraca moraju dovesti drugog na njegovo mjesto.“
Ima li vijesti o Ivanu Perisicu?
„Ne znam da li ce nam se on pridruziti. Uspjeli smo uraditi dobar posao na ovom trening kampu i imamo jos 30 dana posla, sada idemo u Kinu. Trebamo li kvalitetne igrace? Klub radi na tome.“
Geoffrey Kondogbia?
„Kondogbia je veoma dobar igrac s velikim potencijalom za napredak. Malo se mucio jer je promijenio nacin treninga. Svi igraci su radili dobro ali mozemo imati samo 25 registrovanih za sljedecu sezonu.“
Sta mislite o ulozi Matea Kovacica ispred odbrane?
„Bila je to njegova prva utakmice ali mislim da moze igrati poprilicno dobro. Do njega je da li ce igrati tu u buducnosti. Ko god igra tu poziciju mora gubiti loptu veoma rijetko i mora biti u mogucnosti da vraca posjed.“
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote